Jump to content

Riblja Čorba


SRLE

Recommended Posts

Što se muzike tiče, naduvane su priče o nekakvom muzičkom sunovratu. Uvek su bili i ostali pošten rock band uz neke varijacije i po koju glupost tu i tamo.

Ја нисам помињао суноврат, али ми је њихова музика једноставно постала досадна и квалитативно на нижем нивоу него раније.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se muzike tiče, naduvane su priče o nekakvom muzičkom sunovratu.

ne znam, mene ni jedna nova pesma ne radi kao sto me rade "rekla je" ili "pogledaj dom svoj andjele", ili "kad hodas" itd. doduse, najgora pesma riblje corbe (po meni) je bila i ostala "lutka sa naslovne strane"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

?Данас нема млека' је једна од песама због којих тврдим да је "Збогом Србијо" одличан албум, а да не заборавим и одличну насловну песму.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја нисам помињао суноврат, али ми је њихова музика једноставно постала досадна и квалитативно на нижем нивоу него раније.

 

Osetio si se prozvanim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Мислиш то што се Бора заљубио у 28 година млађу девојку, због које се развео и којом ће ускоро да се венча? Јашта!

Share this post


Link to post
Share on other sites

bruka i sramota. njegova.

 

ostavio je zenu s kojom je proveo 40 godina, i s kojom ima djecu, i koja je bila tu za sve, u dobru i u zlu. nije cudo sto se ubila, steta samo sto nije bila jaca zbog djece..

 

 

„Boru uvek jure mnogo mlađe devojke i često posle koncerta neka ostane da prespava kod njega u sobi. Uglavnom se posle toga više i ne vide”, priča Borin prijatelj i dodaje: „Ali, sa ovom, mislim da se zove Ivana, bilo je drugačije. Zaljubili su se na prvi pogled i nisu se odvajali jedno od drugog. U Ameriku je otišao stari Bora, a u Beograd se vratio novi čovek, veseo, nasmejan, obrijan, podmlađen. Supruga Dragana je odmah primetila promenu, a Bora je sve priznao. Rastali su se kulturno i civilizovano i u ponedeljak sporazumno razveli. Bora je Dragani ostavio zajednički stan u Beogradu, u Ulici 27. marta, a sebi je iznajmio stan. Sin Boris i ćerka Tamara su već odrasli ljudi, pa su i oni sve to normalno prihvatili”, priča Borin prijatelj.

 

Đorđević sa svojom novom devojkom vezu održava telefonom, ali ona za nekoliko dana dolazi u Beograd. „Doći će na koncert u ´Areni´, 10. marta i biće pored bine. Bora ozbiljno razmišlja o tome da je zaprosi nasred scene, pred 20.000 ljudi! Jedino se plaši da je tako nešto ne uplaši jer je devojka normalna i skromna i ne želi publicitet”, otkriva Borin prijatelj.

 

 

ja se ne bi ubila, ali bi minirala binu u najmanju ruku.

 

 

steta stvarno, zao mi je nje, jos jedan pokazatelj koja je on budala.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi jel mu se stvarno zena ubila? Ja retko kada citam novine zato i pitam. Ne mogu da provalim po vasim postovima da li je zezanje.

Tacno je da je Bora iznajmio stan. Video sam ga u zadnjih mesec dana 4 puta u mojoj ulici. Kupuje u lokalnoj radnji.Nisam ga nikada video u lepsem izdanju. Uvek je bio obrijan, kosa sveze oprana, odelo cisto....Kad mu se javim uvek osmeh na licu.

Mislim da je glupo da mi sudimo da li je OK, sto je ostavio zenu.

Znam da ce delovati glupo i nerazumno ovo sto cu reci:

On je sa 28-29 god napravio "pokvarenu mastu i prljave strasti" u kojoj je opisao musko zenske odnose, kojih neko nije svestan ni posle 30 god braka.Logicno je da kada covek postane svestan nekih stvari, izabere ono sto njemu najvise prija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све је то веома пипаво и етичко...

