Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

I da imas sto bi plavila kupatiflo ffs.

Jel ima neka fora za zavesu za kadu da se izvede tako da me ne napada dok se tushiram? Prosla zavesa se drzala na pristojnom odstojanju iako je delovala da je od istog materijala.

Mene je svaka napadala, jedino sto mi pada na pamet je da zavezes neke tegove na oba donja coska (i izmedju, po potrebi), ako nista makar velike matice iz gvozdjare :haha:

Zamisli to hard kor metal tusiranje kad zardjaju :rockdevil:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kade već duže vreme nisu tučane pa se magnet neće baš zakačiti za njih. Trebao bi neki teg ili više tegova da se okači.

 

Nema većeg užitka nego kad unesem stolicu u kupatilo, odvalim tuš na vruće i zaglavim ispod tuša sigurno 45 minuta kao ispod vodopada. Čuj što bi plavio kupatilo :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neka fora za zavesu za kadu da se izvede tako da me ne napada dok se tushiram? Prosla zavesa se drzala na pristojnom odstojanju iako je delovala da je od istog materijala.

 

Kupi platnenu, ta stoji na mestu. One jeftine najlonske su sranje.

 

http://www.europlast.co.rs/index.php?page=shop.product_details&category_id=27&flypage=flypage.tpl&product_id=946&option=com_virtuemart&Itemid=64&vmcchk=1&Itemid=64

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi nemamo taj hodnik vec samo uzi prolaz, mada su tu ogromni prozori, steta. A i ne bih bila sigurna i da je prolaz siri. Ima dosta djecurlije i ljubimaca. Rizikujem njihov polugodisnji zivot. :haha:

 

Narucila sam tu policu pa cu vidjeti kako ce ispasti. Valjda nece izgledati kao potpuna katastrofa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...