Jump to content

Najlepše želje na svetu


Routasydän

Recommended Posts

Joj da mi je neke srpkinje ovde u Danskoj, niste svesni kako blago imate tamo dole braco :D

 

A ja sam cuo da Dankinje, Svedjanke ... generalno severnjakinje otkidaju na Srbe i Crnogorce ..... mozda zato sto su njihovi tipovi shonje :) A i nase picke su vrhunske, ali moram dodati i Ruskinje i Ukrainke :)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj da mi je neke srpkinje ovde u Danskoj, niste svesni kako blago imate tamo dole braco :D

:mhihi: Glavno da su one svesne... :razz:

 

 

 

@Koko - ima nekog šmeka, možda ne baš da opravda naziv teme, ali dovoljno da ne primetiš tapete... No, wait! :zeleni:

 

Hajd' da i ja ubacim jednu, kol'ko-tol'ko vrednu:

sonja_kinski_004.jpgSoniaKinski_Cohen_6479010.jpgsonja_max_nov_2005_01.jpg

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja sam cuo da Dankinje, Svedjanke ... generalno severnjakinje otkidaju na Srbe i Crnogorce ..... mozda zato sto su njihovi tipovi shonje :) A i nase picke su vrhunske, ali moram dodati i Ruskinje i Ukrainke :)

 

sve je to isto, nikakav specijalan tretman neces dobiti sto si odavde ili odande, to su one nase gluposti srbi su najbolji jebaci na svetu i sve se ribe loze na nas. dankinje su specijalne na svoj nacin i slatke su al nikada nece toelrisati sranja koje nase devojke tolerisu, zbog toga cak ljudi odavde i lose prolaze sa njima

Edited by APOHAKC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...