Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Treba da kupim TV i imam problem što "rupa" na polici za tv koju imam nije dovoljno velika i ne može da stane 42 inča, a 37 je bedno mali izbor. 32 mi je previše malo... Jedino da je rastavim i zapalim i kupim novu.

Za jedan TV od 40 inči koji sam našao mi fali bukvalno 1 cm u širini police da bi stao :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

It is decoration time.

Treba mi pomoc, zamislite da na mom usbu imam slike koje zelim da uradim, naravno odredjene dovoljno velike velicine. Gde trebam da odem, šta da uradim i kolko da platim da bi poslednji produk bio ovakav.

 

Ova slika mi se mnogo dopada. Ja mislim da je to varijanta da izgleda ko da je na platnu, ali generalno negde moze i takva varijanta, ali moze da bude zanimljiva varijanta i da se odradi na nekom kvalitetnijem papiru i onda uokviri.

tumblrmfn5ysur3t1qev340.jpgtumblr_m5py21WPSY1rs9a8so1_400.jpg

 

Nisam bas dobar u pronalazenju primera, ali nadam se da razumete. Ili da li ima neko mesto, gde se ovakve zanimljive slike već prodaju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

за слику (уље на платну) тог формата би моро да се испрсиш пристојно

 

алтернатива ти је да одеш да ти одраде штампу, али то по мом мишљењу ни за курац није. можда да пресвучеш фотку неким интересантним филтером у фотошопу пре штампе... или неки папир са текстуром, чисто да не изгледа као фотографија? можда може штампа да се одради на платну?

 

у варијанти са слике десно, окречиш на такав начин да на зиду у боји оставиш ''бланко'' простор за цртање. удариш аутлајн неким графитом и попуниш бојом за зид

 

мислим кад си већ хипста

Share this post


Link to post
Share on other sites

raspitaj se slobodno u foto radnjama, posto su poceli u poslednje vreme da rade stampe na platnu (canvas). formati su, koliko znam, vec odredjeni (zbog digitalne stampe), a cijena ce sigurno biti prava sitnica.

 

ako bas budu hteli da te oderu, mozda bi mogao da poslusas djeneralnog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radila sam u Elite fotu print na platnu i odlicno je ispao, a nisam mogla da nadjem vecu rezoluciju, pa sam se plasila da ce izgledati lose. Ispalo je mnooooogo bolje nego sto sam ocekivala! Uramljivala sam u Fabris Artui sve preporuke i za njih! :) Na Elite foto sajtu postoji cjenovnik i tamo mozes da vidis koliko kosta taj print, a uramljivanje zavisi od rama, paspartua i ostalih detalja, pa ces to morati sam da provjeris.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw, evo i moje mini terase. Imamo dvije u ovom stanu ali su nekako obije beskorisne. Ova je kao malo veca pa smo odlucili da je iskoristimo koliko-toliko, a druga je predvidjena za susenje vesa i sl.

 

Generalni, ovo je ono tvoje vino! Tek ga sada otvorismo. :D

 

309996_10201273459537825_652617181_n.jpg

 

Btw, nije da imam nesto protiv minusa i pluseva, ali ko god je sada lupio, nema pojma! :haha:

Edited by Kokopelli
  • Upvote 8
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo ti je ovo Kokopeli, ali da bi bilo komfortno maks. dve osbe da budu na terasi. I ja cesto volim, leti rano ujutru ili uveče da jedem na terasi ili čitam. Važno je to.

Inace razmotricu sta jos ljudi ima da kaze, raspitacu se jos, pitacu ljude koji se profesionalno bave dizajnom enterijera i dekoracijama. Pa onda kada se nakanem ovo da odradim, postavicu ovde slike i misljenja poslednjeg rezultata. Ima ona tema likovni umetnici puna fenomenalnih slika, sto bi posluzila kao fina dekoracija u mom stanu. :D

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze i vise, cak cetiri! :D Kad se stolice razmaknu, ima prostora za jos dvoje plus sto imam tonu jastuka pa se sjedi na pragu terase. Cirkalo se vec pa zato znam. Imam one male stolice, kako se vec kaze, sto se sklapaju jedna na drugu i to ustedi dosta prostora kad se ne koriste. A kad nije ruzno vrijeme, kao danas, non stop stop smo na terasi. Prava uzivancija! A sto se tice izrade slike i ramova, bas su me posavjetovali ljudi koji se bave dizajnom. Ne bih bas znala sama da odaberem koja foto radnja ima najbolji stampac ili ko ima kvalitetne a povoljne ramove.

0094433_PE232307_S3.JPG

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...