Jump to content

Steel Panther


The Trooper

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ma kakvi, ima nekih baš loših pesama, ali naravno i super stvari tipa Tailgunner, Mother Russia...

Ali skrenusmo sa teme, vratimo se Panterima :opusteno:

Nabrojao si jedine dve loše pesme s tog albuma. Ajd, Tailgunner je tu i tamo, al Mother Russia, bože sačuvaj. Jad i beda od narodnjaka.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pored svih Cmass, Devina, Mastodona...na kraju ce mi ovo biti album godine :haha::rockdevil:

 

Evo malo klipova, spot za "Fat Girl", must see:

 

 

Jeste mi medj' slabijima na albumu, al'chak i nju privoleh.

 

I malo live acoustic, "Asian Hooker" nenadjebivo zvuci :D

 

 

 

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne slazem se...Party All Day,Fat Girl...ko da slusam Bon Jovi-a i Deff Leppard.Sve to ima veze sa metalom koliko i Dragan Pantic Smederevac.Da me neko pogresno ne razume,super je bend i super pesme,ali to sa metalom nema veze.

E vidiš, ne slažem se ni ja sa tobom :meshuggah:

 

Pomenuo si par pesama koje jesu u hard rock teritoriji, ali zato nisi Death to All But Metal, Eyes of a Panther ili Asian Hooker, ako to nije heavy metal po definiciji reči, onda ne znam šta je heavy metal.

 

Ali slažem se da jesu hard'n'heavy recimo, sa zalascima malo levo, malo desno, tj. fanovi i jednog i drugog žanra će svakako biti zadovoljni, to dvoje ide jedno uz drugo kao i power/prog recimo :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Death To All But Metal nije u skroz heavy fazonu...main riff je totalni Motley Crue/Skid Row,u principu sam refren je jedino sto povezuje tu pesmu sa heavy metalom...Eyes Of A Panther jeste heavy,tu price nema,dok recimo Asian Hooker ima svega u sebi.Po meni ovo nije heavy metal bend,vec pre svega cvrsti hard rock bend...ili kao sto ga je srpski King Diamond opisao,Motley Crue na steroidima.

No,u principu ova prica je nebitna...bitno je da je bend super,da su im pesme super...sve ostalo je manje vazno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Death To All But Metal nije u skroz heavy fazonu...main riff je totalni Motley Crue/Skid Row,u principu sam refren je jedino sto povezuje tu pesmu sa heavy metalom...Eyes Of A Panther jeste heavy,tu price nema,dok recimo Asian Hooker ima svega u sebi.Po meni ovo nije heavy metal bend,vec pre svega cvrsti hard rock bend...ili kao sto ga je srpski King Diamond opisao,Motley Crue na steroidima.

No,u principu ova prica je nebitna...bitno je da je bend super,da su im pesme super...sve ostalo je manje vazno.

 

Pa Heavy Metal i jeste Hard Rock na steroidima. HM i jeste polako sa ubrzavanjm pesama i dobijanjem na cvrstini rifova Hard Rock-a i nastao. Hm nije u stvari nista drugo nego Hard Rock novije generacije. Alice Cooper je kriv sto ga mi danas znamo kao Heavy Metal.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

HM je HR novije generacije? E bre Hefeste.

 

Ne mislim novije bas novije. Nego novije u fazonu od pre 30 godina. Nije HM pao sa neba pa nas bubnuo u rebra nego je Hard Rock evoluirao. Zbog toga i dan danas u HM-u imas velikih upliva HR-a i mnogo bendova koji su tu negde na granici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
  • Talvi changed the title to Steel Panther

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...