Jump to content

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

 

The new music video, for the track What About Me, is taken from the technical metal group’s upcoming debut album, Stalker, which is scheduled to be released on Friday. The new song features a guest appearance from LEPROUS drummer Baard Kolstad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih da se ovo razdvoji, recimo od ogromnog Helloweena...

Baciti na neku podtemu, kakav bre kurcevi prog, ako je Leprous prog... Posle prog rocka, mogli ste da zakljucite da boljh stvari nece biti. Mada neko slusa i djentove... Znaci moze DT tema sa Portnojem da ostane, ostalo gasi! 

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za nijansu losiji album od proslog. Moze doduse da se slusa kada se preskoci nekoliko bas losih pesama.

Posebno su mi na zivce isle odvratne tranzicije koje su me podsetile na Opeth i lalala/hohoho Lejdi Gaga zapevanja.

Ocigledno je da je bend u padu, valjda postoji neka nova publika kojoj ce se ovo svideti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni album malo bolji nego Pitfalls, malo bogatiji ali i dalje daleko od nečeg dobrog. Ima nekoliko baš loših i dosadnih pesama u totalu, u većini ima po neki kul momenat ali kad su mi na kraju Silent revelation pa i Castaway angels najbolje jasno je koliko je sati. Smaraju dosta ovi Einarovi poznati trikovi, a posebno besomučna ponavljanja neke sintagme ili par reči, u svakoj pesmi tako. Nemam pojma, meni se čini da bi oni hteli da budu neki novi Muse, a nisu još ni Biffy Clyro. Mislim da polako ali sigurno gubim interesovanje za ovaj bend. 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverovatno kakav je efekat kad me smara muzika koliko više obraćam pažnju na debilnost tekstova.

Broken stigma paradigma kad čujem prevrnem očima svaki put, ali ono don't care kad mi fenomenalna pesma.

Toxic fiction contradiction mislim da neće doživeti istu sudbinu.

Biće teško ovo preslušati drugi put.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Meni je Leprous uvek bio savrsena simbioza izmedju tako diskretno izvedenih a preludih instrumentacija i Einarovih zaraznih melodija, kojima sam uvek i oprastao lirike (nije kao i da me preterano boli kurac ako muzika kida). Ovde je instrumentalni deo poprilicno ustrojen a Einar je dobio mnogo vise prostora koji ne zna bas da iskoristi kako treba. Kad je izasao onaj MA cover tacno sam se plasio da ne odu u takvom pravcu i nazalost obistinilo se. Izgleda da mozemo reci da im je zlatni period prosao zakljucno s Malinom, ovo mi je negde tu sa Pitfalls - nazalost razocarenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da budemo realni, zlatni period se zavrsio sa Coal. Ja licno nakon Coal nisam ni jedan album provrteo osim prve nedelje kada je izasao. Jednostavno,bend koji je mogao da budzi svoju fan bazu kao sto Haken radi npr, da gura ono sto najbolje zna, a u stvari su utripovali da mogu nesto mnogo sire da pecaju, i zajebali se. Zapravo, bend pati od klasicnog frontmen rockstar ego problema, gde Einar kao glavni kompozitor, zapravo skapirao da on sve radi, pa ce on da pise muziku kakvu on zeli i da pokazuje najvise samog sebe. I sto se cuje naravno. Ostali su tu u fazonu, ajd nek kapne neka para sa strane dok se ovaj cima, jebes ga, idem da masiram bakute po starackim domovima kada nema turneja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, Congregation jeste naporan pomalo album, ali mislim da je on najvise definisao Leprous zvuk, mislim na stil njihov koji cujes da bendovi kao Haken i Caligula's Horse ponekad iskopiraju. I Malina jeste nekako "best of all worlds" album gde ima od svega po malo, ko sta voli iz svake prethodne faze. Malina mi zapravo sve drazi, mozda zato sto je poslednji normalan album. 

Bilateral mi omiljeni album ali svi ostali (Coal, Malina, Congregation, Tall Poppy) su jako kvalitetni, nijednom albumu ne bih dao manju ocenu od 7.5/10 realno

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

ne znam, ili brisu komentare na socijalnim mrezama ili se ljudima stvarno svidja ovo novo. ne znam sad za prodaju i to. 

ali cenim da im ide dobro ako ce da plate drugog bubnjara da svira celu turneju sa njima i da namestaju dva bubnja svako vece. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...