Jump to content

Steel Panther


The Trooper

Recommended Posts

Синоћ ми паде на памет да прогуглам и видим има ли новог албума, али га не нађох. Фала колези Chicken Little 420 :pivopije:

 

Елем, нема потребе много коментарисати овo. Ремек дело је било очекивано :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Какво бре ремек дело? Текстови су неупоредиво мање вицкасти, рефрени нула, музичка подлога често више има кантрија и блуза него хеви метал. С изузетком 2-3 песме, албум је баш лош. Прва половина албума је потпуни промашај. Разочаравајуће.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bulaznite. Mozda nije na nivou prethodnika koji je stvarno albumcina samo takva, ali nije ni los uopste. Ljudi su posle onakvog albuma ocekivali isto, ali nije lako tako nesto ponoviti 2 puta za redom. Sasvim dobar album i muzika je kul.

 

Azale vrati se na progresivu. :meshuggah:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

definitvno sophmore jinx. nit smesno nit je dobra muzika.

 

meni su glam bendovi sami po sebi smesni i zabavni, ne znam zasto bi radio parodiju na to.

 

Pa sad, da li je nekom smešno ili ne neću ispitivati, ali ovo je dobra muzika realno. Asian hooker, Eyes of a panther ili sa novog If you really really love me... Motley crue bi dušu dao za ovakve hitove.

I zato su uspeli, što za razliku od tog parody sranja od Nanowar pa sve do heritage of love koje postaje dosadno na pola prvog slušanja, Steel panther je podupro zajebanciju i muzikom koja jebe keve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja iskreno volim glam sranja, meni je to najbolja muzika za cirkanje, rostilj, zezanje, stagod, bas zato sto je smesno i zabavno. Poison su mi samo po sebi dovoljno smesni, ne treba im parodija.

 

a i fore su na nivou andrew dice clay standup-a circa 1988.

 

ali vama je verovatno i pero deformero zanimljiv, tako da se povlacim na avantgardu ipak. :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Pero Deformero više-manje smor. Onaj fazon što sam pričao, na treće slušanje dosadno.

Azale kako se ti zajebavaš sa ortacima kad popiješ, Steel Panther seru kao i svi što radimo kad je neko totalno kenjanje. I jebeš tekstove, MUZIKA bre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne znam sto ne bi slusao i gajbi. Ako je muzika do jaja i dize atmosferu neka gruva ceo dan ako treba. Nije valjda da non stop slusas tekstove? Sta da kazu oni sto slusaju grunge ili slicno? Moraju da slusaju kuknjavu ceo dan. :zeleni:

 

Takve grupe kao Steel Panther treba da postoje i treba ih i slusati podrzavati. Vratimo osmeh na lice metala.Dosta silovanja, klanja i ubijanja. Vreme je za sex, drogu i rock`n roll. Mnogi su to zaboravili i zato rock sve vise nestaje iz medija i uopste nestaje.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Talvi changed the title to Steel Panther

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...