Jump to content

Death / Grind - noviteti


F4R15

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ok, it's official: Cruciamentum - Charnel Passages će mi 95% biti najbolji DM album u 2015. U suštini je slična majstorija kao i Promulgation Of The Fall, s tim da su ubacili vrlo diskretno i klavijature u priču, vrlo diskretno, da prave štimung u pozadini. Dvaput sam okrenuo album, ulazi u uši lagano, ne zna se koja pesma bolje vozi. Albumčina da se sluša i za 10 godina, isto kao i Promulgation. Jedino će možda Grave Miasma da bude bolja od ovog albuma (EP im izlazi do kraja godine).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, it's official: Cruciamentum - Charnel Passages će mi 95% biti najbolji DM album u 2015. U suštini je slična majstorija kao i Promulgation Of The Fall, s tim da su ubacili vrlo diskretno i klavijature u priču, vrlo diskretno, da prave štimung u pozadini. Dvaput sam okrenuo album, ulazi u uši lagano, ne zna se koja pesma bolje vozi. Albumčina da se sluša i za 10 godina, isto kao i Promulgation. Jedino će možda Grave Miasma da bude bolja od ovog albuma (EP im izlazi do kraja godine).

 

Intervju sa kraljevima:

 

http://towardstheinevitable.com/cruciamentum-interview-2015/

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=CiPaqIW_DPs

 

novi vampire spot, sjajan

 

Kad kucam u search-u bend za koji hocu da share-ujem intervju, uglavnom mi Grobonja daje slagvort, pa tako i ovog puta :mhihi:

 

Elem, ovaj intervju sa Vampire se bavi i novim EP-jem Cimmerian Shade, ali i ovim spotom gore, i to prilicno detaljno. Jako je intresantan intervju, jedan od boljih koje sam uradio, pre svega zahvaljujuci tome sto je ovaj Lars Martinsson totalno akademski lik i mnogo pametan decko.

 

http://towardstheinevitable.com/vampire-interview-2015/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo je više groovy Colonizing The Sun fazon nego The Armageddon Theories, ali dobre su pesme. Doduše, interesantno je koliko bend deluje drugačije u ovom savremenom kontekstu, u odnosu na vreme kad su se pojavili - tada sam bio u fazonu jebote kako ovi ludaci sviraju, a danas ima mali milion bendova na ovom sviračkom nivou.

 

E Lazo, kako ti se sviđa Black Fast? Ja sam bio odlepio na prvi album, ali me ovaj novi lošije radi, mnogo lošije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam video link za black fast. imas?

 

ne znam, dve pesme sam cuo iako nije u tom nekom Vektor fazonu opet ima nesto, vozi me. poslusao bih album svakako.

 

jes vise Colonizing the Sun, ali realno TAT i kad bi danas izasao bio bi iznad svakog drugog pokusaja tech death metala. album je sulud.

 

malo mi fali u ovim pesmama creepy kljave sto vole, ali sve u svemu, zadovoljan sam, zvuce kao da su bili na pauzi od 2 godine, ne 10+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...