Jump to content

Death / Grind - noviteti


F4R15

Recommended Posts

RoutaSielu, projekat Tuomasa Saukkonena, prvenac nazvan Pimeys, melodeath iz Finske na finskom mhihi.gif Ko voli nek' izvoli, ali ne očekujte nešto nalik na Black Sun Aeon icon_smile.gif

 

routasielu-pimeys.jpg

 

1. Alkusoitto 2:05

2. Enkeli 3:15

3. Sukuhauta 3:54

4. M.E.V 3:14

5. Soturi 5:14

6. Pespallo 3:42

7. Kaipaus 3:39

8. Pimeys 4:18

9. Loppu 3:31

10. Ystv 4:07

11. Kehtolaulu 3:06

 

VBR nažalost, torrent:

 

RoutaSielu - Pimeys (2011)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2011. godina, i jos jedna inkarnacija Immolation-a. Solidno odsviran i fino isproduciran album, al koji je u sustini reciklaza zvuka koji smo vec imali prilike da cujemo u proslosti od sl. bendova. Uz nekolicinu bendova koji 'vorsipuju' kultove al ipak daju odredjenu dozu identiteta muzici koju rade, mislim da je sasvim dovoljno uzeti sva Incantation i Immolation izdanja i vrceti ih do besvjesti. Van toga ne mozemo cuti nista sto na ovim izdanjima ne mozemo da cujemo.

 

Sve ovo me podsjeca na 'outbreak' religioznog talasa BM bendova koji su krenuli da se mnoze posebno nakon Draco, Salvation i SMRC albuma. Dakle, odustajem lagano i prebacujem se na klasike zanra. Mozda ovako ako uleti neki novi bend nudeci nesto novo (zadnji primjer koji mi pada na pamet u BM jeste Ascension) il furajuci kvalitetnu svirku (bendovi sa Islanda).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da - evo ovaj Blaspherian je izbacio dobro izdanje. Bez problema obrnem album (dobra svirka, trajanje 36 minuta), al prosto mi dosadilo da posvjecujem paznju bendovima koji su jebena kopija.

 

Isto tako mi se zgadio zadnji FATHER BEFOULED - jedno izdanje koje sam bas nahvalio i slusao kad je izaslo, i onda nakon odredjenog vremena obrnem album opet i smorim se totalno. Isti onaj osjecaj kao kad ti odjednom presere neko pice (lise piva i loze :haha: ), hrana isl. Koliko god bilo dobro, muka te fata od pomisli.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omoti metal albuma većim delom idu u kurac iz godine u godinu. Photoshop sranja nakarabudžena za sat vremena, bez ikakvog smisla i veze sa tematikom albuma i atmosferom na istom. Da se razumemo, ne kažem da je sve odrađeno u PS-u govno, već da ljudi mahom prave govna. Evo, od dva poslednja omota na ovoj strani, ne zna se koji je gore uklopljen, ni senke ne nameste kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2011. godina, i jos jedna inkarnacija Immolation-a. Solidno odsviran i fino isproduciran album, al koji je u sustini reciklaza zvuka koji smo vec imali prilike da cujemo u proslosti od sl. bendova. Uz nekolicinu bendova koji 'vorsipuju' kultove al ipak daju odredjenu dozu identiteta muzici koju rade, mislim da je sasvim dovoljno uzeti sva Incantation i Immolation izdanja i vrceti ih do besvjesti. Van toga ne mozemo cuti nista sto na ovim izdanjima ne mozemo da cujemo.

 

Nije mi baš totalni Incantation rip off, ima tu svačega, ali slažem se - ova scena polako postaje "too much of a good thing" slučaj.

Bolji mi je Maim ipak.

 

Sad mogu da zaključavam temu komotno. Hvala ti k'o bratu najrođenijem.

 

Nije na 320kbps... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije da nemamo, al po meni gubi smisao da slusam preslikani "Onward To Golgotha" kad vec mogu da vrtim original do besvjesti. Mada kad govorimo o tim bendovima, DEAD CONGREGATION je na tom vorsipu starih kultova izbacio onaj LP "Graves.." koji raznosi. Grcki old skul death metal. A volem i EMBRACE OF THORNS na slicnu foru, malo manje originalni ali sa mnogo dobrim osjecajem da stvore mracnu atmosferu.

 

Grci su inace poznati po tome, malo ko kao oni umije da izbaci album koji je natopljen crnom atmosferom da je mozes rezat nozem :haha:

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...