Jump to content

Najlepše želje na svetu


Routasydän

Recommended Posts

Ona trenira u sportskom centru Vojne akademije, video ju je moj brat tamo. Kaže da izgleda bolje od bilo koje ribe koju on poznaje. I da, vozi BMW M6 :wub:

Ma teta je toliko dobra da mi nije dobro :D

Sportski centar Vojne akademije, kažeš? A gde se nalazi ta fina institucija... Pitam čisto rekreativno :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U krugu VA na Banjici. Sumnjam da možeš da dođeš do tamo, osim ako nemaš dosta keša i jake veze. :(

Ostaje ti da čekaš na kapiji i nadaš se da stakla na autu nisu zatamnjena. :mrgreen:

Ima da potrošim svih deset evra iz zaliha za sive dane.

 

Concrescence, naslov je najlepše, ne najneispavanije :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima da potrošim svih deset evra iz zaliha za sive dane.

Najjača je fora što mnoge od tih popularnih uopšte nisu ovako nafurane, niti uobražene, nego skroz Ok osobe, čak mnogima od njih niko ne prilazi jer se svi plaše faila.

Tako da... samo napred... nema popuštanja i nijedna nije predobra za tebe da ne bi mogao da je startuješ ako to poželiš... bar ja tako razmišljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, a jeste carevi. Kao da raspravljate o tome da li bi se Moniki beluči više svidela vaša pamet ili vaše pare. K'o da biste ikada došli do toga da uopšte i pričate sa njom :haha:

U krajnoj liniji, ko zna, takve pare već imaju, možda sada traže ono drugo icon_winky.gif

 

Kuruze, ako i treba da se pere tu sam ja, jbg moraju nekako da se plate i čačkalice u nekom restoranu :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elfe, da li znaš ko je Milka Forcan? Sumnjam da pada na "lep sam i pametan, al' nemam keša" fore.

Ne znam ko je snajka. Stvarno ne znam, poznata neka?

Liči mi na onu plavušu voditeljku sa RTS-a.

Šta ona ima da pada na "lep sam i pametan, al' nemam keša" fore.

To i nisu fore. Ako ona misli da je bolja od nekog zato što ima keša ili je poznata, onda mi i ne bi bila interesantna kao osoba.

 

@Narsil

Ova crvenokosa je san snova.

Prelepa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam ko je snajka. Stvarno ne znam, poznata neka?

Liči mi na onu plavušu voditeljku sa RTS-a.

Šta ona ima da pada na "lep sam i pametan, al' nemam keša" fore.

To i nisu fore. Ako ona misli da je bolja od nekog zato što ima keša ili je poznata, onda mi i ne bi bila interesantna kao osoba.

 

@Narsil

Ova crvenokosa je san snova.

Prelepa.

Najbitnija osoba u Delta holdingu posle Miskovića.

A crvenokosa nije lepa. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbitnija osoba u Delta holdingu posle Miskovića.

Uhh... onda otpada.

Reci joj onda da nema ništa od naše romanse...

Čim je ona blizu Miškovića, znači da bih i ja Miškovića mogao da sretnem tu i tamo, a to ne želim nikako. :no:

 

A crvenokosa je prelepa, to samo čovek koji voli žuto-zlatne patike ne može da spozna. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elfe, da li znaš ko je Milka Forcan? Sumnjam da pada na "lep sam i pametan, al' nemam keša" fore.

 

@ Thule

Srećno, brate. Pitaj je da li treba da joj se opere šoferka na šestici. :mrgreen:

Ti operem šajbu?

 

Hahaha, a jeste carevi. Kao da raspravljate o tome da li bi se Moniki beluči više svidela vaša pamet ili vaše pare. K'o da biste ikada došli do toga da uopšte i pričate sa njom :haha:

 

Ja sam sinoć pričao sa Monikom. Jes' da je bilo u snu, al' bilo je dobro. I jeb'o sam svoju sestru. Al' ne rođenu. U snu, naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili mnogo velika muda pa mozda preteknes 10 minuta dok te ne izbace. xD

Jes' kurac, ima da te izmitraljiraju dok budeš pretrčavao pistu. :mrgreen:

 

@ Elf

Biće utučena kad joj kažem da si je otpisao. :mrgreen:

I ne pominji žuto, nigde ne mogu da nađem lep duks u toj boji. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čim je ona blizu Miškovića, znači da bih i ja Miškovića mogao da sretnem tu i tamo, a to ne želim nikako. :no:

 

Ne znam samo sto prilazite sa tom predrasudom, kao u delti neko mudo pa kao odma sponzorusa odma samo pare bitne.

Ne kazem da nisu ali ono ko zna.

 

Ja bih je smuvao samo da mogu da puknem po sred picke zemljaka mi miskovica i onog njegovog debilnog sina. Mamu im jebem opeljesise mi grad. Smradine.

 

Jes' kurac, ima da te izmitraljiraju dok budeš pretrčavao pistu. :mrgreen:

 

Ne daj se ines za ime sveta!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Срећно, момци, приђите јој без предрасуда. Наравно да није глупа спонзоруша, не би радила тај посао да је блентава као певаљке, али тешко да јој се може приближити неко ван највишег слоја.

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно да није глупа спонзоруша, не би радила тај посао да је блентава као певаљке, али тешко да јој се може проближити неко ван највишег слоја.

 

Jeli bre, pa vidis ti moj nik ili sta? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Она има 40 година, док ти постанеш део праве елите, одоше јој свежина и животна радост. :mrgreen:

A и удата је, узалуд вам труд свирачи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...