Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

O ovome smo započeli priču na 'bem ti život. Neko je rekao da nema dece bez sexa, a to će reći bez zavođenja. I pošto neki od nas imaju više, a neki manje uspeha u toj veštini, logično je da ovi prvi imaju veće šanse da postanu roditelji. Ili možda nije logično? Tu leži glavna fora, što ništa nije logično, ali postoji psihologija i postoji praksa, iz kojih dosta toga može da nam bude jasnije. Ako budete dobri, ispričaću vam nešto zanimljivo, a do tada dajte da čujemo koje se to fore za muvanje primenjuju danas. Neka progovore oni koji se ne stide i koji to neće da kriju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najzad se neko rešio da započne. Nema vama toliko željenog podforuma bez tema koje bi mu pripadale.

Samo, nije to trebao biti Princ jer je time tema od starta osuđena na propast, niko neće biti ozbiljan. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najzad se neko rešio da započne. Nema vama toliko željenog podforuma bez tema koje bi mu pripadale.

Samo, nije to trebao biti Princ jer je time tema od starta osuđena na propast, niko neće biti ozbiljan. :no:

 

Naprotiv, baš sada će biti ozbiljna. Mogu da krenem od ruže na tvom avataru. Skoro svaka žena voli da joj muškarac kupi cveće. Ne toliko zbog samog cveća, koliko zbog činjenice da je to društveno prihvaćen gest pažnje. Ipak, često se dešava da muškarac kupuje devojci cveće samo dok joj se udvara i posle, dok su u vezi, više nikad (ili samo za 8. mart). Po tome vidimo da kupovina cveća nije naročito prijatna stvar za muškarce - moram priznati, ni za mene, jer me je malo blam da uđem u cvećaru i raspitujem se koji je cvet pogodan za tu i tu priliku (pošto se sam u to ne razumem); još ako je cvećarka zgodna, eto ironije, ložim se na njene obline, a kupujem kod nje cveće drugoj. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva crna ozbiljna tema. Muvanje je nešto što ide prirodno ako između osoba postoji "fluid". Ako ne umeš sam, neće ti pomoći pet interneta.

 

Grešiš. To što se tebi čini da ide prirodno, rezultat je toga što nisi svestan procesa koji su se prilikom tog smuvavanja odigrali. Zavođenje je veština, kao i svaka druga, i sa muške i sa ženske strane. Iz iskustva pričam. Ja sam sve svoje devojke smuvao zahvaljujući veštini (istna, za njih mi i nije bilo potrebno mnogo napora :mrgreen: ), nijednom mi se nije desilo da se "prirodno" javi neki "fluid", to je koješta. Onda bi ispalo da neki imaju taj fluid, a da svi ostali treba da se ubiju - to jednostavno nije istina, postoji umetnost zavođenja, i ona se može naučiti. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprotiv, baš sada će biti ozbiljna.

Šta, misliš da nikome neće pasti na pamet da te proziva zbog priča koje ćeš napisati na ovoj temi? Nadam se da grešim, živi bili pa videli.

Mogu da krenem od ruže na tvom avataru. Skoro svaka žena voli da joj muškarac kupi cveće. Ne toliko zbog samog cveća, koliko zbog činjenice da je to društveno prihvaćen gest pažnje. Ipak, često se dešava da muškarac kupuje devojci cveće samo dok joj se udvara i posle, dok su u vezi, više nikad (ili samo za 8. mart). Po tome vidimo da kupovina cveća nije naročito prijatna stvar za muškarce - moram priznati, ni za mene, jer me je malo blam da uđem u cvećaru i raspitujem se koji je cvet pogodan za tu i tu priliku (pošto se sam u to ne razumem); još ako je cvećarka zgodna, eto ironije, ložim se na njene obline, a kupujem kod nje cveće drugoj. :)

Pa šta, taman pokažeš cvećarki da si romantičan i narednog dana joj se pojaviš sa pričom da te je tvoja zla devojka šutnula bez imalo milosti. :twisted:

 

Inače - mislim da je poseci ružu u cvatu isto kao i ubiti osamnaestogodišnju devojku. :zuba:

Muvanje je nešto što ide prirodno ako između osoba postoji "fluid". Ako ne umeš sam, neće ti pomoći pet interneta.

