Jump to content

Crtaći


Recommended Posts

Za mene su Robotch i Saint Seiya najjače anime svih vremena. Fenomenalni serijali, jasan koncept, filmski kadrovi, neponovljiva muzika...remek dela u tv formatu.

 

 

Brazilska Angra je na početku karijere na svirkama izvodila otvarajuću pesmu ovog crtaća. :D

 

Jao matori!!! Pa kako si samo znao da poslednjih dana razmisljam o tom crtacu (Roboteku) ali nisam mogao da se setim imena. Bio je to stvarno jedan od najboljih crtaca ikad. Hvala puno!!!  :pivopije:

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se secam neke pesmice Mio, Mau, Mio, Mau, la la lalalala...

:haha:

Mada mislim da su te mackice bile od plastelina onako, a ne lutkice. Cesto mi padne na pamet to i krenem da pevusim pa me svi gledaju belo :D

Ne znam dal na to mislis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahah to je bilo genijalno. "O zasto nemas cetiri nogeeeee? Cetiri nogeeee?" :haha:

 

 

 

Pre nekih godinu dana su ponovo prikazivali na TV Vojvodini. Dok sam gledala mama usla u sobu i slozila facu u fazonu "je l' tebi dobro?", posto sam se valjala kad su oni misevi poceli da pevaju. Kako se zove ta emisija? :D

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Tanya: Ne, ne, Mio i Mao su one dve macke od plastelina, crvena i bela, i njih sam obozavao. :D A "Mackici" su bili lutkarska serija sa neke dve-tri macke i jednim psom, svi su ziveli u jednoj kuci a pas je isao u skolu pa su ove stalno bile ljubomorne zbog toga. Secam se cak da se njegov drug iz skole koji je sve znao (ali se nikada nije pojavljivao) zvao Evgenije. :D

 

Kako se zove ta emisija? :D

 

Lutkomendija. :da: Ja sam najvise voleo Lisca Pisca i onog Arapina koji je stalno vikao: "Hocu kuci!!!". :haha:

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robotek, Voltron i Saber Rider - sveto trojstvo svacijeg detinjstva.

 

Robotek-Droidi-Evoksi

Triton-Voltron-Saber Rider

 

to su bila sveta trojstva NS Plusa nekad.:)

 

uz dodatak Kremenkovih, sa najjačom NS sinhronizacijom.

btw. Nikad nisam saznao kako su izgledali Emil Kurcinak i onaj matori lik što je pozajmljivao glas u Tarzanu, Moris Levi. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Аман људи, региструјте се на crtaci.info :razz:

 

Евокси:

 

http://www.crtaci.info/topic/4029-evoksi-ewoks-dvd-rip-i-vhs-rip-tvsa-sinhronizacija/

 

Хи-мен:

 

http://www.crtaci.info/topic/5103-hi-men-i-gospodari-svemira/

 

Наравно, морате се регистровати да би видели теме.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...