Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Fora je u tome što oni koji se oslanjaju samo na zdrav razum, ne umeju da provale kad sam ozbiljan, a kad se zajebavam. :)

 

Da, ti funkcionises na drugim frekvencijama, samo psi i delfini mogu da provale kad si ozbiljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Влада вам толико добро враћа на ваше зајебавање да је то просто фасцинирајуће. ( Без ироније и сарказма)

Yup.

Toliko dobro da niko to i ne provaljuje.

Vich bringz mi tu maj nekst pojnt: Dont smouk krek....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao kakvu sam diskusiju propustio o profesorkama.

U četvrtom srednje mi je predavala jedna profesorka koja je mnogo lepa. :wub:

Ona je sa 32 godine izgledala bolje od riba iz razreda koje su imale 18-19 godina.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само једна? Ја сам имао бар три - четири. Немаш појма какву професорку енглеског сам имао. :)

Pa jedna koja mi se mnogo sviđala.

Bilo je u skoli bar 20 profesorki koje su ekstra ribe, a meni je predavalo možda 8.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postojala je jedna OTičarka koju su svi muški u razredu potajno želeli da pricape uza zid :) bila mnogo neurozna i onako... temperamentna.... :) jednom u naletu besa slomila luster i dnevnik na pola :)

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

Моја профанка из енглеског је била из Крагујевца, имала је неких 30ак година, али је била екстра риба. Једва сам чекао њене часове. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al' je popularna ova tema, pomislih da su u najmanju ruku članice foruma počele da postavljaju svoje obnažene slike, kad ono međutim, još jedna Prince vs anti-Prince ekipa diskusija (uglavnom). <_<

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

U školama u koje sam ja išao, nije bilo profesorki fizičkog. Samo muškarci su predavali fizičko. Ja bih lično voleo da sam imao profesorku fizičkog, jer nema ništa sexualnije od atletski građene cure. To kad te zgrabi mišićavim butinama, kida spolovilo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo nashu zvali Brdjanka. I kad popizdi drala se na ljude potpuno nekim rendom imenima. Tipa Svetozare smiri se a nigde Svetozara u 20 odeljenja.

Ali zato informaticharka, lele. Shto je najgore nije predavala u nashoj smeni pa smo se uvaljivali na chasove drugima...for d rekord padao sam na razredne zbog neopravdanih pa sad ti vidi chija baba crnu vunu prede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko nije imao neku dobru profesorku fizickog?

Moja je bila skroz HC. Bila je debela, pila je, i nije mogla da cucne a amoli da nam pokaze neku vezbu. :)

Secam se, kada smo mi isli na dinamov stadion na trcanje, da je ona isla za nama na biciklu. :) :)

 

Ali smo zato iz Engleskog uvek imali neke dobre ribe. Uf kad se samo setim... :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...