Jump to content

Linkovi za download albuma


Baal

Recommended Posts

meni kupio ortak iz holandije, nije hteo paypal s srpskom visom pa sam morao da cimam nekoga...

 

sranje je doduse, i brat i ja rabimo taj nalog pa svako malo predjemo limit koji je setovan na 25GB za pet dana, desi mi se da po dva dana nista ne skinem ako se ovaj jadnicic izlozi i ostavi guvno da radi dan i noc :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

oca im jebem ovim loodacima iz anatheme...

sad ispade da ce simple mistake i everything da budu naj pesme na sledecem alboomo a kenjao sam o istim...

ovo bi bio vrh vrhunski da je snimljeno od str., recimo, tower of darkly light-a ili tako nekog drugog izmishljenog benda ali sade je nanovo samo obecavajuce kao jebeni natural disaster...

zelim ovom prilikom da naglasim da mi se posebno prdi od pesme naziva hindsight!

that is all...

Share this post


Link to post
Share on other sites

anathema nema losih momenata (radiohead/porcupine tree uticaji psihodelije, kao i the beatles troglasi i to), ali se iskreno nadam da je ovo bas bas "demo" verzija, tj. da ce jos dosta da je sredjuju, jer je bas nekako razbacano..

 

antimatter je bas dobrota, iako malo "simplistic", distorzn vadi stvar

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste anathema demo ali je fino sredjeno... kakve sam demose slushao ovo je tops...

mislim, mogu da ga sredjuju koliko oce al da ubace growl recimo negde izmedju treceg i chetvrtog minuta Lightening Song-a sigurno nece tako da ne ochekujem nikakav spektakularni boljitak cele stvari...

i bitlsi su super, i procupine tree i radiohead i sve al, da ga jebem, svi ti bendovi imaju alboome koji vishe liche na bitlse, porcupine tree i radiohead vishe nego jebena anathema...

poenta anatheme je da nekada nisu toliko kopirali nego jebali majke majstorima...

Edited by Out Of Time

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, sto se tice tog snimka Anatheme, ja sam to nasao jos pre vise meseci na soulseeku i prvo se upitao: "sta je ovo?' .... a onda saznao na anatheminom forumu da su samo Everything i A Simple Mistake original Anathema a ove ostale pesme su bend Spherical Mind, iz Francuske valjda, na kojima je gostovao Danny.

Mislim, nisam skinuo ovaj snimak sto ste ovde postavili ali sudeci po vasim opisima i nazivima pesama, u pitanju je ovo o cemu vam pricam.

Edited by Prometheus

Share this post


Link to post
Share on other sites

ispala prve lige...

smeo sam da se opkladim...

anyway, nisam siguran da ce i pravi album da bude mnogo bolji ili ti razlichitiji ili tako neshto...

a dani se ponovo dokazao kao kreten radeci album koji je skoro pa anathema a da nikako nije anathema, ako u stvari i nije anathema a i da jeste anathema, anathema...

ko tu koga prca u bulju nemam pojma, ali znam da sam samo ja osecam bol u trtichnom pojasu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://rs50.rapidshare.com/files/11635465/Svarga-2005.rar

 

Врло, врло занимљиво!

Сварга, руски фолк (уз хармонику) који могу да сместим и у авангарду, без проблема.

Дефинитивна препорука!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@marcoman:

 

Peyote

Recreational (VERY VERY Strong)

35 Minutes

If you are new to hallucinogenic experiences then we HIGHLY suggest starting with our TRIP dose. It is MUCH more mellow than Peyote. If you really want to fly through the outer stratosphere, then we are happy to offer you Peyote. We sent one of our senior techs to Amsterdam to sample some of the best Peyote in the world, equipped him with a laptop, and told him to write a dose that gets you as close as possible. He came back with this and it BLEW OUR MINDS! Causes a mystical loss of oneself, disorientation of the senses, distortions in body image, distortions in perception, the inability to communicate and hyper suggestibility. A true altered state of consciousness, not a toy, not for the weak minded, not for MOST people. If you aren't ready, STAY AWAY! We warned you.

 

http://rapidshare.com/files/18454780/Peyote.rar.html

 

hahaha

jedini koji ima dva "very"!

haha

 

---

i da,

arctic monkeys su odvratni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...