Jump to content

Death / Grind - noviteti


F4R15

Recommended Posts

2 hours ago, Miilos said:

Dobar je Miscreance. Neću baš da pređem 250km u jednom pravcu da bi ih gledao, ali ja se ne sećam da sam čuo bolji bend u Death / Pestilence stilu od kad Death ne postoji.

jbg, jedino Death da dovedem onda :haha: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, azal said:

jbg, jedino Death da dovedem onda :haha: 

Ma tebi svaka čast za trud, kakvo crno kukanje... Više je bila preporuka i od mene, pa ko voli tako nešto, teško da će da nađe bolje od njih. Da sam iz Beograda, ili bar malo bliže, sigurno ne bih propustio.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 3/16/2023 at 10:27 AM, Talvi said:

super je ova nova Hyperdontia kao i uvek, CC - Vile zvuk pogođen u bobu

To be even more precise - Jack Owen je glavna sviračka inspiracija, prema rečima ovog turčina Mustafe koji je driving force iza benda. Ne pamtim da me je neko tako brzo i potpuno kupio i hipnotisao kao oni, toliko mi leže iz nekog razloga da to nije normalno

On 11/30/2022 at 8:02 PM, Milosh87 said:

https://www.fromthebowelsofperdition.com/2023/03/20/qrixkuor-interview-2023/

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 3/15/2023 at 4:08 PM, Talvi said:

nisam znao da kompletna postava Hauntera svira i u country bendu, kakva braća :haha:

https://calicobonnet.bandcamp.com/

Jao, kakva kaubojština! 🙂 Pravi hilbili deluks, što bi rek'o Rob.

Ortak voli kantri, kaže da je ovo do jaja. Ja ne mogu, zaista...

33 minutes ago, HUMAN said:

Morao sam da se uverim da nisu Drunena uvukli ovde..

Sa ili bez njega, ovo je prava zlobnost i grdnost.

Dobar i novi Ulthar, mada sam tek jednom preslušao. Mora se ponoviti.

Edited by HellAwaits

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Marduk?? teško..

Vrhunski album nema šta, a poslednja stvar.. nemam reči, ta sola, solaa, solaaa

Moram reći da prva stvar koja je procurela pre par meseci (Writhing in the Facade of Time) mi i nije ostavila neki bog zna kakav utisak, iako se odma čuje da je u pitanju vrhunska svirka, ali mi ta stvar najslabija na albumu, iako je album poprilično ujednačenog kvaliteta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ovaj VoidCeremony u najboljem slučaju može da prođe kao StarGazer za siromašne. Čak su i fazon s imenom ukrali. I basistu koliko vidim, mada im nije mnogo pomoglo. Znaju da sviraju, nema šta, ali nigde pesme. Neka uče malo od StarGazer, Blood Incantation, Miscreance kako se svira takva muzika, pa od sledećeg albuma možda i bude nešto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj Voidceremony zvuci kao da su u istom momentu hteli da odsviraju sve sto znaju i da im album bude kratak. ima dobrih ideja a ima i brdo glupih. isto za ovog Phila sto sad svira gitaru svuda. Nekad super legne solaza, nekad zvuci kao izdrkavanje radi izdrkavanja, isto tako i na Worm albumu. Nekako mi lik i previse skolovano svira pa kad zeli neku Azagthoth ludnicu od solaze da napravi ne zvuci uverljivo, mora se drogiras za te stvari.  

Haunter i Faceless Burial su mi mnogo bolji iz zanra "menjamo riff na svakih 20 sekundi death metal."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...