Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Bože brate, o čemu ti pričaš, ko da imaš 17 godina. Ako ne umeš da razdvojiš prijateljstvo sa devojkom za koju želiš samo da ti bude prijatelj, i prijateljstvo sa devojkom ali uz cocky crtu gde joj stavljaš do znanja da iz pristojnosti ne želiš da naskočiš na nju odmah, ali hoćeš nešto više a ne da budete drugari, džaba cela priča onda. Mislim šta, pokušao si da budeš prijatelj i fejlovao, zašto? Zato što je verovatno nisi gledao sugestivo, pričao si ko da čitaš tekst sa papira i stojao drven ko bandera. Skini jebene kožne gaće i kariranu košulju i počni da budeš muškarac.

 

Ona ima 17. :mrgreen: Radi se o tome da smo imali različite vizije vezivanja - ja sam bio u zabludi da veza može da se izrodi iz prijateljstva, ona me je spustila na zemlju i dokazala da ne može. Iako sam ja njoj savršeno stavljao do znanja da želim od nje da mi bude devojka, ona se nadala da će me to "proći". Što će reći da je - i ona bila u zabludi, jer se ja ne bih uopšte ni družio s njom, da nisam hteo da mi bude devojka, ne bih imao drugih motiva. :)

 

Uzgred, ja nemam šta da razdvajam "prijateljstvo sa devojkom za koju želim samo da mi bude prijatelj" i "prijateljstvo sa devojkom ali uz cocky crtu", jer ja do sada NIKADA i nisam hteo da mi neka devojka bude samo prijatelj. Ili obična poznanica, ili devojka, jer muško-žensko prijateljstvo meni ne ide. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Jesi to ispala iz bombonjere kada si bila mala?"

Nisam a sto?

"Pa mnogo si slatka" :) :)

Te seljačke fore odbijaju for good. Bez i mrvice šanse za iskupljenje.

Da mi to neko kaže, šutnula bih ga. Bukvalno. :mhihi:

 

n6435957436250336070ln0.jpg

 

To nikako. Ko hoće da bude dobar zavodnik, nikako ne sme da se žali devojci da je imao neuspehe kod drugih žena. Mislim da sam na tom planu sebe najviše i sjebavao, pošto nikako nisam uspevao da sakrijem od cura koje sam muvao da su me druge odbijale. Koji će kurac bilo kojoj curi muškarac koga druge cure šutiraju bez milosti? Pa zamisli to, ova me šutne bez milosti, a ja odem cvećarki. Pa rirodno je da cvećarka pomisli "Pa, šta sam ja, uteha, laka riba kod koje može da dođe kad ispuši kod neke bolje".

Tipovala sam na sažaljenje, veliki procenat devojaka pada na osećajnog lika koji samo čeka da otvori svoje nežno srculence i usreći neku damu u nevolji.

Ali ono jeste, ne sve, neke odma' 'oće da atakuju na bukvalnost. :)

Edited by Azaralena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te seljačke fore odbijaju for good. Bez i mrvice šanse za iskupljenje.

Da mi to neko kaže, šutnula bih ga. Bukvalno. :mhihi:

 

Mene ne bi šutnula, veruj mi. :mrgreen: Zato što znaš da sam isuvie pametan da bih tu foru upotrebio ozbiljno. Shvatila bi da se zajebavam, tj. parodiram takve fore i bilo bi ti više nego simpatično. :)

 

Elem, evo jednog primera mog uspešnog, a lakog smuvavanja. Ovo svako može, samo treba da pogodi pravu curu i pravu priliku. :)

 

