Jump to content

Death / Grind - noviteti


F4R15

Recommended Posts

http://agoraphobicne...al_album_review recenzija novog pyrrhon albuma

 

http://agoraphobicnews.com/interviews_view.php?url=interview_with_anastasis_valtsanis_of_dead_congregation_lx55owuqg5ikarni86

 

intervju sa anastasisom iz dead congregationa

Edited by Drogarito
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam nikad slusao ovaj Khthtonik Cetniks, bas super zvuce, sad cu i album da skinem...

 

Ove četnike, ne mogu da im upamtim ime, sam puštao više puta i imao sam album na kompjuteru do skoro, ali tu ga je i Bog ubio i pošto sam video da ću teško da se setim da ga pustim, izbacio sam. I sa ovog splita puštam samo Howls of Ebb. Preslušaću ceo split kad bude bilo da se skine.

A Howls of Ebb su jedan od najzanimljivijih death metal bendova trenutno, nije samo buka i zbrka kao većina bendova, nego stvarno prave dobru muziku i imaju pamtljive pesme. Od ideja sa ova 2-3 izdanja do sad moglo je 10 albuma da se napravi. Stra' me je samo da ne počnu da se ponavljaju ili ne daj bože da počnu da komplikuju muziku samo da bi komplikovali.

O ovom splitu neću da pričam jer sam preslušao svega par puta, ali sve ostalo do sad je odlično. Ali bode mi uši to što su prvi rif iz treće pesme već odsvirali maltene isto na trećoj pesmi s prvog albuma (tako da mi je strah opravdan). Za trenutak sam pomislio da su ponovo snimili istu pesmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako ko kapira zasto je Piggy jedan od najbitnijih gitarista u metalu ce sigurno da voli Khthoniik Cerviiks, jer oni sviraju death metal na toj istoj genijalnoj frekfenciji. Ja ih obozavam i mislim da su jedan od najboljih bendova koji se pojavio u poslednjih nekoliko godina. Njihova strana ovog spilta mi je 10 puta bolja od HOE-a, neki od najboljih rifova koje sam cuo ove godine.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...