Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

E super. O tome mozgam vec danima. U subotu radim kupatilo, a posle spratne stepenice radim u drvetu i gelender pa onda prelazim na kuhinjske elemente. Bice tu dosta posla. Moram elemente da dizajniram.

 

моја девојка се пре пола године уселила у нови стан. све супер, тек изграђена зграда, али и даље муче муку са туш кабином. на једном месту пропушта воду к'о ненормално, а лепљено је силиконом. е сад, не знам да ли су у питању акрилне плочице.

 

Akrilna je kabina, a plocice su keramika naravno ili eventualno granit.Ma znam da to popusta pa zato i mozgam. Moram naci najbolji lepak za to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A vas dvojica

Fora za tus kabinu

Stavlja se neka gumena/silikonska traka izmedju pa tek onda silikon, inace propusta

iz iskustva

 

плава

 

 

 

прочитао сам "која је лезбејка боља"

 

Ona sa boljim sisama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zen:

 

Ako se pitas zbog modela (ina dasku ili ne) onda zavisi za sta.

Ove sa daskama se ne zatvaraju oko tebe ali ne mozes da je namestis kao jastuk. Lakse ih je zaljuljati samo pokretima nogu.

U ovim bez daski se bezbednije spava posto se zatvore oko tebe. Bonus je sto mozes da napravis mrak tako :)

One se lakse i pakuju pa su bolje za bajs piknik varijante.

 

Ja licno vise volim sa letvama tj "otvorene" i pre bih takvu na zid ali dobro je imati obe varijante.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hammock na zidu? Ta kako se to ljulja? :)

 

Nego, je l' vid'o neko svojim očima po BG-u nešto vrlo slično ovom: http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/20213538/

Dakle, one šine za zid za koje se kače kukice, poličice i sl.

Ko zna kad ću do Ikea-e, a tesna mi kujna pa moram da organizujem prostor ekonomičnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta radite vi kojima imate terasu sa dosta biljaka a krene lose vrijeme i one ne mogu da su tu? :D Trenutno imam malu prasumu i kako je zahladnilo, pocela sam da razmisljam sta sada... Razmisljam da uzmem policu od poda do plafona i da ih poredjam (tu bih dodala jos neke detalje, npr. svjecnjak, fenjer, sta mi je vec na terasi, samo prebacim tu). Nemam predstavu sta bih drugo mogla. Ne mogu samo da ih ostavim svugdje po kuci. :D Imam ih oko 15 komada, 20-70cm visine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš tako, na policu, zavisi od biljke do biljke nekima će goditi malo hladnije, malo manje sunca i manje zalivanja. Uvek možeš da nađeš i onu policu s "šatorom" od folije pa koristiš kao staklenu bašču na terasi.

 

Meni je kuća baš nepogodna za to, ali ipak prežive, jer mi ni jedan prozor ne gleda na jug i onda zimi ima baš malo svetla. ( jedan od znakova ludila je kada razmišljaš da gradiš drugu kuću jer u ovoj nemožeš da držiš bilje )

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...