Jump to content

2009.09.02. *SKC Livingroom, Beograd* Sacred Steel


crusader84

Recommended Posts

KAKVA SVIRKA!!!!

 

iako nas je bilo 30-ak sa kartama

ili manje svejedno je bilo mnogo do jaja svirka,

ljudi su dosli,videli, i pobedili, i to za sve pare!

Svirali su do jaja kontakt i sl sa publikom je bio na nivou i sticao se utisak da je rec o lokalnom bendu

a ne o bendu koji svira od 80`ih...

 

odlican cert

 

ljudi koji nisu dosli na cert su, jos jednom ispali rumuni

Share this post


Link to post
Share on other sites

germani su pokazali sta je speed metal a mi smo jos jednom pokazali koliko smo inferiorni u odnosu na njih.. sta ce ti ljudi misliti o nama posle onog paljenja zastava, bratoubilastva i primitivizama - nije ni cudo sto su nas onako izmasakrirali kad smo raspad, sedamdeset godina posle tog sranja nismo u stanju da dodjemo sebi.

 

steta za war-head.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bre, sta je bilo? :blink:

 

Zamalo tuca izmedju clanova naseg Manowar tribute benda koji je svirao kao gost. I valjda raspad istog. Kao u "Rock Star-u", vredelo je videti. :mhihi: Umalo da rade cekici koji su bili rekviziti.:mhihi:

Sto se tice Sacred Steel-a super svirka. Pored svega su odradili profi posao, svako ko je bio morao je otici zadovoljan.

A ja imao osecaj kao da su svirali kod nekog drugara na gajbi.:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamalo tuca izmedju clanova naseg Manowar tribute benda koji je svirao kao gost. I valjda raspad istog. Kao u "Rock Star-u", vredelo je videti. :mhihi: Umalo da rade cekici koji su bili rekviziti.:mhihi:

 

Aaaaaaahahahahaha, ne slusam nijedan od bendova koji su svirali ali bih stvarno platio da vidim tako nesto! :) :) :) Pa zasto su se popicili, kog djavola? :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran ko je smeo sa Tošom da se kači. :mrgreen:

-

-- DANILO A.K.A. DjEVA

-

-- RADILA JE LOZA i PIVO, A KASNIJE I ČEKIĆI, GITARE... USKORO PUŠTAM NA YOUTUBE TRODELNI MINI DOKUMENTARAC NA TU TEMU...

-

-- IF IT ISNT WAR, IT IS NOT METAL....

-

--

-

-

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko nas je bilo mogli smo da odigramo arjachkinje barjachkinje...

 

sacred steel odluchan....veselo njima veselo nama...zlajo hvala...

hajlajt koncerta-gotce u tigrastom nakitnjaku...

 

lol valjda nakurnjaku? :DDDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

KAKVA SVIRKA!!!!

 

iako nas je bilo 30-ak sa kartama

ili manje svejedno je bilo mnogo do jaja svirka,

ljudi su dosli,videli, i pobedili, i to za sve pare!

Svirali su do jaja kontakt i sl sa publikom je bio na nivou i sticao se utisak da je rec o lokalnom bendu

a ne o bendu koji svira od 80`ih...

 

odlican cert

 

ljudi koji nisu dosli na cert su, jos jednom ispali rumuni

 

Svaka cast svacijem muzickom ukusu, ali pesme Sacred Steel su toliko jednolicne i dosadne da sam se smorio za sve pare. Sto se tice kontakta sa publikom, to je stvarno bilo OK. Bili su skroz opusteni, silazili sa bine, svirali iz publike, to mi se bas svidelo. A o ovim nasim "Manowarcima", sta reci... Smejao sam se celo vece. Odsvirali tri pesme (i to lose odsvirali) i pukla tikva. Oko cega su se posvadjali, pojma nemam, ali bilo je stvarno smesno. Los zvuk, izbor i redosled pesama ili los odziv ljudi su mozda bili razlog da pevac napusti svirku posle tri pesme i da se zatim prozivaju pred svima. Zao mi je basiste. Bas je bio u fazonu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Posle treće pesme,bubnjar Gromogospodara je pevaću rekao:

-ajde beži nemaš pojma.

našta je ovaj njemu reko:puši kurac!

bubnjar onda ustaje,i udara pevaća.ovaj pada,a bubnjar mu kaže:

e,sad ću da ti uzmem rolexa,zato što nisi bio dobar.

Svakako,jedan je Manowar.

Ako ih veće vole,znaći nemoj da mi blate bend života.Došo sam da vidim taj thunderlord jer mi kum prićo da piće manowar.A gledo sam 10 minuta bahanalija.Ako se već biju,nek reše nakon svirke,a ne da gledam duele tipa Alija Sirotanović vs. Marjan Ristićević.

Malo profesionalizma,aj sad.

Sacred Steel sam napustio posle 5 pesme,jer ono je majci za plakanje.I 30 ljudi je premnogo.Završio sam u kafani na železnićkoj,dal beše Paun se zove,izbila tuća između neke dvojice dijabola posle.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...