Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

јебач пресретач :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOT!

 

иначе, ову тему стварно треба затворити. ако не знаш да муваш, онда не знаш. неће ти 500 Принчева и Хефеста помоћи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskusan muškarac je onaj koji startuje 2000 žena godišnje. Naravno da nisam iskusan. :) Ja sam najviše jedne godine uspeo da startujem 250-300, inače znatno, znatno manje.

 

Znači brate, blago tebi. :)

 

Ja ako godišnje startujem 5, dobro je. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ladno ste otvorili temu. :)

 

Mrzi me sad da sve citam, uglavnom reci cu ovo:

 

Poslednje dve devojke sam upoznao tako sto sam ih bukvalno zaustavio na ulici i pitao da se upoznamo. :D Radi u svako doba. :D Poenta zavodjenja jeste u tome da muskarac treba da se ponasa kao muskarac i da ga ne bude blam toga, a zene ce se vec ponasati kao zene kad zatreba. :da: I dzabe vama sve palamudjenje o tome kada je formula krajnje jednostavna - ako ti se devojka svidi stisni muda i pridji joj, ostalo ce doci samo (ili nece). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razlika između tebe i njega je što ti verovatno posao završiš.

Pa jeste, al' opet ne mogu da se ne divim nekome ko uspe da startuje 300 riba godišnje.

Pa to bre... znači startuješ u proseku dnevno po jednu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne spadam u tu kategoriju zavodnika. Tokom svog veoma bogatog ljubavnog zivota razvio sam tehniku umeca da budem zaveden. Znaci navesti ribu da sama zaskoci. Mnogo je lakse i nema toliko cimanja i mozganja u fazonu sta sada da kazem ili uradim. U proseku me mesecno startuje oko 5 do 6 riba i meni vise i ne treba.

 

I mene startuje nekoliko cura mesečno, što na netu, što uživo, ali ti startovi su samo prvi, bezazleni korak. Žene to rade drugačije od muškaraca, one love na mrežu, pa posle odbace većinu ulova. Muškarac lovi na udicu, on mora da "ubode" curu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskusan muškarac je onaj koji startuje 2000 žena godišnje. Naravno da nisam iskusan. :) Ja sam najviše jedne godine uspeo da startujem 250-300, inače znatno, znatno manje.

 

Taj od 2000 je iskusan ka' i ja u vožnji kamiona. Jedino što taj može da nauči je princip odjebavanja od strane 2000 djevojaka.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Принче Мрачни, ти би могао да напишеш књигу "Натерајте рибу да загризе црва" :) а и стварно, како ти успева да толико цура годишње стартујеш?! колико видим, ти по цео дан висиш овде. једино да зовеш "пословну пратњу".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
I mene startuje nekoliko cura mesečno, što na netu, što uživo, ali ti startovi su samo prvi, bezazleni korak. Žene to rade drugačije od muškaraca, one love na mrežu, pa posle odbace većinu ulova. Muškarac lovi na udicu, on mora da "ubode" curu. :)

 

 

Ja preko neta ne praktikujem(mada sto da ne). Ali uzivo kada ona nasrne treba oberucke da je prihvatis. To ne znaci da treba kao manijak odma da vadis ludaka nego polako da obradjujes. Malo petinga pa ako ona navali onda vadis. Moras polako da ispipavas teren i da ne dozvolis da se izmigolji lako. To je kao i pecanje polako povlacis sajlu, pa malo ubrzas, pa malo popustis i tako dok ti ne zavrsi u sakama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao da Krstarica...

 

Pre neku godinu, zajebavao sam kolegu koji je visio na Krstarici, ukucao sam nick nešto tipa "Marina84" i startovao ga i podjebavao jedno 20 minuta.

