Jump to content

Recommended Posts

  • 5 months later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...

Ide Einarov prvi solo album u junu.

Tracklist:
1. 16 (feat. Raphael Weinroth-Browne)
2. Remember Me
3. A Beautiful Life
4. Where All The Twigs Broke (feat. Star Of Ash)
5. Metacognitive (feat. Raphael Weinroth-Browne)
6. Home (feat. Ben Levin)
7. Blue Light (feat. Asger Mygind)
8. Grotto (feat. Magnus Børmark)
9. Splitting The Soul (feat. Ihsahn)
10. Over The Top
11. The Glass Is Empty (feat. Tóti Guðnason)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nisam planirao da idem na koncert posto ne volim previse poslednjih nekoliko albuma, ali se devojci islo, pa smo ipak otisli do Budimpeste.

Nisam bio u Barba Negra ranije, bas je cudan prostor - ogromno je, ali se ne greje, tako da sam koncert gledao u jakni. 

Nekoliko sati pre koncerta smo videli informaciju da bend kasni zbog problema sa autobusom (rece Einar tokom koncerta da je tehnicar popravio) i da prvi bend nece nastupati. Bacio sam pogled na merch pre pocetka svirke...majica 33e, bezi bre.

Monuments su bili solidni. Nisam fan benda, ali su posteno odradili posao.

Leprous bas dobro zvuci uzivo. Einar ne peva kao na albumu, ali ni ne falsira kako je umeo pre 5-10 godina. Miks novih i starih pesama zvuci dobro.

Malo mi je bilo smesno kada je Castaway Angels posvecena madjarskim susedima.

Sve u svemu, uopste mi nije zao sto sam Leprous gledao po sesti put (sada ubedljivo vode na mojoj listi). Posle fine svirke i solidno naliven Borsodijem, ipak sam na kraju uzeo majicu.

Pozdrav za ekipu iz Kikinde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lista (cini mi se) jos za nijansu losija u Barba Negri nego inace. Ne znam otkud ideja da idu za redom Observe the Train, On Hold i Castaway Angels - to je bas ubilo. Ali da - izvodjenje je generalno na visem nivou nego ikada i opet bih isao da gledam, bez obzira sto sviraju max 3 pesme koje bih pustio kuci. Ma, The Sky is Red je dovoljna.

Monuments usvirani brutalno i vidi se da su pozitiva likovi, ali je treca liga materijal realno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolja mi je ova pesma od prve, ako se zanemari onaj nenormalno visok deo koji nema sanse da moze da otpeva.

Trebalo bi da mu neko kaze da ima X noge i da bi kamera morala da bude zumirana tokom citavog spota.

Jedino mi nije jasno cemu uopste solo album, ako ce da zvuci kao noviji Leprous. Osim ako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 3/9/2023 at 7:25 PM, 23/16 said:

Nisam bio u Barba Negra ranije, bas je cudan prostor - ogromno je, ali se ne greje, tako da sam koncert gledao u jakni. 

mala well akchyualy napomena, ovo je barba negra red stage i postoji od kraja leta prošle godine 😄 

dobra je nova pesma, dosta bolja od prethodne.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...