Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Najgore muvanje koje sam dozivela...

 

"Je l' bolelo?"

 

I ja pitam "Shta?"

 

I dechko odgovara: "Kada si pala iz raja..."

 

:) :) :) :) :)

 

 

Uh, to je naročito ofucana fora :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgore muvanje koje sam dozivela...

 

"Je l' bolelo?"

 

I ja pitam "Shta?"

 

I dechko odgovara: "Kada si pala iz raja..."

 

:) :) :) :) :)

Trebala si da mu kažeš:

- A jel' tebe bolelo?

- Šta???

- Kad su ti vadili mozak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pokušavajte ovo kod kuće niti nigde. Većina su istiniti događaji.

 

 

 

On: Ćao, jel se mi znamo odnekud?

Ona: Ne verujem.

On: Ah da, ti si Lepa, a ja sam Slobodan!

 

 

Kelnerica: Ćao, izvolite!

On: Meni jednu kafu slatku kao ti, a jaku kao ja.

 

 

Ona: Šta me gledaš tako?

On: Gledam te i pitam se ko te jebe.

Ona: Što?

On: Da mu popušim.

 

 

On: Izvini, jel ti ova krpa miriše na hloroform?

 

 

On : Jako me podsećaš na moju prvu devojku.

Ona: A koliko si ih imao?

On: Nijednu.

 

 

On: E izvini jel imaš kredita?

Ona: Imam, šta će ti?

On: Da javim mami da sam našao devojku svog života.

 

 

On: Da li bi rodila moju decu?

Ona: Ne.

On: A dobro, jel možemo bar da vežbamo?

 

 

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

"You’re talkin’ to me about stuff…why?

I’d rather see your titties.

Now you’re talking about other stuff…why?

I’d much rather see your titties.

I wanna see your bum, I don’t care what you say,

No I don’t have feelings cause feelings are gay.

Something something in the month of May,

Bitches love my penis cause it’s really big."

 

Evo vam pesmice o zavodjenju o kom toliko prochitasmo ovde... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj posto ste takve face, umesto da cekate da Princ lupi nesto i zapocnete paljbu, sto nijedan ne napise kako muva devojke??

To sto je on otvorio temu i sto ima nebulozne stavove po pitanju zavodjenja, ne znaci da tema treba da bude ruinirana. Ima potencijala.

 

Mozda ste vi ti koji nemate potencijala...?

15 strana i ja ne videh nijednu zanimjivu foru... :huh:

 

 

I da, ovo ne mora da bude tema "naucimo idiota kako da smuva nesto zensko sto na dve noge hoda", dajte primere... frajeri...

 

Ja recimo i nemam potrebe da muvam nekoga,u zadnjih godinu ipo dana promenio sam preko 20 devojaka,sve bese na jedno vece ili neobavezan seks,i sve se uglavnom dogadjalo po diskotekama,doduse ja u grad i ne izlazim sa ciljem da nadjem ribu,izadjem sa drustvom da se osurim od alkohola i obicno mene startuju ili se raspituju preko nekog treceg.Dalje vec kad se nadjemo pa pricamo o necemu,samo treba biti normalan,mada postoji jedna metoda koja je kod mene upalila par puta.Bio sam sa drugarima u Smederevu na nekoj zurci pre jedno mesec ipo dana,upoznamo neke devojke i sad ortaci krenu da ih smaraju nekim notornim glupostima,ja se zavalio u stolicu i pijem sok,naravno bilo im je zanimljivo sto cutim i okrenule su se meni,tako sam i smuvao ribu.Mislim nema tu pravila,neko se upeca neko ne.

