Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Guest TužneUši
Ladno ste otvorili temu. :)

 

Mrzi me sad da sve citam, uglavnom reci cu ovo:

 

Poslednje dve devojke sam upoznao tako sto sam ih bukvalno zaustavio na ulici i pitao da se upoznamo. :D Radi u svako doba. :D Poenta zavodjenja jeste u tome da muskarac treba da se ponasa kao muskarac i da ga ne bude blam toga, a zene ce se vec ponasati kao zene kad zatreba. :da: I dzabe vama sve palamudjenje o tome kada je formula krajnje jednostavna - ako ti se devojka svidi stisni muda i pridji joj, ostalo ce doci samo (ili nece). :)

 

to je super, samo to funkcionise ako u startu postoji medjusobna privlacnost, znaci ako se svidis djevojci fizicki (a djevojke su prilicno zajebane i imaju neke nebulozne standarde sto se toga tice ali mogu i da potpuno prevazidju to sto si ruzan ako steknu povjerenje u tebe i skotaju da si ok lik) i ostavis dobar prvi utisak inace ce riba da te iskulira, tako da je to previse rizicno posto ne znas na cemu si u startu i imas samo jedan pokusaj. a pogotovo je tesko/nemoguce izvesti ako je zenska u drustvu drugih djevojaka jer ce biti okarakterisana kao drolja. to je znaci cesto tesko izvesti tako lako i efikasno jer je uglavnom potrebno da prodje odredjeno vrijeme da se stvori ta medjusobna privlacnost i da se razvije ta hemija i to je vjestina zavodjenja. poenta je to da smuvas djevojku, bilo koju koja ti se svidja cak i ako se ti njoj ne svidjas bas nesto pretjerano na prvi pogled i ako ona u startu ne pokazuje neko znacajno interesovanje za tebe (tad se losi "zavodnici" obeshrabre i odustanu jeli...)

 

tako da > imao si srece i svi mogu da ti zavide, ali to nije recept za sve tipove i sve situacije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prave fazone za prave, odabrane devojke, treba primeniti dosledno, pravim redosledom, da bi se povećala sigurnost uspeha. To mora da se vežba.

Za prave, odabrane devojke ti ne trebaju nikakvi fazoni, već se sve samo od sebe poklopi.

Mnogo se bre zamaraš kombinatorikom... ako su X devojke rekle to i to a Y devojke to i to, procentualno će na Z promenjivu dobiti Y-X+3...pusti to... reci iskreno devojkama šta misliš (i nemoj ih smarati sa svojim mišljenjem konstasntno, jer ćeš im dosaditi), saslušaj i njihovo mišljenje, vidi koja ti odgovara, da li ti odgovara i vozi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

за Принчево добро молим модераторе да му се да варн од 2 месеца. па човече, одвоји се мало од овог форума.

ИСКУСИ РЕАЛНОСТ!!!

што се мене тиче, ја бих више волео да сад узмем и одем са тим, тим, тим и тим на пиво, него што овде висимо, али јбг, није то тако једноставно. али ти човече, ово мало преозбиљно схваташ!
Upravo.

@Prince, get a life :da:. Za tvoje dobro.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vidiš, mislio sam i ja da može sve samo od sebe da se poklopi, ali to ne ide tako jednostavno. Recimo, ja sam ubeđen da na ovom forumu postoji najmanje nekoliko devojaka s kojima bih ja mogao da se "poklopim", ako ne idealno, onda dosta dobro. Međutim, kontekst je takav da su o meni ovde izgrađene predrasude, pa da dotične cure smatraju da sam ja mnogo gori nego što zaista jesam. :) Ili, da uzmemo drugi primer - ako startuješ devojku na ulici, ona će odmah razviti o tebi predrasudu da si klošar, iako to nije tačno, iako si možda momak iz njenih snova. No, ona nikada to neće saznati, ako joj ne srušiš predrasude (ili sprečiš da se one uopšte jave). U tome je umetnost zavođenja - pravi pristup je potreban. Ako nema pristupa, možeš ti s nekim da budeš srodna duša maksimalno, do veze neće doći, upravo zbog predrasude da je čovek loš samo zato što mu je pristup loš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo.

