Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

Imam ja lampu kuci koja se plai samo na ljudski dodir, a ovo valjda kada lezis u krevetu i mrzi te da ustanes i ugasis. Inace jesu te dve lepe.

 

Inace ono sto sam ti pricao danas, ovako nesto bi voleo iznad kreveta. http://www.lampelusteri.rs/Wofi/19-Unutrasnja-rasveta/3799-Spot-ekonomicna/9462-Alegra-lampe/Alegra-zidna-plafonjere-Wofi-lampa-WOFI-9762.03.64.0000.html#lampelusteri .

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

MOzes da ga oribas i premazesbelom bojom za sporet (varijanta metal emajl) inace tesko ce drugacije izgledati... Ili se strpi :)

A razmisli oko te ploce, moja keva je uzela sporte sa plocom i kaze da je tesko sranje, mozda da razmotris plin? Plin je ekoloski a i nema sanse da zaboravis ringlu ukljucenu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imala ovakav sporetic ko sto je Sugar postovala, samo je moj bio u daleko boljem stanju :)

i ogromnu mikrotalasnu sa grillom

ovde sad imamo sporet na plin i mikrotalasnu, a u planu je kupovina neke rernice.

Zaljubila sam se u kuvanje na plin, mada mi je trebalo neko vreme da se naviknem na vatru u kujni :haha:. Kuvanje na plin mi je daleko bolje i zgodniej nego kuvanej na struju. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...