Jump to content

Death / Grind - noviteti


F4R15

Recommended Posts

ove godine pljuste razocaranja samo tako. slusacu ga jos ali trenutno ovaj novi je podbacaj u odnosu na prosla dva. bez pamtljive pesme,rifa,previse fino,upeglano kao i njihove frizurice. kao da su se malo distancirali od fastcora kojeg je bilo dosta ranije narocito na rehashed.

 

Sto napisa jedan moj prijatelj: "I wonder if Relapse paid for their haircuts." :D I uzivo su sve dosadniji, potvrdjujem.

 

Ovo na konto Magruder...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni Magrudergrind nesto usminkan jebem ga, odlusao sam novi pa se vratio na stare i stoji da se nesto prljavstine izgubilo. I Bombs of Hades me nije dotakao, hteli malo da budu pametni, usporili a ja volim kad krljaju kao prasici. No nema veze, uzmite me za ruku i podjimo u prljavi underground sa dva nova dobra izdanja:

 

1456259317_cover.jpg

 

http://gerfan.rusfolder.net/files/44778961

 

Stize novi album tajnovitog svedskog NWN! benda Irkallian Oracle koji putanju sa debija vodi jos dalje u podzemlje, ako vas je omot podsetio na Grave Miasmu i niste daleko od istine. Produkcija strokavija nego na debiju ali vise manje to je ta svirka, kripticni death metal haoticnog usmerenja. Nesto slicno je i

 

1456412317_1456289168_cover.jpg

 

http://rusfolder.com/44783862

 

Odgovarajuce nazvan Ritual Chamber je one man band coveka koji je svirao u takvim kultovima kao sto su Evoken, Infester, Drawn and Quartered ili Funebrarum. Kad zbrojite sve te bendove jasno vam je sta se ocekuje ovde i kakav zvuk nosi album. Volite stari Incantation? Mislite da je entombedcore smece? Za vas je MA umro davno pre Illud? Niste bas najredovniji na nedeljnom sluzenju? Prihatite se ovog albuma bez imalo straha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovih par sekundi stvarno dobro zvuči majku mu.. kad već Bolt-Bene neće da prave nove albume, nadam se da će ovo biti dostojna zamena.

Baš sam se iznenadio kad sam video da je u postavi i Andy, jel neko zna jel taj čovek negde uopšte i svirao svih ovih godina?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...