Jump to content

Linkovi za download albuma


Baal

Recommended Posts

hej, društvo, ćaos! vidim ima tamo neki mediaportal gde ljudi kače gomilu stvari i piše šta je po žanru... je l' kul da odem tamo i vidim šta ima novo? ...

jaooj, eno ga neki sludge-post-noise-boys-rock, mogao bih da ga okačim ovde, a!? ..možda me usere pa me ova kul ekipa ljutih momaka zagotivi jer sam našao novo carsko sranje za koje niko nikad nije čuo ali sam ga ja otkrio i prvi okačio ovde... vaauuuu, saću odma' da probam!

...

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

hej, društvo, ćaos! vidim ima tamo neki mediaportal gde ljudi kače gomilu stvari i piše šta je po žanru... je l' kul da odem tamo i vidim šta ima novo? ...

jaooj, eno ga neki sludge-post-noise-boys-rock, mogao bih da ga okačim ovde, a!? ..možda me usere pa me ova kul ekipa ljutih momaka zagotivi jer sam našao novo carsko sranje za koje niko nikad nije čuo ali sam ga ja otkrio i prvi okačio ovde... vaauuuu, saću odma' da probam!

...

 

 

Funny

Share this post


Link to post
Share on other sites

hej, društvo, ćaos! vidim ima tamo neki mediaportal gde ljudi kače gomilu stvari i piše šta je po žanru... je l' kul da odem tamo i vidim šta ima novo? ...

jaooj, eno ga neki sludge-post-noise-boys-rock, mogao bih da ga okačim ovde, a!? ..možda me usere pa me ova kul ekipa ljutih momaka zagotivi jer sam našao novo carsko sranje za koje niko nikad nije čuo ali sam ga ja otkrio i prvi okačio ovde... vaauuuu, saću odma' da probam!

...

svaka ti se dala za ovo sto rece (ozbiljno)

 

hocu i ja da probam

 

jel moze 'vako nesto

l_036d6a35ebca41dd9b332ebaeca543-1.jpg

http://rs621l34.rapidshare.com/files/282905665/XSBX_XSTX_Sludge_Swamp.zip

 

beskrajno hvala defunctusu za link :D

 

e da fali jedna pesma misim

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

hej, društvo, ćaos! vidim ima tamo neki mediaportal gde ljudi kače gomilu stvari i piše šta je po žanru... je l' kul da odem tamo i vidim šta ima novo? ...

jaooj, eno ga neki sludge-post-noise-boys-rock, mogao bih da ga okačim ovde, a!? ..možda me usere pa me ova kul ekipa ljutih momaka zagotivi jer sam našao novo carsko sranje za koje niko nikad nije čuo ali sam ga ja otkrio i prvi okačio ovde... vaauuuu, saću odma' da probam!

...

 

 

Palis se pretarano decko , palis se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto, ali skidam stvari sa preporukom od strane ljudi ciji muzicki ukus postujem, i koji su zapravo preslusali to sto seruju :D

A ne da mi dodje neki glupan i kaze "evo ovo je valjda dobro", a pritom je modus operandi upravo ono sto je Sretjni opisao.

 

Cekaj , jel se ti to meni obracas ? Ti meni glupan ?

Edited by Feral Ghoul

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote slusam ovaj novi fuck buttons, ko da slusam jebeni autechre, ludnica album

a dvoumio se dal da skinem uopste, pa kao ajde, nema sta da se slusa ovih dana

 

evo novi sufjan, nije novi album nego rearanzirane stvari:

 

Run Rabbit Run is an upcoming album by American singer-songwriter, Sufjan Stevens, due for release on October 6, 2009. This album is a reimagining of his 2001 instrumental album, Enjoy Your Rabbit. It will feature the songs rearranged for a string quartet, where originally, the songs were performed using electronic instruments. All of the original sounds (glitches, white noise, etc.) will be reproduced by using these string instruments as well. Live musicians are used, where on Enjoy Your Rabbit, live musicians weren't present—something Stevens thought[citation needed] it was lacking.

[edit] Track listing

 

1. "Year of the Ox" (arr. Michael Atkinson)

2. "Enjoy Your Rabbit" (arr. Michael Atkinson)

3. "Year of the Monkey" (arr. Michael Atkinson)

4. "Year of the Tiger" (arr. Rob Moose)

5. "Year of the Dragon" (arr. Nico Muhly)

6. "Year of the Snake" (arr. Olivier Manchon)

7. "Year of the Horse" (arr. Rob Moose)

8. "Year of the Sheep" (arr. Maxim Moston)

9. "Year of the Rat" (arr. Olivier Manchon)

10. "Year of the Rooster" (arr. Gabriel Kahane)

11. "Year of the Dog" (arr. Rob Moose)

12. "Year of the Boar" (arr. Michael Atkinson)

13. "Year of Our Lord" (arr. Michael Atkinson)

 

runrabbit.jpg

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote slusam ovaj novi fuck buttons, ko da slusam jebeni autechre, ludnica album

a dvoumio se dal da skinem uopste, pa kao ajde, nema sta da se slusa ovih dana

 

 

Fuck Buttons je odlican.

 

@Simm A))) Nemoj biti paljevina i nemoj da prozivas , ovo je forum "Linkovi za Download albuma ".

 

Svako ima pravo da okaci link za neki album za koji smatra da je dobar ako ga je ili ako ga nije poslusao a ne da se pojavi neki seronja kao TI i da proziva kako je neko glupan sto je stavio link za neki album koji nisi ni preslusao.

 

Kakvih debila ima ovde...muka mi je od tebe .....i slicnih tebi ...a ima vas podosta

  • Upvote 1
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fuck Buttons je odlican.

 

@Simm A))) Nemoj biti paljevina i nemoj da prozivas , ovo je forum "Linkovi za Download albuma ".

 

Svako ima pravo da okaci link za neki album za koji smatra da je dobar ako ga je ili ako ga nije poslusao a ne da se pojavi neki seronja kao TI i da proziva kako je neko glupan sto je stavio link za neki album koji nisi ni preslusao.

 

Kakvih debila ima ovde...muka mi je od tebe .....i slicnih tebi ...a ima vas podosta

ne znam ko je ovde veća paljevina, pročitaj svoje postove sa prethodne strane. Evo ti minus za debilne komentare. I da, sa mnom ne komuniciraj.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...