 

Не бих да судим,али ми је свакако жао

 

Мада можда и немам право на то

 

То су њихови животи на које нико од нас нема утицај

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добро, то да ју је оставио и врапци већ знају. Јебига, дешава се. Бар је био искрен, па јој је одмах све лепо признао, ако ништа друго.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tesko da ne bi saznala:)

 

Inace da skrenemo misli ili da promenimo temu, evo jedne legendarne izjave:

 

Sta mislite o ekspanziji tehno muzike na nasim prostorima ?

 

"Ne volim tehno. Ja sam ipak staromodan tip i ne mogu da se foliram da je to super i kul. Uostalom kad mi kazete jedan dobar tekst ili otpevate neku dobru melodiju tehno pesme, ja cu vam poverovati da je to dobro."

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta ba serete nije se ubila..???

 

 

Supruga Bore Đorđevića Dragana preksinoć izvršila samoubistvo

 

Bivša supruga poznatog rokera i frontmena Riblje čorbe Bore Đorđevića Dragana preksinoć je u svom stanu izvršila samoubistvo popivši tablete, čija je količina bila fatalna po njen život! Naime, kako Kurir saznaje iz izvora bliskih porodici Đorđević, Dragana se na ovaj korak odlučila nakon što je od prijatelja saznala da je njen bivši suprug sa svojom sadašnjom devojkom Ivanom Savić navodno zakazao venčanje za 15. april!

 

- Pre nego se ubila Dragana je popila znatnu količinu alkohola, a mrtvu su je pronašla deca i to tek juče popodne - kaže izvor Kurira blizak preminuloj gospođi Đorđević i dodaje:

 

- Veoma teško je podnela razvod od Bore, jer su njih dvoje nekoliko decenija bili u braku i zajedno su pregrmeli mnogo toga. Pomogla mu je da se izleči od alkohola, bila s njim na vrhuncu njegove karijere, ali i onda kad mu nije išlo sve kao po loju. Saznanje da je ostavlja zbog druge žene, i to 28 godina mlađe od sebe, dotuklo ju je.

 

Da ništa nije nagoveštavalo ovako tragičan događaj, naš sagovornik potkrepljuje činjenicom da se gospođa Đorđević i nakon razvoda od poznatog rokera ponašala potpuno isto kao i godinama pre toga, a na spekulacije o njenom navodnom alkoholizmu s bliskim prijateljima je uglavnom zbijala šale, neretko i na svoj račun.

 

- Cela porodica je u šoku zbog tragedije koja se dogodila. Sva rodbina i prijatelji su u njihovom dojučerašnjem porodičnom stanu u centru prestonice. Došao je i Bora, koji je vrlo potresen Draganinom smrću i jedva da može i da govori - zaključuje naš sagovornik, koji je iz razumljivih razloga insistirao na anonimnosti.

 

Podsećanja radi, Bora i Dragana su se nakon višedecenijskog braka razveli zbog njegove veze sa znatno mlađom devojkom, koju je, prema pisanju nekih medija, Bora upoznao pre pet meseci na jednoj od turneja Riblje čorbe.

 

Sam Bora nikada nije želeo javno da komentariše ovu temu, ali da se mediji ipak ne bave spekulacijama, bilo je jasno pre nekoliko dana kad je jedan dnevni list objavio paparaco fotografije na kojima se jasno vidi kako poznati muzičar razmenjuje nežnosti sa svojom devojkom.

 

Takođe, zajednički prijatelji porodice Đorđević mesecima su od Dragane krili pravu istinu, a kad je ona izašla na videlo, ona jednostavno nije mogla da se pomiri s tim. Kako će ovaj tragičan događaj uticati na dalji život poznatog rokera, pokazaće vreme koje je pred nama...

 

(R. S.)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тек сам пре који сат видео јучерашње новине и видео да се бивша Борина жена стварнмо убила. Попила је превише антидепресива, чини ми се.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga sranje.

Moja keva radi na hemodijalizi niz godina. Imali su mozda 10 tak slucajeva da vracaju u zivot ljude koji su pokusavali da se ubiju pilulama. Interesantno je da mahom ljudi koji popiju pilule pozovu hitnu pomoc u zadnjem trenutku (ako uspeju naravno).A ovo sto su je deca nasla, nema gore varijante.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...