Jump to content

Into Eternity


Apeiron

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

zajebah se i otvorih novu temu smile.gif

anyway, našao sam ih konačno i oduševio sam se njima... odlični su spojili prog i death, baš u fazonu koji volim biggrin.gif nabavio sam "Dead Or Dreaming"... koliko vidim imaju još jedan stariji album... kakav je on? :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Novi album kanadskog progressive/death sastava.

 

I dalje na isti prog/thrash/death fazon svirka, clean/growl/scream pevanje izmesano.

Riffovi su strava, muzika uopste.

Samo dno dnoova produkcije, ja sam skroz razocaran, nekako pevanje i muzika nikako ne idu zajedno. Snare se cudno cuje, bubanj uopste(a koliko god je lose produciran toliko bolje X10(obrnuto proporcionalno smile.gif) je strasno dobro odsviran). Jako lose sredjeno.

 

end line:

izmesano mi je sve, jos cu slusati pa cu pisati. mozda nisam skapirao kako valja i produkcija stvarno treba da bude ovako losa biggrin.gif

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

ye into eternity je ludnica biggrin.gif nabavio sam novi "buried..." i mislio sam otvoriti temu, ali nisam ga još tako preslušao

šta da kažem... hm meni je produkcija dobra, mada pjesme su i dalje čudne do nekog 20og slušanja, mada polako mi ulaze u uho biggrin.gifa: čini mi se da ima mnogo više progresive... naježio sam se kad sam čuo "Splintered Visions" smile.gif sreća ne pretjeruju toliko kao u toj pjesmi u uvodu... rrrrr rrrrrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je odličan bend a svi koji ne misle tako mogu da jedu govna jer nemaju pojma biggrin.gifa: ..... imam dead or dreaming koji je odličan, a znam da je ovaj tek izašao....nisam gledao ima li ovde da se uzme.....nije mi jasno kako to da ima sranje produkciju kada je prošli imao odličnu

i ima li neko prvi album?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...