Jump to content

2009.09.02. *SKC Livingroom, Beograd* Sacred Steel


crusader84

Recommended Posts

Organizacija je naša. Sacred Steel + kao oficijelna predgrupa War-Head, 2.9. LivingRoomSKC.

 

Ovih dana ćemo objaviti konačan line-up, tj. nadam se i neke domaće bendove ...

 

Cenu karte i termin početka pretprodaje ćete takodje znati za par dana.

 

Važna napomena: Koncert neće biti otkazan od strane organizatora tj. nas pa makar se ne prodala nijedna karta :rockdevil::pivopije: . Valjda će majstori ući u Srbiju nekako :udri::opusteno: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi' da ulozim protest.

Ne verujem da od svih mogucih heavy bendova, nama ovi skrbavci dolaze. Nemo' slucajno neki Paragon ili Stormwarrior da svrati...

 

Ja na ovo dolazim, da podrzim, ako bude uredna cena. Ali stvarno, blage veze nemam ko ce na ovo da dodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm videcu, zavisi od cene. Svratio bi. I da bedak sto ne svira Rising Dream ...

 

@Prince : pa dobro mislim nasao si da poredish Iron Savior, bend koji je velicina sto se tice Heavy/Power metala i Sacred Steel, koji je OK ali ono .. zna se sta jebe keve i gde su radili Piet & Kai ... samo je bedak sto ovde IS malo ljudi slusa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

au, dolazim ako i dalje peva onaj car sa Bloodlusta - najgori pevac svih vremena :rockdevil: !!!

 

edit: Gerrit P. Mutz - jos je u bendu :meshuggah:

 

Hah, ma nije on čak ni baš toliko loš pevač, koliko je Sacred Steel vrlo generički HM pa to njegovo pevanje baš ume da para uši. Inače, nije klasa, ali lik bolje peva u doom fazonu sa ANGEL OF DAMNATION i DAWN OF WINTER...

 

Vredelo bi otići na cert, što da ne, budući da ovde skoro uopšte i nema heavy koncerata...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Slušah juče na Youtube sve što sam našao od njih. Sve na isti kalup, nijedna pesma me ne oduševljava. Takvo odsustvo kreativnosti i takva paljevina bez pokrića... Ovaj bend možda može da bude predgrupa Grave Digger-u ili Primal Fear, za ubijanje vremena, ali ih na solo koncertu ne bih gledao, sve i da je besplatan ulaz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karte su pustene u prodaju.

Mesto - Living Room SKC.

 

 

Cena 500din u pretprodaji.

 

Sacred Steel

 

Gosti:

War-Head

ThunderLord (Manowar Tribute)

 

 

Ulaz od 22h.

 

 

Eto ... trazili ste neki koncert sa jeftinom kartom da biste dosli masovno ... bas da vidim ko ce koji razlog sada da smisli zasto nije dosao ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karte su pustene u prodaju.

Mesto - Living Room SKC.

 

 

Cena 500din u pretprodaji.

 

Sacred Steel

 

Gosti:

War-Head

ThunderLord (Manowar Tribute)

 

 

Ulaz od 22h.

 

 

Eto ... trazili ste neki koncert sa jeftinom kartom da biste dosli masovno ... bas da vidim ko ce koji razlog sada da smisli zasto nije dosao ...

 

hahah pa neki su vec smislili.

 

lijepo za kartu .} dolazi se, jedva cekam x)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

мене занима једна ствар. зашто цена карата није објављена на дан концерта?! па то би било тако супер :невероватноироничансмајли: !

 

Ako te bas zanima nije problem ... poenta je bila da karta bude sto jeftinija ... zato sam i cekao poslednji trenutak, neki prakticni detalji su u pitanju, stvar je upalila i to je to ... da je bilo nedelju dana ranije karta bi bila npr 800 ili 1000 ...OK?

 

DAKLE CENA KARTE SVEGA 500 dinara ...

 

Mislim da je za to vredelo cekati jos tih par dana ...

E sad ti umesto da budes ironican :rolleyes::pivopije: rastrubi ekipi za cenu, posto je kao sto si i sam konstatovao vremena malo :twisted::muzicar:.

 

Pozdrav, Z.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo primera vezanog ze cenu karte:

drugar koji je malo veci fan dolazi a i ja cu najverovatnije sa njim iako sam od njih najvise vrteo samo "Bloodlust" kada je izasao. Ali sa ovom cenom ovo je greh propustiti. Samo se sada brinem da se zbog toga ne rasprodaju karte pa da dzabe zapucamo za Beograd!:zeleni:

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo primera vezanog ze cenu karte:

drugar koji je malo veci fan dolazi a i ja cu najverovatnije sa njim iako sam od njih najvise vrteo samo "Bloodlust" kada je izasao. Ali sa ovom cenom ovo je greh propustiti. Samo se sada brinem da se zbog toga ne rasprodaju karte pa da dzabe zapucamo za Beograd!:zeleni:

:rockdevil:

 

Iskreno - tesko ... s obzirom koliko je karata otislo do sada u pretprodaji mogu da ti sa prilicnom sigurnoscu tvrdim da koncet nece biti rasprodat ...

 

Jos iskrenije - znao sam od pocetka da i za ovo i za artillery treba da primenim ono sto je vec dokazano za HM koncerte - imas gomilu likova koji ce uvek nesto da izmisljaju i lupetaju, i jednostavno ne treba obracati paznju na njih, nego lepo roknes cenu da se zatvoris na malom broju pravih fanova i to je to ... neko je vec pominjao cupavce po parkovima sa dvolitarkama - to ti je ta prica ...

 

Obecao sam nekim drugarima omladincima (par ih je i ovde) da cu uraditi par koncerata sa jeftinijim kartama nego sto bi trebalo da bude cena da bih se realno zatvorio, samo da bih im dokazao da to nema nikakve veze sa zivotom i da je samo u pitanju gomila galamdzija koja bi i kada bi cena karte bila 100 dinara kukali zasto nije dzabe ... pa na kraju krajeva i u ovoj temi je vise bilo postova u kojima se komentarisalo kako je trebalo da dovedem neki drugi bend ili da je ovaj bend los nego o ovom koncertu ... malo je reci da je to zlonamerno ...

 

Evo ovako: Ako bude preko 150 karata ti i ortak pijete dzaba celo vece na moj racun ... moze?

 

E, da ... ne morate se cimati ... karta ce i na dan isto biti 500 dinara ... opusteno ... a i za Artillery cu da stavim samo 800 dinara kartu ... mada tu cu vec dici cenu na dan koncerta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...