Jump to content

Magneti


Feral Ghoul

Recommended Posts

pa sve je to super ali ti prvo moras znati kakav zvuk zelis pa da onda u to uklopis magnet jer mogu i ja reci dobio sam uz gitaru lupam sh-6 pa bi menjao jer mislim da cu sa boljim magnetima dobiti bolji zvuk,a ni ne znam sta bih da jurim nego eto tako menjao bih magnete...jebeno je sto se za bas gitaru ne mogu toliko videti klipovi na netu ali koliko sam ja video najvise ima za seymour duncan.po meni nije potrebno menjati te jamahine magnete jer ti ces za ove dati jos minimum 250e sto je meni licno nepotrebno ulaganje jer jamahini sljakaju veoma dobro za cenu tu gitare.e sad ti radi kako god ti volja.bolje da stekas novce pa kada ustekas pristojnu sumu kupis drugi bas.

Edited by dimmu1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Jos samo ovde da pitam!

Da li neko ima na prodaju, ima vezu, ili moze da mi nabavi Dimarzio PAF-103 krem boje *neck* ili neki magnet Dimarzio, humb da zvuci tako (i da je krem boje).

Hvala u svakom slucaju. 100% bih ga kupio, samo javite cenu *naravno da je normalna*.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao Mitros, zvao Mix.

Nemaju ni jedni ni drugi ni ne znaju kada ce biti!

Znam da ce toliko da kosta, toliko sam i planirao da dam! Pickguard HSH sam narucio, stize mi za 15-ak dana. Samo jos jedan magnet. Nabavio sam Dimarzio DP-100 iz osamdesetih, nadam se da ce dobro raditi! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 years later...

Zasto bi iko rasklapao magnet ? :D

Ne znam, zato i pitam. Gledao sam ne dosta snimaka na YT izvade magnet, odšarafe zadnji deo, provere orjentaciju, zamene. Bez diranja elektronike. U svakom slučaju hvala. Danas ću da lemim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam po chemu se v7 razlikuje od v8... ako je samo do magneta, to i moze da se izvede, ali shta cesh sa namotajima? Manje muke i potencijalnih problema je da se uradi klasichna zamena, i treba da lemish :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...