@Prince, get a life :da:. Za tvoje dobro.

 

E pa, čoveče iz mentalne bolnice, čestitam. Ti si hiljaditi čovek koji mi kaže ovo, dobijaš nagradu - kitu u čmar. Valjda je i vrapcu jasno da sam otvorio ovu temu zato što imam život, zato što sam nešto naučio iz njega, pa sad to hoću da podelim sa drugima, želeći pritom da moj život u budućnosti bude kvalitetniji nego do sada. I da, "get a life" je lako reći, ali ako pod time podrazumevaš dobar život, moraš malo više da se pomučiš da to ostvariš. Veština zavođenja je jedna od stvari koju treba savladati da bi se imao srećniji život (kao i veština polaganja ispita, traženja posla, ostvarivanja kontakta sa ljudima, bavljenje sportom radi zdravlja...). Ako hoćeš da je naučiš, čitaj i ne izigravaj mudraca; ako smatraš da ti ne treba, odjebi sa teme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recimo, ja sam ubeđen da na ovom forumu postoji najmanje nekoliko devojaka s kojima bih ja mogao da se "poklopim", ako ne idealno, onda dosta dobro.

Pa tako lepo reci. Znači tema nije "stare i nove fore za muvanje" nego "dajte mi stare i nove fore da ja muvam".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napraviste nauku od muvanja koje obavezno treba da bude spontano, pa makar i nevesto.

 

Pa i biće spontano, ne brini. :wub: Ja pričam ovde generalno, za prilaženje nekome koga ne znaš, a ako je led već probijen, može i spontano (tj. da tako barem izgleda). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa, čoveče iz mentalne bolnice, čestitam. Ti si hiljaditi čovek koji mi kaže ovo, dobijaš nagradu - kitu u čmar. Valjda je i vrapcu jasno da sam otvorio ovu temu zato što imam život, zato što sam nešto naučio iz njega, pa sad to hoću da podelim sa drugima, želeći pritom da moj život u budućnosti bude kvalitetniji nego do sada. I da, "get a life" je lako reći, ali ako pod time podrazumevaš dobar život, moraš malo više da se pomučiš da to ostvariš. Veština zavođenja je jedna od stvari koju treba savladati da bi se imao srećniji život (kao i veština polaganja ispita, traženja posla, ostvarivanja kontakta sa ljudima, bavljenje sportom radi zdravlja...). Ako hoćeš da je naučiš, čitaj i ne izigravaj mudraca; ako smatraš da ti ne treba, odjebi sa teme.

Blago tebi.

Da si ti meni ziv i zdrav, ja sam sve to davno-odavno naucio, i to onako kako se to i uci, a ne kako ti to zamisljas. A ti ako mislis da ces ovako ista nauciti, zivi u zabludi, meni svejedno. Sto sam napisao, napisao sam za tvoje dobro. Stupid me, what a waste of time.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i biće spontano, ne brini. :wub: Ja pričam ovde generalno, za prilaženje nekome koga ne znaš, a ako je led već probijen, može i spontano (tj. da tako barem izgleda). :)

Дијаболо, не може нико да те научи шта да радиш кад ти се неко допада. То што ти замишљаш да је могуће напамет научити одређени текст и увежбати покрет забацивања лепршаве, коврџаве косе и да девојке одма' на то падају је друга ствар.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дијаболо, не може нико да те научи шта да радиш кад ти се неко допада. То што ти замишљаш да је могуће напамет научити одређени текст и увежбати покрет забацивања лепршаве, коврџаве косе и да девојке одма' на то падају је друга ствар.

 

Ja opet kažem, ko ne misli, ne mora da dolazi na temu, a ko misli da zavođenje i tehnika zavođenja postoje, te da su neki ljudi veći majstori zavođenja od drugih, neka diskutuje.

