Jump to content

Steel Panther


The Trooper

Recommended Posts

Da li

ne treba da smatram parodijom?

Hahah, ma jeste to sve parodija i zajebancija, ali NE na heavy metal. Zato sto to JESTE heavy metal :meshuggah:

 

Nekad Motley Crue - Girls Girls Girls, danas Steel Panther - Asian Hooker, Fat Girl... to je to ;)

 

Nadji album, slusaj i uzivaj, i videces da zanr nije u krizi sa ovakvim bendom koji se pojavljuje u 2009. sa prvim albumom, nakon 20 godina postojanja :pivopije:

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ovo ipak zvuci poprilicno slabasno i glupo. Ako je nekome do takvih tripova bolje neka poslusa Absolute Steel, oni su neuporedivo bolji i zabavniji. :da:

 

 

Nisu losi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, super zvuce, ali nije to ta prica bas, tj. pusti ovo na zurci, i pola ljudi ce da se smori, dok pustis Party All Day i zurku dovedes do usijanja :meshuggah:

 

I vokal Steel Panthera je znatno ubedljiviji. Ali potrazicu album ovih drugih svakako :pivopije:

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaju dva albuma, "The Fair Bitch Project" i "Womanizer", mozda ja nisam odabrao dobru pesmu za primer ali ih je tesko naci na youtube-u, pa sam uzeo sta je bilo. :) Cuces, ima kod njih svega i svacega, od Motley Crue-ovskih "himni" do odlicnih balada sa skroz poremecenim tekstovima. :)

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros kada sam ovo prvi put slushao drzah se za stomak vec posle 2-3 pesme, znaci strasno :) A opet, mjuza je na mestu, vokal jebe keve...i catchy je k'o aids... Evo vrtim drugi put i vrtice se jos podosta

 

Smells like sushi :rockdevil:

 

Opustite malo ratne metal gene i dajte ovome shansu.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intervju posle ove pesme jebe kevu. Prica o tome sta je zapravo metal i bukvalno sve ono sto ja propovedam po ovom forumu. Kamo srece da to propovedanje nije potrebno. Najjaci mi je deo kada je rekao 1992. Nirvana izdala album i metal je umro tu ovde u srcu. Ali kod mene nije umro nego je radio sklekove sve ovo vreme.   :rockdevil:  :rockdevil:  :rockdevil::rockdevil:

 

 

 

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seventh son... mnogi bendovi su sami sebe ubili losim albumima

Cekaj, 7th son je (po) tebi los album??? To je jedan od najboljih Iron Maiden albuma ikad. Manje vise za ostale pomenute, ali ovo nisam mogao iskulirati :da:

 

A ipak, naravno da su mediji bili presudni. Pa headbangers ball je prestao da se emituje, ili je poceo da pusta sranja. Axl Rose, Sebastian Bach i kompanija, zamenjeni su sa Curt Cobainom, Pearl Jam, Alice in Chains... Klinci poceli da nose karirane kosulje i da kosu ne pustaju duze od uha... Da li je bilo cega slusanijeg i emitovanijeg u masovnim muzickim medijima od Unplugged in New York...

 

A i sto Warrel Dane rece: grunge kills, sanctuary is dead.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Talvi changed the title to Steel Panther

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...