Jump to content

Death / Grind - noviteti


F4R15

Recommended Posts

pissgrave_2.jpg

Odavno sam izgubio onaj predivni osecaj da me metal album natera da se uplasim ali omot drugog albuma benda Pissgrave je vratio to. Video sam tone goregrind omota ali ovaj je stvarno preteran u svakom smislu, koji bolesnik moze da stavi ovako nesto na cover?

https://pissgrave.bandcamp.com/album/posthumous-humiliation

Sto se tice muzike nije rec o nekom nerazumljivom brutal death grind gore zvuku, vec je ovo vise neki Amon/rani Deicide/CC sa Barnesom zvuk sa vokalima koji zvuce kao da ga zivog melju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se death metala tiče, u top 3 u poslenjih 10-ak godina bez problema. Nekad mi tako legne da mi se čini da je možda i najbolji. O rifovima da ne pričam, pošto je to najbitnije, podrazumeva se da su prva liga. Trebalo mi je malo da se priviknem na produkciju, sad ne bih ništa dirao (samo bi možda pojačao glas za nijansu). Bubnjar ubija, a vokal bez konkurencije, san mi je da jednog dana peva na mom albumu. Slušaj prvo EP, kraći je i meni je bar lego odma' na prvu.

Jedino me nervira što me ovo na omotu podseća na Planktona iz Sunđer Boba. Inače i knjižica odlično izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 3/7/2019 at 2:53 PM, Miilos said:

Što se death metala tiče, u top 3 u poslenjih 10-ak godina bez problema. Nekad mi tako legne da mi se čini da je možda i najbolji. O rifovima da ne pričam, pošto je to najbitnije, podrazumeva se da su prva liga. Trebalo mi je malo da se priviknem na produkciju, sad ne bih ništa dirao (samo bi možda pojačao glas za nijansu). Bubnjar ubija, a vokal bez konkurencije, san mi je da jednog dana peva na mom albumu. Slušaj prvo EP, kraći je i meni je bar lego odma' na prvu.

Jedino me nervira što me ovo na omotu podseća na Planktona iz Sunđer Boba. Inače i knjižica odlično izgleda.

ovo je ubijanje, minus za mene sto nisam ispratio kako treba

btw nije "tako je slazem se" fazon al cini mi se da Milos bas bas retko masi s preporukama u ovom domenu

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Odvratniji omot skoro nisam video.

On 3/10/2019 at 1:41 AM, obsessed by cruelty said:

ovo je ubijanje, minus za mene sto nisam ispratio kako treba

btw nije "tako je slazem se" fazon al cini mi se da Milos bas bas retko masi s preporukama u ovom domenu

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...