Jump to content

Death / Grind - noviteti


F4R15

Recommended Posts

Nije poenta da se prepiremo , već da razmenjujemo utiske oko muzike i bendova , al dobro , ako je nekom u interesu da bombarduje to je već njegov problem . :red:

 

Šta ti više smeta, njegovo mišljenje koje je drugačije od tvog ili što je upotrebio reč "sranje" (možda si osetljiv na psovke i sl.)?

 

Ja sam poslušao pesmu i zaključio da nema trunke originalnosti i da je odsvirano i producirano kao milion bendova do sada. To je moj utisak. Ako i ovo shvatiš kao prepirku, imaš problem.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta ti više smeta, njegovo mišljenje koje je drugačije od tvog ili što je upotrebio reč "sranje" (možda si osetljiv na psovke i sl.)?

 

Ja sam poslušao pesmu i zaključio da nema trunke originalnosti i da je odsvirano i producirano kao milion bendova do sada. To je moj utisak. Ako i ovo shvatiš kao prepirku, imaš problem.

 

Ne brate ne shvatam pogrešno opušteno , ukusi su različiti to je najbolje reći ,

Share this post


Link to post
Share on other sites

a koji si ti kurac da treba da ti pise covjek referate zasto su bendovi koje kacis na ovom podforumu genericka govna?sere mi se od vas nolajfera koji se sabskrajbuju na i letere i fidove par metal izdavackih kuca i portala i izigravate neke novinare ovuda.ako ces vec da se prosipas ovuda barem profiltrisi ono sto kacis.noviteti i preporuke na ovom podforumu su ako ne i dvije nabolje teme na forumu,i sad treba neki bezposleni klinac da zasere sve zbog dosade?mrs bre

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

a koji si ti kurac da treba da ti pise covjek referate zasto su bendovi koje kacis na ovom podforumu genericka govna?sere mi se od vas nolajfera koji se sabskrajbuju na i letere i fidove par metal izdavackih kuca i portala i izigravate neke novinare ovuda.ako ces vec da se prosipas ovuda barem profiltrisi ono sto kacis.noviteti i preporuke na ovom podforumu su ako ne i dvije nabolje teme na forumu,i sad treba neki bezposleni klinac da zasere sve zbog dosade?mrs bre

 

E A DA SE TI MALO TERAŠ U JEDNO TRI LEPE !!! AAA ?? NE BI BILO LOŠE ?? KO SI PA TI DA KOMEMTARIŠEŠ BENDOVE I DA OCENJUJEŠ ŠTA VALJA , A ŠTA NE ?? PA ZBOG TAKVIH KAO ŠTO SI TI METAL SCENA I PROPADA , PLJUVAČA I KENJATORA KAO ŠTO SI TI NIKAD DOSTA !! IILI MISLIŠ DA SI BOGA UVATIO ZA KURČINU PA OVDE ''PAMETUJEŠ '' , JBT BAŠ SAM SE UPLAŠIO !! UF , UFF !! KLINAC TI UVALI KLINČINU !!! .!.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije poenta da se prepiremo , već da razmenjujemo utiske oko muzike i bendova

 

E A DA SE TI MALO TERAŠ U JEDNO TRI LEPE !!! AAA ?? NE BI BILO LOŠE ?? KO SI PA TI DA KOMEMTARIŠEŠ BENDOVE I DA OCENJUJEŠ ŠTA VALJA , A ŠTA NE ??

 

wut

Share this post


Link to post
Share on other sites

yep !!

 

Žao mi je što ovako moram javno pisati , ipak je ovo forum o muzici ,ali brate ne mogu ćutati , svako ima pravo da iznese svoje mišljenje , valjda postoji sloboda pisanja , naravno granice moraju da postoje , al ovo ipak prevazišlo sve !! Nek ova čuvena Chuckova rečenica bude moto

 

 

'' Let The Metal Flow ''

Share this post


Link to post
Share on other sites

jej,jos jedno genericko sranje od benda

Ma koji si ti ovde kurac , neka paljevina šta ??

svako ima pravo da iznese svoje mišljenje , valjda postoji sloboda pisanja

 

Mućni malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...