 

1930_HowtoLose_v1.jpg

 

Pa ako nisu jedno za drugo, i treba da raskinu. :) Ima i drugih cura na ovom svetu, ne slušaju sve My Chemical Romance. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vidiš, mislio sam i ja da može sve samo od sebe da se poklopi, ali to ne ide tako jednostavno. Recimo, ja sam ubeđen da na ovom forumu postoji najmanje nekoliko devojaka s kojima bih ja mogao da se "poklopim", ako ne idealno, onda dosta dobro. Međutim, kontekst je takav da su o meni ovde izgrađene predrasude, pa da dotične cure smatraju da sam ja mnogo gori nego što zaista jesam. :)

A jesi probao nekad da pričaš sa devojkama bez razmišljanja o muvanju i beskrajne kombinatorike u tvojoj glavi?

Je l' ti se nekad desilo da recimo u roku od mesec dana upoznaš 10 devojaka, sve su ti super ortakinje, a opet posle par meseci se smuvaš sa jednom od njih?

Ti brate ako si zainteresovan za neku devojku sa ovog foruma... go for it... iscimaj je.. pričaj sa njom o svemu. Tako ćeš najbolje saznati (a i ona će saznati) da li si za nju, ili nisi.

Ako vam se ne poklope priče... ok... ostaće ti prijatelj (ukoliko možeš da podneseš da ti prijatelj bude devojka koja ti se sviđa).

 

A ako vam se poklope priče, onda nećeš imati ni potrebe da je muvaš... samo ćete ozvaničiti da ste u vezi i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest TužneUši
Poenta i jeste u tome da ne postoji recept.

 

recept apsolutno postoji, jer kako objasnjavas cinjenicu da postoje ljudi koji su spavali sa stotinama zena itd. naravno oni su supci, ali ne zbog toga sto su dobri u privlacenju zenskih nego sto lazu i zloupotrebljavaju. ali jedan covjek moze da se posluzi moralno ispravnijim, a u osnovi istim metodama u sasvim normalne svrhe ie. da bi nasao sebi djevojku i upustio se u vezu. cinjenica je da umjetnost zavodjenja i privlacenja zena postoje, a jedini razlog sto su neki tako uspjesni u zavodjenju (bilo par bilo 100 djevojaka) je sto su se ili ispraksali u tome ili su mozda prirodni talenti. tako da zavodjenje kao vjestina postoji (postoje mnoge ozbiljne, a i manje ozbiljne knjige koje se jednim djelom ili u cjelosti bave time) i daje zagarantovane rezultate, a sta ce neko uraditi sa tim je stvar izbora. dakle za tebe nije pitanje sta treba, sta ne treba nego sta jeste, a sta nije.

znaci smuvati\privuci djevojku = dobro

fejlovati u muvanju = lose

rjesenje > practice makes perfect

 

jel tebi jasno da postoje ljudi (i to u srbiji) u tridesetim pa cak i cetrdesetim godinama sa kojima je generalno sve u redu a nikad nisu imali partnera jer su stidljivi i smotani.

@smorok > spontanost je super, ali tesko je biti spontan, vecina ljudi jednostavno nisu i ne mogu biti spontani i tacka. cinjenica je da ako ispadnes smotan i ako se vidi da si nervozan i nesiguran pred nekim to nece ostaviti dobar utisak. i sta sad takvi ljudi treba da rade? da nadju isto nekog ko je smotan? e pa da. to je razlog zasto su svi tako jebeno smotani i nevesti i jedan od razloga zasto je stopa nataliteta tako niska u srbiji i na zapadu. musko zenski odnosi su u nasim sredinama dota poremeceni i mislim da je to ozbiljan problem. ljudi jednostavno vise nisu u stanju da se medjusobno privlace, razvila se neka opsta medjusobna odbojnost a to sve zbog tog opsteg straha i nesigurnosti i sumnjanja u tvoje sposobnosti i kvalitete jer su se kroz generacije u proteklih tridesetak godina izgubila ta znanja koja su mahom ocevi prenosili na mladice kako se treba ponasati prema djevojkama (to je naravno vrlo povrsno objasnjenje, tako da se nemojte smejati, ali potpuno je tacno, jednostavno svijet se iskvario, ljudi su postali stoka itd, sve ovo sto se desavalo u proteklih 20 godina, to vam je valjda blisko...). tako da mislim da kad bi ljudi mogli to da prevazidju i da postanu zavodnici, to bi bio jedan od lekova za nase drustvo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...