Jump to content

Najlepše želje na svetu


Routasydän

Recommended Posts

Kod mene u kraju, tacnije odmah kraj moje reyidencije, u "Cat Clubu" radila je jedna Ukrainka, totalno identicna ovoj crvenokosoj cici, samo sto je ova Ukrainka imala svetlije bradavice ... fenomenalna riba ... iako inace ne volim crvenperke ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

А шта мислиш? :haha: Капирам да је ово фина прилика да се човек похвали добрим уловом... А ако стварно сличи овој лутки са слике - ко да га криви? ;)

 

Елем, стварно не разумем тај трип са азијаткињама... Оно нешто мало што сам имала прилике да видим изгледа к'о да је збрисало васпитачици. Па... неко да појасни?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Japanci se inače stvarno lože na što svetliju kožu. Valjda kontaju to kao neku posebnu lepotu, štatijaznam...

 

Meni je vrhunac ona plavooka sa prethodne strane što ima Agent Smith-a na zidu :D

 

Ali mi je ova crvena najidealnija... da ne objašnjavam sada razliku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zbog toga sto vecina ljudi azijaktinjama smatra samo one odvratne manga japanke,na koje bolesni japanci bacaju palamar.

Ljudi uglavnom nisu svesni da postoje i normalne japanke,a da ne pricam o lepoticama iz Tajlanda i Vijetnama.

 

 

Тајланд и Вијетнам су скроз друга прича. Другачија конституција, облик главе, физиономија лица лица... И имају бре неку баш сехи кожу. Ваљда зато што је негују тим њиховим специфичним уљима, шта ли...

 

Елем, ова прва, иако није типична манга-Јапанка, некако ми је свака просечна белкиња лепша од ње. Но, добро, то је вероватно само мој расизам. :haha: У сваком случају, велико хвала што си се потрудио да ми објасниш. :da:

 

Ontopic:

 

chey4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Japanci se inače stvarno lože na što svetliju kožu. Valjda kontaju to kao neku posebnu lepotu, štatijaznam...

 

Meni je vrhunac ona plavooka sa prethodne strane što ima Agent Smith-a na zidu :D

 

Ali mi je ova crvena najidealnija... da ne objašnjavam sada razliku...

 

Meni je takodje najlepsa bela koza. Bolje to nego ove nase iskompleksirane i zagorele kvarcasice. Evo ovih dana moja koleginica koja je stalno isla na kvarcovanje, a ja joj stalno pridikovao zbog toga ima velikih problema sa licem. Inace devojka je stvarno prirodno mnogo lepa i nije joj ni sminka potrebna da ne pricam o sagorevanju koze. Iskacu joj neki cirevi i bubuljice po licu da te muka uhvati. Prvo je mislila da je bakterija pa je vadila bris. Pokazalo se da nije bakterija i slicno i sada ocajava. Rekao bih joj rekao sam ti, ali mi je stvarno glupo to da joj kazem. Inace lice joj je za ove tri godine od toga ostarilo jedno 10. Pa izvolte sagorevajte svoju prelepu belu kozu i mozda ce vas hteti neki babojebac kada budete imali 30-35 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...