Jump to content

Death / Grind - noviteti


F4R15

Recommended Posts

Izvanredan bend....radio im oba ova kovera...jedva cekam cut cijeli album...

 

Nocturnal Blood - Invocation of Spirits

EP (2010)

262275.jpg

 

Americki black/death, u stilu Teitanblood isl. ekipe (jos jedan Incantation worship, doh). Ovo je inace one man band lika iz Nuclear Desecration.. dvije stvari, klasicno jebanje po pitchi sa dosta 11111111, i na kraju obrada Hellhammer (Reaper). Preporucujem i njihov prethodni EP i demo.

 

http://www.megaupload.com/?d=5ST60P4O

 

Inace, ovo je izaslo pocetkom godine, mozda je neko kacio vec al nebitno. Dobrim dijelom sam ga ubacio kao najavu za njihov prvi LP-a koji izlazi krajem okotbra: Devastated Graves - The Morbid Celebration.

280771.jpg

 

Bice tu finih izdanja do kraja godine, novi Diocletian je vec izasao i cekaju se linkovi, snimljen je i Grave Ritual-Euphoric Hymns From the Altar of Death (ciji je demo razbio). Ne znam jel treba ocekivat jos nesto dobro u skorijem periodu, procitah da je za pocetak 2011e najavljen novi Blasphemophagher.

 

I da N.desecration je smece u poredjenju sa N.Blood-om.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, daj vidji ako nije problem pa da pises ispod citiranog kao sav nenormalan svijet. Inace, Nuclear Desecration je meni dobar bend, ne bih rekao smece ni u kom slucaju.

 

Ej vi war drugari, dje ga je link za novi Diocletian? Nemoguce da i 16 dana nakon zvanicnog izlaska istog nema na netu. Mora da se nesto sjebalo sa distribucijom, promjenili rokove, il ko ce ga znat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej vi war drugari, dje ga je link za novi Diocletian? Nemoguce da i 16 dana nakon zvanicnog izlaska istog nema na netu. Mora da se nesto sjebalo sa distribucijom, promjenili rokove, il ko ce ga znat.

 

Pokušavam ja da ga izrovim već danima ali nigde ničega. Izgleda ista priča kao i za Mongo Ninja-u, album izašao ali nigde linkova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...