 

Imao sam situaciju zimus,odem sa drugarima u kafic,primetim ja da me gleda jedna plavusa al iskuliram,nije mi se nesto svidjala.Prodje pored mene i ustine me za dupe :) opet iskuliram,reko pijana mazga.Nista odem ja u wc da pisam kad evo nje zamnom,pocne da kenja kako joj se svidjam,iz Svedske je,vodice me tamo bla bla,a kako sam bio mortus pitao sam je dal slusa Marduk :) :) :)

 

I kad nemam stalnu vezu,uvek drzim oko sebe 3-4 devojke koje ce doleteti kad mi dune,jbg nisam ja sad neki frajer ali sam cesto u poziciji da imam 'rezervu'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj posto ste takve face, umesto da cekate da Princ lupi nesto i zapocnete paljbu, sto nijedan ne napise kako muva devojke??

To sto je on otvorio temu i sto ima nebulozne stavove po pitanju zavodjenja, ne znaci da tema treba da bude ruinirana. Ima potencijala.

 

Mozda ste vi ti koji nemate potencijala...?

15 strana i ja ne videh nijednu zanimjivu foru... :huh:

 

 

I da, ovo ne mora da bude tema "naucimo idiota kako da smuva nesto zensko sto na dve noge hoda", dajte primere... frajeri...

 

Nista lakse, evo ti jednostavan i efektivan primer :) :) :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eye contact.

 

Nekad oči učine više nego reči. ;)

На теми "Слике чланова форума" потражи пост број 28 (слика Генералног), па пробај њему да објасниш колики је он заправо потенцијал за завођење очима. :) :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minja Savicevic

Ovo sam dobila od drugarice koja se juce smuvala sa deckom cije je ime bilo u poruci koju je dobila putem ove poruke . Mozda je sreca ali RADI aaaaaaaaa, :***********

 

Dali verujes u sudbinu?

Saznaj koja bi ti osoba rekla:volim te!!!

Saznaj koja bi osoba zivot dala za tebe

Posalji sms sa tekstom ,,FR COOL,, na br. 4828 (5din) i saznaj kome zaigra srce kad te vidi. :**********************

WHO LOVE YOU?

 

Prosledi ovo samo dvoma priateljima kojima zaista verujes

Magija traje.:**************

 

posalji,i ucini osobi koja te voli uslugu prvog koraka ka tvom srcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I miris. Ako mi se miris ne dopadne, može da dubi na trepavicama. Mnogo važna stvar. :da:

 

joooooooooj :blush:

Najvise volim kad miris mog hani-banija ostane na mojoj odeci!

Ali mi nije jasno zasto, kad god mu kazem da lepo mirise, on kaze da ustvari smrdi. Mozda i smrdi, ali ja svejedno volim njegov miris!

 

 

Ja sam svog sadasnjeg smuvala tako sto sam uzrokovala prehladu. Sva sreca pa smo ziveli zajedno kao cimeri, igrala sam na svoje najboljie adute - opak smisao za humor i opak struk. Pa sam tako u februaru spavala u kratkim majicama...

 

Predhodni je na afterpartiju Judas Priest-a (koncert, naravno, nije ni bio odrzan, ali bilo je afterpartija u LivingRoomu) celo vece jurcao za mnom nudeci mi pivo. Posle me je jednostavno poljubio. Bez mnogo reci i bez prosipanja fazona.

 

Ali sanjam o ovom scenariju:

-Ajmo kod mene.

-Da slusamo ploce?

-Jok, gledacemo video dok se ne rastope boje.

 

Steta, decaci ne gledaju domace filmove :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam situaciju zimus,odem sa drugarima u kafic,primetim ja da me gleda jedna plavusa al iskuliram,nije mi se nesto svidjala.Prodje pored mene i ustine me za dupe :) opet iskuliram,reko pijana mazga.Nista odem ja u wc da pisam kad evo nje zamnom,pocne da kenja kako joj se svidjam,iz Svedske je,vodice me tamo bla bla,a kako sam bio mortus pitao sam je dal slusa Marduk :) :) :)

 

Pao sam od smeha :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj posto ste takve face, umesto da cekate da Princ lupi nesto i zapocnete paljbu, sto nijedan ne napise kako muva devojke??

