Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

Видиш, мени се баш кад се ради о тим "занатлијским" стварима испоставило да НС има пуно бољу понуду. :|

 

@Lou

 

Ух, далеко ми бувљак, па нисам тамо ишла. А и кога год сам питала од људи из радњи који продају те стварчице, сви причали како је то што ја хоћу (готик-еротик ручке! :haha: ) јако тешко за наћи и препоручивали ми поменуту радњу у Устаничкој, па ми није ни пало на памет да се упустим у путешествије до бувљака. Хвала на информацији, погледаћу. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

није скинут лак, само је излизан и неполиран (присуство лака откривено на слици бр. 1)

 

треба тај паркет који већ имаш хобловати и грунути неки винтиџ лак, да буде што је тамније могуће (ки махагони) како би се избегла уштројеност & монотонија, ако већ желиш да фураш тај фазон са природном бојом дрвета.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo u potrazi za krevetom. Bedak mi je sto moj divni krvet ne pase u ovu spavacu sobu, prevelik je (160x200) :no: , to je problem sa malim upakovanim stanovima (ovde jedva 140x200 stane).....

Naravno, opet trazim puno drvo, i neke osnovne zahteve od kreveta. Na primer da nema cjoskove na koje mozes da se ubijes kad pospan utrapas u krevet, i da su mu ivice zaobljene iz istog razloga, zatim da je dosta robusan, jebes drvene krevete sa tankim nogicama i da nema uzglavlje ko da je neko drpio klupu iz parka. I sve to po nekoj manej vise normalnoj ceni.

 

Neverovatno je da vecina modela koje smo nasli preko serbianfurniture ima jebene cjoskove, ostre ivice i ostala sranja koja samo cekaju da zveknes cevanicu, i generalno su user unfriendly. Dok onih par koje smo videli da su nam ok su tipa preko 30k, sto je klasicna pljacka za bukvin krevet ako mene pitate.

 

ovako nesto, bez fioka, jer drzanje bilo cega ispod kreveta je los feng sui :haha:

 

358.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma kako se zove radnja u kojoj sam kupio svoj krevet, ali ima tačne karakteristike koje tražiš, osim dimenzija (budući da je za jednu, tj. jednu i po osobu :mhihi:), tako da pretpostavljam da rade isto to u drugim merama. Uu, čekaj, ti si u Novom Sadu... damn.

 

Sad ću da vidim da li mogu da nađem koja je firma, možda ih ima i tu.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze se naci nesto. Samo, naravno, zasto bi imali cene na sajtu, klasika. Pitacu u ponedeljak.

I generalno, serem se u sve sajtove u flashu, plus u one koji nemaju cenovnik, anrocito u one koji imaju muziku.

 

Hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...