Jump to content

Riblja Čorba


SRLE

Recommended Posts

Svakim nastupom na Pinku oni izgube mnogo vise nego sto dobiju. Pljuvao je po Grandu najstrasnije, a onda uzme i pojavljuje se u Grandovim emisijama. U principu nemam nista protiv njih, njhovo je gde ce da sviraju. Cinjenica je da su oni jedni od velikana domace muzike i da su mnogo zaduzili domaci rok, ali ipak im ovo nije trebalo opet...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice pinka izdaje za City Records i verovatno ima neke stavke u ugovoru da se mora pojaviti na Pinku...Nije on toliko tamo ali jbg...ne verujem da on bi bio tamo da ne mora....U glavnom kako god on je uvek legenda medju seljacima tako da mi ne smeta to sto je na Pinku....Da da bog da sviraju jos 100 godina :)

Ma pazi, stoji to da mora s vremena na vreme da se pojavi na Pinku jer su izdali za City records, ali u GRANDU???? To nema veze sa City records-om, jbg...

 

Svakim nastupom na Pinku oni izgube mnogo vise nego sto dobiju. Pljuvao je po Grandu najstrasnije, a onda uzme i pojavljuje se u Grandovim emisijama. U principu nemam nista protiv njih, njhovo je gde ce da sviraju. Cinjenica je da su oni jedni od velikana domace muzike i da su mnogo zaduzili domaci rok, ali ipak im ovo nije trebalo opet...

Tačno, njihovo je gde će da se pojavljuju i gde će da sviraju, ali jbg, mesto im nije na Pinku a posebno ne u Grandu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Nije on toliko tamo ali jbg...ne verujem da on bi bio tamo da ne mora....

Mislim da je juce (ili treba danas) gostovao u kafani u selu Voganj, kafana se zove "Krajina" i skorz je seljacko mesto (ali ne u smislu da je u selu. ;)). Nisam mogla da verujem kad sam videla plakat.

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je juce (ili treba danas) gostovao u kafani u selu Voganj, kafana se zove "Krajina" i skorz je seljacko mesto (ali ne u smislu da je u selu. ;)). Nisam mogla da verujem kad sam videla plakat.

Baš on ili nastupa bend?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pare vrte glavu. Dok je Bore bice i seljachkih birtija i Granda. Pesme su mu kultne, pljuvanje po svemu i svachemu prepoznatljivo i ochekuje se gde god se pojavi, pa ko voli nek izvoli. Ja volim. Msm- ne pljuvanje, nego pesme, i zbog njih cu staviti tape na ushi dok pljuje. Mada, ne moram- izgubio je glas...

Edited by angels deserve to die
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Sto je izasao za 20 godina Corbe . Pun je svega i svacega , ima sve o bendu , slike , tekstovi , mp3 , po koja pricica i tako ... Meni nesto sere na xp-u trenutno pa ne mogu da ti ga okacim , verovatno je pisan za win98

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako postujem Janjatovicev rad, mislim da zna gomilu stvaari o celokupnoj ex yu muzichkoj sceni, posebno me odushevljava to shto toliko paznje obraca nekim slovenachkim bendovima, za koje je retko ko chuo. Ima shta da se nauchi iz enciklopedije. Posebno o Chorbi i Dugmetu. Mene interesuje postoji li neki drugi autor koji tako sveobuhvatno pishe o ex yu muzici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Bio Bora u Arandjelovcu ispred DSS-a u ovoj predizbornoj kampanji i pevao u kaficu Fan Club uz pratnju nasih lokalnih muzicara. Pricao po obicaju i lupao ko maksim po diviziji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...