Jump to content

Death / Grind - noviteti


F4R15

Recommended Posts

On 3/24/2020 at 3:23 PM, Kumodraski Vo said:

Progasti brutal dm, bas zanimljivim pravcem se krecu matorci

https://mega.nz/#!i8dyyIRR!rlllKgZAisAB79-omhbPtTDYniG6rWMIPz3jSPxYn-w

Sto bi rekao Bracala - ne ide uz metal ubacivati trombon 😄 I odje se iznenadih da posle onog prljavog brutal death/grind dela krene neki post/prog metal (na onom breakdownu, kao dae uskocio Portnoi i osasoljio po tarabukama) :haha: ali sto cu, primam se na tako neke koestarie

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Preporuka za novi Black Crown Initiate "Violent portraits of doomed escape", imali su i ranije finih radova ali ovaj im je ubedljivo najbolji. Moderni proggy death metal u maniru Rivers of Nihil, bend nastao na starom Opeth nasleđu, nije za oldskulere al jebiga ovde bih ga pre stavio nego na avangardu, bez obzira što sam svestan da Human čeka u potaji da lupi minus. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 9/22/2020 at 1:39 PM, Haos sam ja said:

Preporuka za novi Black Crown Initiate "Violent portraits of doomed escape", imali su i ranije finih radova ali ovaj im je ubedljivo najbolji. Moderni proggy death metal u maniru Rivers of Nihil, bend nastao na starom Opeth nasleđu, nije za oldskulere al jebiga ovde bih ga pre stavio nego na avangardu, bez obzira što sam svestan da Human čeka u potaji da lupi minus. 

Meni bas suprotno...prosli izuzetan, ovai novi nisam ni stavio na neku skracenu listu naizanimljviih izdanja...eventualno u nekom drugom krugu da revidiram misljenje 😄

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema otkrivanja tople vode na albumu, dopadaju mi se jer  imaju jako dobrog bubnjara (ima kopter momenata), pevačev svinjokolj vokal varira i to ume da razbije monotoniju. Ima par dobrih melodičnih rif deonica. U suštini solidan death metal album 6, 7. Ubija i omot. Poslušajte Dead Seraphic Forms, Forsaken In Desolation i Another Breath (feat. Kirk Windstein from Crowbar).

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, Angelystor said:

Meni ovaj Necrot nije za više od 7/10, ali je jako zabavan sluš svaki put kada se pusti, old school DM sa taman produkcijom i gomilom dobrih, iako već poznatih, riffova.

Ja bih mu možda i osmicu dao, i dalje ne verujem da su uspeli da od tako rudimentalnih rifova naprave toliko zanimljiv album

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...