U januaru 2006. sam na jednoj žurci prišao jednoj debeloj devojci (koja je registrovana i ovde, na yumetalu :mrgreen: ). Bila je okružena svojim drugaricama, koje su sve bile zgodnije od nje, tako da sam upotrebio foru "priđi ružnijoj" - http://vukajlija.com/pridji-ruznijoj Upalilo je, prihvatila je razgovor sa mnom, u kome sam se ja malo hvalio nekim svojim postignućima na faksu (pošto sam video da je to privlači), raspitivao se o nekom koncertu, a usput sam je i pitao: "Imaš li običaj da se smuvaš sa momkom prilikom prvog susreta?" Ona je odgovorila negativno, a ja sam kao iz topa prokomentarisao: "Pametno! I ne treba da dozvoliš nekome da te smuva tako!" Pošto sam video da sam je dovoljno impresionirao, uzeo sam joj broj telefona i udaljio se. Posle smo se videli, šetali dugo gradom i pričali o raznim stvarima. Potrudio sam se da je navedem da ona priča što više, kako bih skontao šta je zanima i onda palamudio o tome izigravajući stručnjaka, što je nju zadivilo. Na kraju sam video da je počela da bude nestrpljiva zbog moje neodlučnosti da uradim nešto. Iskoristio sam povoljnu priliku, podsetio je na ono što sam je pitao na žurci, a zatim joj postavio drugo pitanje: "A da li imaš običaj da se na prvom sastanku poljubiš sa momkom?" Ona je rekla da, i ostalo je samo da delujem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam poseban princip muvanja, nekako mogu da osjetim da bi tip bio zainteresovan za mene i onda samo okrenem priču u tom pravcu, posredno. Ispade da imam princip :) U svakom slučaju, volim da imam inicijativu, ali ne nužno uvijek.

 

A ima dosta i virtuelnih muvanja, to može biti korisno, dok god ostaneš svoj i na kreneš da idealizuješ drugog, a ni sebe, naravno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam poseban princip muvanja, nekako mogu da osjetim da bi tip bio zainteresovan za mene i onda samo okrenem priču u tom pravcu, posredno. Ispade da imam princip :) U svakom slučaju, volim da imam inicijativu, ali ne nužno uvijek.

 

Ako si zgodna cura, podrazumeva se da je zainteresovan, makar samo za sex, nema šta tu "da osjetiš". :D No, ključno pitanje je - da li si ti za njega zainteresovana, i u kojoj meri, tj. za kakvu vrstu veze. Onda dolazi problematika. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usiljeni komplimenti su najgore što možete da uradite.

Dinamičko druženje je ono što devojke vole. Pecnite ih malo slobodno, a ako već morate da im udelite kompliment, učinite to poluironično, da ni ona nije sigurna da li ste to mislili iskreno, ili se zajebavate.

U njenoj priči morate uvek naći nešto čime bi je zasmejali, ili okrenuli priču kako vam već odgovara.

Devojke vole autoritete, ili one koji su totalna suprotnost autoritetu (zbog sažaljenja). Ako vas poštuju u društvu, lakše ćete privući njihovu zainteresovanost.

U skladu sa pređašnjim: Poštujte sebe! Nemojte smarati i sebe i devojke ako ne ide! Samo možete napraviti kontraefekat.

 

Još nešto... mislim da muškarcima generalno nije toliki problem kako smuvati devojku, nego kako je zadržati. Nemojte da se trudite oko devojke samo dok je smuvate, pa onda da budete ko balvan, nego se trudite i posle. Tada budite ko najbolji ortaci... idite s njom, šljokajte s' njom, zajebavajte se s' njom, igrajte igrice, spremajte klopu... opustite se i uživajte i ne čekajte samo na sex, postoji još pregršt cool stvari koje možete (i trebate) raditi sa devojkom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, koliko je vas bilo u (verovatno neki jos uvek) zabludi da je smuvalo ribu, a u stvari se desilo suprotno.

 

U stvari, smuvala je ona njega? :) Vidiš, devojci je neuporedivo lakše da smuva dečka, već obrnuto. Treba samo da se kreće i da izlazi i uvek će je neko startovati (ako iole pristojno izgleda). Muškarac to ne može, on jednostavno mora da bude aktivan. U toku većeg dela osnovnih studija na faksu, ja uopšte nisam ni pokušavao da prilazim devojkama na bilo koji drugi način, osim kao koleginicama i - nisam ni imao devojku. Mora da se pokušava, ko misli da će cura njemu doći sama, vara se. E sad, problem je u tome što su žene mnogo veće probiračice od muškaraca, pa im samim tim nšta ne znači što ih startuje 20 likova za veče, ukoliko im se niko od njih ne svidi. Zamislite kad bi mene startovalo 20 devojaka za veče - pa sa svih 20 bih pokušao da uradim nešto. :) Jednostavno, muškarci su daleko sabiji od žena, mnogo im je teže da kažu "ne". Inače bi žene silovale muškarce, a ne obrnuto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene ne bi šutnula, veruj mi. :mrgreen: Zato što znaš da sam isuvie pametan da bih tu foru upotrebio ozbiljno. Shvatila bi da se zajebavam, tj. parodiram takve fore i bilo bi ti više nego simpatično. :)

