Jump to content

Klopka Za Pionira


VoivodBG

Recommended Posts

Nisu stigli ni 4 pesmu da odsviraju kada je bačen suzavac, publika se razbežala, i isprva sam mislio da nisu oni (Klopka) možda malo prebučni za njih, a onda sam i ja osetio te predivne efekte suzavca...

Dok sam išao ka ulazu čuo sam nekog kako viče: "Nastavite sa svirkom, nemojte da stajete, nemojte da stajete." :rockdevil:

Mnogo tužnih lica je bilo ispred akademije noćas. :haha:

 

Sinoćni koncert u klubu Akademija, održan u znak solidarnosti sa šestoro optuženih za napad na grčku ambasadu u Beogradu, protekao je uz dva incidenta.

 

Prvo je oko ponoći stigla policija, specijalna jedinica sa psom, na dojavu o bombi za koju se ispostavilo da je lažna.

Koncert je nastavljen nakon što je policija pregledala prostorije, da bi sat i po kasnije, oko pola dva ujutro, neko bacio suzavac na sred kluba. Oko 100 i više posetilaca je odmah napustilo prostorije, a nastup "Klopke za pionira" je prekinut.

Obezbeđenje kluba nije primetilo da je neko izašao neposredno posle bačene suzne bombe. Policija je vani ispitala neke od prisutnih, a kasnije je u klubu, kada se dim razišao, pronađena i kapisla suzavca.

Ne zna se da li je priveden osumnjičeni za incidente, ili više njih.

Blic Online

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

25311_108452075844811_100000400584196_131327_2693430_n.jpg

 

Odmorimo se od dj-eva. Odmorimo se od tematskih žurki.

Odmorimo se uz jak bubanj u stomaku i distorzijom u ušima.

Posle dužeg vremena alternativa će prštati u klubu između masivnih stubova.

U sredu, 7.4, sa početkom u 23h u KST u okviru promocije Kulturnog Pogona nastupiće:

Repetitor, Stuttgart Online i Klopka za Pionira.

Nema više kukanja da je sve uvek isto!

U prvom redu se skače!

 

Ulaz 200 dinara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

U subotu 24. septembra u 22h, Klopka za pionira će svirati u klubu Žica u tročlanoj postavi - gitara, vokal, ritam mašina, trake, zvučni efekti. Na repertoaru će biti 15 pesama sa poslednja četiri albuma. Pre i posle koncerta LENHART TAPES će puštati muziku sa audio kaseta (Primus, Genesis, FM Einheit, Scorn, Vivisect, Panjabi MC, Vendi, The Fall...)

 

Ulaznica košta 200 dinara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...
  • 4 years later...

a1254838477_16.jpg

 

https://klopkazapionira.bandcamp.com/album/borac-protiv-gladi

 

vratij se Šime!

 

Posle dugog niza godina promena članova i tek povremenog sviranja, KZP se vraća jača nego ikada, sa tri pesme (četvrta još nije gotova, a jesu fazondžije oduvek bili) i dokaz je da stari vuci dlaku menjaju redovno ali ćud nikako. Mileta i dalje vrišti i ispaljuje lirike oštre poput žileta, dok Damjan dominira sa njegovim spejs out dron gitaram i naravno "novi" bubnjar koji sve to prati sa pank podlogom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...