To sto je on otvorio temu i sto ima nebulozne stavove po pitanju zavodjenja, ne znaci da tema treba da bude ruinirana. Ima potencijala.

 

Koji su to nebulozni stavovi?! Navedi mi jedan primer. Ili se možda radi o ličnoj stvari, možda misliš da tumačenje snova curi nije cool pristup?

 

Upoznaš nekog kako treba (dakle, malo više od nadimka), nađete zajedničku temu, povodete neki iskren i zabavan razgovor, a ostalo će se desiti samo. Ako ne odmah, sutradan.

Nema ti tu šta da prosipaš jadničke fore i da se pretvaraš da si nešto što nisi.

 

Opet ne uspevaš da razlučiš prijateljstvo od muvanja. Da, ti povedeš iskren razgovor i šta onda, je l' od toga baš se zavisi?

 

Tačno tako. A ja ne umem da objasnim zašto ženske to rade. Valjda misle da će time biti ženstvenije. Međutim zabluda je to, ženstvenost nema mnogo veze sa šminkanjem i parfemima.

 

Sa druge strane, ako muški hoće neku da zavedu, moraju biti čisti ali ne i upeglani. Najviše mrzim na muškarcu da vidim ispeglanu polo majicu - to mi odmah govori da mu mama pegla majice što bi u prevodu značilo da će sutra od mene da očekuje da ja to radim :) doduše znala sam jednog što je uvek bio ispeglan "na crtu" i sve sam radio (pranje veša, peglanje, ušivanje dugmadi), ali takvi su retki.

 

Peglati uopšte je gubljenje života. Samo kad se mora onda je opravdano ;)

 

Ako upoznaš nekog na koncertu, izgužvanog, sveže izašlog iz šutke, čija je odeća poprimila mirise duvana, vutre i piva (možda i mokraće), teško da ćeš moći da sudiš o njemu na osnovu ovih kriterijuma. Moraćeš da ga vidiš i u nekoj drugoj situaciji. Što se peglanja tiče - ja svoje majice nikad ne peglam, to je glupo, majica je majica, opegla se na tebi. Peglam samo košulje i to radim dosta dobro - zar su samo mame sposobne za peglanje? Ili žene uopšte. Pa ja ne bih priznao da žensko bolje radi kućne poslove od mene nikad, niti bih se ponižavao da od svoje devojke tražim da mi pegla. :)

 

Predhodni je na afterpartiju Judas Priest-a (koncert, naravno, nije ni bio odrzan, ali bilo je afterpartija u LivingRoomu) celo vece jurcao za mnom nudeci mi pivo. Posle me je jednostavno poljubio. Bez mnogo reci i bez prosipanja fazona.

 

Poljubio te je, zato što si i ti to htela. Da nisi, bio bi suočen sa vrlo neprijatnim izmicanjem i okretanjem glave. Iskusio sam to više puta, vrlo je grozan osećaj, tako da sam odustao od toga da pokušavam da poljubim devojku bez pitanja. Dok ne budem apsolutno siguran da hoće da se poljubi sa mnom, nema ništa od poljupca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

извалио сам да Велика Плана, процентуално гледано, има највише лепих девојака у Србији!

 

иначе, морао сам да испробам ону фору: "јел си испала из бомбоњере кад си била мала...?" и, веровали или не, УПАЛИЛО ЈЕ! :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poljubio te je, zato što si i ti to htela. Da nisi, bio bi suočen sa vrlo neprijatnim izmicanjem i okretanjem glave. Iskusio sam to više puta, vrlo je grozan osećaj, tako da sam odustao od toga da pokušavam da poljubim devojku bez pitanja. Dok ne budem apsolutno siguran da hoće da se poljubi sa mnom, nema ništa od poljupca.

Moram se složiti u potpunosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...