So true. :da:

 

Naravno, ni parodiranje ne ide odmah, previše je osetljivo, prvo treba uveriti devojku da ste zaista pametni, da ne bi pomislila da ste samo probali da vidite da li će upaliti pa prebacili na zajebanciju kad ste videli da nije. :)

Još nešto... mislim da muškarcima generalno nije toliki problem kako smuvati devojku, nego kako je zadržati. Nemojte da se trudite oko devojke samo dok je smuvate, pa onda da budete ko balvan, nego se trudite i posle. Tada budite ko najbolji ortaci... idite s njom, šljokajte s' njom, zajebavajte se s' njom, igrajte igrice, spremajte klopu... opustite se i uživajte i ne čekajte samo na sex, postoji još pregršt cool stvari koje možete (i trebate) raditi sa devojkom.

Zlatno pravilo. Ne samo muvanja, već i uspešne veze.

 

"Јел имаш дечка?"

"Немам."

"Е, сад имаш"

:)

SHAZAM!!!

:lol:

 

али је упалило пар пута ;)

Uh. Za to je potreban biceps obima košarkaške lopte. I još obimniji novčanik. I pištolj.

Sem ako pomenuta devojka nije već zaljubljena u pomenutog klipana. Tada je potrebna samo akcija. I pištolj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja sam sada stavio na myspace-u za mood 'pojebljiv', vec su mi se dve obratile, sa nekim pitanjima tipa 'sta je to'. Da li one mene muvaju?

 

Nije to još uvek muvanje, ali zainteresovanost jeste. Bacio si mamac, one su se upecale, sad ih valja izvući iz vode. :)

 

Šta mi je palo na pamet... Jedna bitna stvar. Ja volim da šetam sa curama na Kališu, zato što sam štekara, ali zato mi to i ne valja. Kališ jeste romantičan, ali samo do prvog poljupca. Do sexa vas šetanja na Kališu neće dovesti. Morate partnerki obezbediti udobnost. Sedište u kolima je devojci udobnije od klupe u parku. Ne lože se cure na momke sa besnim kolima samo zato što ovi imaju para, već zato što im je udobno da sede u tim kolima, umesto da se gužvaju u busu GSP-a da bi se sa vama posle šetale na Kališu. Fotelja i krevet u stanu su najudobniji - ako imate svoj stan i dovedete curu u njega, obavili ste pola posla. Naravno, nećete je dovesti eksplicitno zbog sexa, jer ako bi cura prihvatila takav poziv, ispalo bi da priznaje da je kurva. Dovešćete je da joj pokažete svog kućnog ljubimca, da gledate neki film, da joj spremite neko egzotično jelo (savremene žene obožavaju muškarce koji znaju da kuvaju)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene ne bi šutnula, veruj mi. :mrgreen: Zato što znaš da sam isuvie pametan da bih tu foru upotrebio ozbiljno. Shvatila bi da se zajebavam, tj. parodiram takve fore i bilo bi ti više nego simpatično. :)

 

Elem, evo jednog primera mog uspešnog, a lakog smuvavanja. Ovo svako može, samo treba da pogodi pravu curu i pravu priliku. :)

 

U januaru 2006. sam na jednoj žurci prišao jednoj debeloj devojci (koja je registrovana i ovde, na yumetalu :mrgreen: ). Bila je okružena svojim drugaricama, koje su sve bile zgodnije od nje, tako da sam upotrebio foru "priđi ružnijoj" - http://vukajlija.com/pridji-ruznijoj Upalilo je, prihvatila je razgovor sa mnom, u kome sam se ja malo hvalio nekim svojim postignućima na faksu (pošto sam video da je to privlači), raspitivao se o nekom koncertu, a usput sam je i pitao: "Imaš li običaj da se smuvaš sa momkom prilikom prvog susreta?" Ona je odgovorila negativno, a ja sam kao iz topa prokomentarisao: "Pametno! I ne treba da dozvoliš nekome da te smuva tako!" Pošto sam video da sam je dovoljno impresionirao, uzeo sam joj broj telefona i udaljio se. Posle smo se videli, šetali dugo gradom i pričali o raznim stvarima. Potrudio sam se da je navedem da ona priča što više, kako bih skontao šta je zanima i onda palamudio o tome izigravajući stručnjaka, što je nju zadivilo. Na kraju sam video da je počela da bude nestrpljiva zbog moje neodlučnosti da uradim nešto. Iskoristio sam povoljnu priliku, podsetio je na ono što sam je pitao na žurci, a zatim joj postavio drugo pitanje: "A da li imaš običaj da se na prvom sastanku poljubiš sa momkom?" Ona je rekla da, i ostalo je samo da delujem. :)

