Jump to content

Riblja Čorba


SRLE

Recommended Posts

  • 2 months later...

Svirali su i u Zrenjaninu,na Danima Piva.Bilo pun kurac ljudi :haha: 

 

Sigurno najveca guzva na Danima Piva.Posto u ZR-u nisu svirali...ne znam ni ja od kad.Al dugo.

 

 

 

 

Uglavnom,za vreme izvodjenja pesme Amsterdam,negde na pola pesme Bora krenuo da otkopcava pantalone.I peva on tu pesmu Amsterdam ko da se nista ne desava i ladno samo skine pantalone!

 

OK,nije to nista nevidjeno,nego to sto je ispod pantalona imao crvene bokserice,a kroz onaj prorez mu je virio...znate vec sta :haha: 

 

 

 

 

Ja sam znao da je Bora lud,al da je bas tol'ko...pa,nisam se nadao :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

23.(u subotu) sviraju u Cacku.

 

Nazalost, Bora je odavno postao sopstvena karikatura. Upravo iz tih razloga nemam vise zelju da ih cujem i vidim uzivo. :rolleyes: Svaka cast za muziku, ali, "seljacini iz Cacka" jos samo fali da se uhvati pod ruku sa Veljom Ilicem, pa pravac kod Lee Kis u emisiju. Steta, gotivila sam coveka, al sto je mnogo-mnogo je. :no:

Bar jos uvek imamo Tocka za gradski ponos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гледао сам их у суботу, све што је написао Бернарнд је истина. Чист је у сваком смислу, нема ужасних вицева о Хрватима, не представља чланове бенда као хашке оптуженике, чак више не носи мајицу Хард Рок кафе. Баш су одлични били.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Riblja Čorba trenutno svira dobre koncerte, Bora peva primetno bolje, zna tekstove, okupan je i očešljan, ne pije, ne priča užasne viceve, tako da komotno možeš na koncert, set lista je ok, takođe. Jedino ako ne možeš da pređeš preko godina blamiranja i glupiranja.

 

Ovaj post si komotno mogao napisati i pre jedno 5 godina. Naravno, znamo i glavni uzrok koji je doveo do takvog razvoja:

 

http://www.story.rs/intervju/6355-aleksandra-i-bora-dordevic-nasa-fatalna-ljubav.html

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

aksi i bora

 

Zato što se ljudi nikada ne menjaju.

 

"Bilo mi je truba da joj se mnogo udvaram pa sam napisao pesmu koju sam dao Đorđu Davidu, ali pošto je on nije snimio, uzeću je nazad. To je jedna predivna numera koja se zove njenim imenom: Tri srca da imam ne mogu da prime ljubav koja nosi samo tvoje ime Aleksandra – zaključuje Bora koji će ovu pesmu uvrstiti na novi album Riblje čorbe."

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Bilo mi je truba da joj se mnogo udvaram pa sam napisao pesmu koju sam dao Đorđu Davidu, ali pošto je on nije snimio, uzeću je nazad. To je jedna predivna numera koja se zove njenim imenom: Tri srca da imam ne mogu da prime ljubav koja nosi samo tvoje ime Aleksandra – zaključuje Bora koji će ovu pesmu uvrstiti na novi album Riblje čorbe."

Uh... iskreno, nisam se obradovao baš ovakvoj izjavi. Budući da mi je "Minut sa njom" zbog koncepta ubedljivo najčudniji Čorbin album, te da mi to što su tu nesrećnu ljubav sa, ispostaviće se, happy end-om, pretočili u priču za čitav album, nikako nije leglo, stvarno ne bih voleo da sledeći album Riblje Čorbe bude nastavak te "sage". Više bih voleo da se vrate nekoj malo čvršćoj tematici, a bogami i čvršćem zvuku.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...