:da:

Moram napomenuti da je samopouzdanje glavni faktor, ništa bez njega. Stidljivost takođe može biti zanimljiva, ali samo na kratko.

Edited by Azaralena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavođenje ili muvanje nikako ne treba da ima "formulu". Glupost.

 

Upoznaš nekog, družite se, gotivite jedno drugo. Sve se to desi samo od sebe.

 

Nikako. I to "druženje" o kome govoriš, jeste upravo proces zavođenja, bio ti svestan toga, ili ne. Nije to obično druženje, jer obični drugovi se nikada neće smuvati. Najsvežiji primer iz mog iskustva - devojka u koju sam se zaljubio, a koja trenutno ima dečka, rekla mi je da među nama verovatno neće moći da bude veze ni kada bude raskinula sa dečkom, zato što u meni gleda prijatelja, a ne potencijalnog dečka. Ja sam, dakle omanuo u pristupu, upao sam u zamku na koju i ti sada upućuješ, tj. poverovao sam da je druženje prečica ka vezi. Njen dečko se ponašao drugačije, sve vreme je bio udvarač, a ne drug - zato je on sada s njom, a ne neko drugi. Još si mlad, treba da učiš, najbolje - na mojim greškama, pošto ja nisam kao neki ovde, ja ne krijem svoj privatni život. :mrgreen:

 

Denny wins. Zatvarajte.

 

Ne.

 

Pa šta, taman pokažeš cvećarki da si romantičan i narednog dana joj se pojaviš sa pričom da te je tvoja zla devojka šutnula bez imalo milosti. :twisted:

 

To nikako. Ko hoće da bude dobar zavodnik, nikako ne sme da se žali devojci da je imao neuspehe kod drugih žena. Mislim da sam na tom planu sebe najviše i sjebavao, pošto nikako nisam uspevao da sakrijem od cura koje sam muvao da su me druge odbijale. Koji će kurac bilo kojoj curi muškarac koga druge cure šutiraju bez milosti? Pa zamisli to, ova me šutne bez milosti, a ja odem cvećarki. Pa rirodno je da cvećarka pomisli "Pa, šta sam ja, uteha, laka riba kod koje može da dođe kad ispuši kod neke bolje".

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom na tvoje mnogobrojne "doživljaje", koje nam konstanto pričaš, moram da zaključim da si ti najveći promašaj sa kojim sam imao priliku da komuniciram.

 

Uzimajući to u obzir, niko, pa ni ja, ne bi trebalo da uči na tvojim greškama. Molim vas, zatvarajte ovo. Imam gadan osećaj da će se tema pretvoriti u sahranu.

 

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bože brate, o čemu ti pričaš, ko da imaš 17 godina. Ako ne umeš da razdvojiš prijateljstvo sa devojkom za koju želiš samo da ti bude prijatelj, i prijateljstvo sa devojkom ali uz cocky crtu gde joj stavljaš do znanja da iz pristojnosti ne želiš da naskočiš na nju odmah, ali hoćeš nešto više a ne da budete drugari, džaba cela priča onda. Mislim šta, pokušao si da budeš prijatelj i fejlovao, zašto? Zato što je verovatno nisi gledao sugestivo, pričao si ko da čitaš tekst sa papira i stojao drven ko bandera. Skini jebene kožne gaće i kariranu košulju i počni da budeš muškarac.

Edited by voodoo_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta god radili ne ponašajte se prirodno, nemojte biti ono što "jeste" i lažite što više možete.

Tj prvo treba da uvežbate laganje...na tome se radi godinama...

 

Što više pričate gluposti i lažete ribe će misliti da imate "nešto" i da ste simpatični.

 

 

Btw ja ne radim tako :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...