A ja citavo vrijeme cekam da ispricas kako si joj na kraju smuvao neku hot drugaricu :) :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja citavo vrijeme cekam da ispricas kako si joj na kraju smuvao neku hot drugaricu :) :) :)

 

Bio sam blizu s jednom od njenih drugarica kasnije, ali sam sedeo na dve stolice, nisam znao šta u stvari hoću i s kim hoću, pa sam tako protraćio dobru priliku.

 

Uvek valja paziti na redosled. Ne treba srljati. Prvo treba privući devojku, pa se onda upustiti u dublju konverzaciju s njom, i to opušteno, pre nego što krenete u pravo zavođenje. Evo još jednog mog slučaja iz maja 2006. (takođe na žurci, sa curom koja je registrovana ovde na forumu i od koje sam čuo za postojanje ovog foruma :mrgreen: ). Sve sam uradio pogrešno, ali sam imao sreće da rezultat ne bude sasvim katastrofalan:

 

Ovoga puta nije bila u itanju fora "priđi ružnijoj", jer je cura baš fino izgledala, otprilike na nivou njene drugarice. Radilo se o fori "priđi smorenoj". :) Čučala je na podu, pod uticajem alkohola, mada ne jakim (otprilike kao kod mene u tom trenutku). Ja sam prišao njenoj drugarici i pitao je: "Šta je njoj?" Ova mi je odgovorila da se smorila i udaljila se, a ja nastavio da pričam sa smorenom. Privlačnost je planula vrlo brzo, ali umesto polaganog i opuštenog nastavka, krenuli smo da se ljubimo posle jednog minuta. Kardinalna greška, ne znamo ništa jedno o drugom, a već smo se smuvali. I tako, nekih sat vremena smo se mi ljubili, dodirivali i pričali, upoznavali se, razmenili brojeve telefona. Izgleda da je samo činjenica da sam pričom o sebi ostavio vrlo jak utisak na nju, presudila da se vidimo i par dana kasnije i odemo u bioskop, inače je stvar bila osuđena na propast, zbog pogrešnog pristupa, na brzinu. Čim te noći nije došlo do sexa, trebalo je da znam da neće nikad. :) Jer, bilo je logično da će da se desi nešto što se zove "pokajanje kupca". Jeste jedno veče je bila oduševljena mnome, predala se maksimalno, ali se već sutradan ohladila, što ja nisam uspeo da popravim onog dana kad sam je odveo u bioskop (umesto kod sebe).

 

Znači, redosled poteza je veoma važan, ide jedno pa drugo, pa treće, a ne sve odjednom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glupava tema . Mislim koga zanima ko kako muva flertuje ili zavodi ?

 

Taj koji je otvorio temu verovatno nije iskusan sa zenskama :P

 

Iskusan muškarac je onaj koji startuje 2000 žena godišnje. Naravno da nisam iskusan. :) Ja sam najviše jedne godine uspeo da startujem 250-300, inače znatno, znatno manje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Iskusan muškarac je onaj koji startuje 2000 žena godišnje. Naravno da nisam iskusan. :) Ja sam najviše jedne godine uspeo da startujem 250-300, inače znatno, znatno manje.

 

 

Ja ne spadam u tu kategoriju zavodnika. Tokom svog veoma bogatog ljubavnog zivota razvio sam tehniku umeca da budem zaveden. Znaci navesti ribu da sama zaskoci. Mnogo je lakse i nema toliko cimanja i mozganja u fazonu sta sada da kazem ili uradim. Svo cimanje se svede na malo odugovlacenja prilikom pristanka(kradem fore od riba - sto da ne). U proseku me mesecno startuje oko 5 do 6 riba i meni vise i ne treba.

:rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...