Za tih 20 minuta 100 njih "me startovalo"... 'bem ti paćenike, zgadio mi se život, posle nikad više nisam upalio Krstaricu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam sta da kontribjutujem temi jerbo ne znam da muvam tj nisam nikad ni probala :D Osim cinjenice da sam fenomen jer sam 2 od 3 veze stekla preko neta i jedna traje evo vec sedmu godinu :D a sve tri su bile bar godinu dana. Da sad moram da smuvam sebi nesto (osecam se ko da pricam o kuvanju :D ) bila bih u teskoj nedoumici da li uzivo ili preko neta jer preko neta saznas hiljadu i jedan stav te osobe a ja se ne dam dok se ne upoznamo dobro :D ne planiram da mi se desavaju neprijatna iznenadjenja samo jer od kresa za jednu noc pravimo ozbiljnu vezu. Postoje neke karakterne osobine i stavovi koje moze i Bred Pit da ima pa me ne bi smuvao :) mislim svi imaju slicne tripove. Naravno ne mozete se smuvati preko neta ali net vas zainteresuje jedno za drugo. Kad se upoznate i 'izblejite' (drugarski/napadno sve jedno) vidite ima li fizicke hemije, da li vam se perks druge osobe svidjaju ili vam neverovatno idu na kurac, dal se kupa redovno :) Usput vidite ima li tu hemije i tako... Zato je meni skroz normalno da na prvom dejtu bude i sexa jer pobogu ako se sve te kontrole prodju sto da ne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Принче Мрачни, ти би могао да напишеш књигу "Натерајте рибу да загризе црва" :) а и стварно, како ти успева да толико цура годишње стартујеш?! колико видим, ти по цео дан висиш овде. једино да зовеш "пословну пратњу".

 

Rekoh "jedne godine", a to nije ova godina, već ona u kojoj sam često išao na žurke i kada su se i odigrali oni događaji koje sam opisao.

 

Ja preko neta ne praktikujem(mada sto da ne). Ali uzivo kada ona nasrne treba oberucke da je prihvatis. To ne znaci da treba kao manijak odma da vadis ludaka nego polako da obradjujes. Malo petinga pa ako ona navali onda vadis. Moras polako da ispipavas teren i da ne dozvolis da se izmigolji lako. To je kao i pecanje polako povlacis sajlu, pa malo ubrzas, pa malo popustis i tako dok ti ne zavrsi u sakama.

 

Naravno. Mene je jednom cura iz čista mira startovala u studentskoj menzi. A zgodna. I ja, umesto da je malo zavlačim, odmah navalim kao mutav, kažem joj da ima lepo ime (da joj se slaže sa očima :) ), tražim joj broj telefona, zovem je... Gde mi je tada bilo iskustvo. :)

 

Naravno ne mozete se smuvati preko neta ali net vas zainteresuje jedno za drugo. Kad se upoznate i 'izblejite' (drugarski/napadno sve jedno) vidite ima li fizicke hemije, da li vam se perks druge osobe svidjaju ili vam neverovatno idu na kurac, dal se kupa redovno :) Usput vidite ima li tu hemije i tako... Zato je meni skroz normalno da na prvom dejtu bude i sexa jer pobogu ako se sve te kontrole prodju sto da ne :)

 

Da, ali ne treba preterivati u upoznavanju preko neta, jer to vodi ili u prestanak zainteresovanosti, ili u obično drugarstvo. Preko neta treba samo da se razvije interesovanje, a ono pravo upoznavanje uživo, tamo gde može istinski da se flertuje, a zatim zavede. Treba u pravom trenutku preći sa neta na živo poznanstvo - ko nema dobar tajming, propada. Eto, ja se kupam redovno, vrlo sam pažljiv kad je higijena u pitanju, ali ima još mnogo stvari koje treba da se ispune, da bi nastala privlačnost. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po tome vidimo da kupovina cveća nije naročito prijatna stvar za muškarce - moram priznati, ni za mene, jer me je malo blam da uđem u cvećaru i raspitujem se koji je cvet pogodan za tu i tu priliku (pošto se sam u to ne razumem); još ako je cvećarka zgodna, eto ironije, ložim se na njene obline, a kupujem kod nje cveće drugoj. :)

 

Купуј гербере, они су за гробље. Свака пичока ће ДУМРЕ од задовољства кад је стартујеш па исте можеш искористити за са'рану.

Share this post


Link to post
Share on other sites

мислим на оно: на свирци или било где, наваташ рибу која је пијана, одведеш је кући и ето. у таквом стању велика је вероватноћа да ће да ти да.

 

 

To je super trip, kad se oboje napijete, pa onda smuvate. :da:

 

Da, ali u tim slučajevima najčešće dolazi do "pokajanja kupca", tako da tu najčešće nema ništa od ozbiljne veze, a i taj sex neće da padne ako nema odgovarajućeg mesta gde to može da se obavi. Neće cure tako rado u WC, u američkim filmovima možda. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...