Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

Slikala ja u privatnom smeštaju

Šta slikala, peškir kačila!

photo1651.jpg

 

Samo ne znam šta se proseravate sa moralisanjem. Sve se bojim da odlučno odbijate kožnu obuću napravljenu od jadne kravice ili kožnu jašu od jadne male mekane jage

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema moralisanja samo mi je bzvze, jerbo ne volim eksprimiranje smrti bez utilizacije iste. Ne volim preparirane zivotinje jer te one uvek podsete da si tu zivotinju morao da oderes i napunis samo da bi ti ulepsala prostor (mada ima tu i drugih podsvesnih motiva zasto ljudi to rade, ali avaj nije tema za to).

Ako ubijes nesto ili ga pojedi ili obuci a civiluk mozes i od metala da pravis. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema moralisanja samo mi je bzvze, jerbo ne volim eksprimiranje smrti bez utilizacije iste. Ne volim preparirane zivotinje jer te one uvek podsete da si tu zivotinju morao da oderes i napunis samo da bi ti ulepsala prostor (mada ima tu i drugih podsvesnih motiva zasto ljudi to rade, ali avaj nije tema za to).

Ako ubijes nesto ili ga pojedi ili obuci a civiluk mozes i od metala da pravis. :da:

 

 

eksprimirati - Izraziti, izražavati, opisati, prikazivati nešto

 

utilizacija- Korišćenje, iskorišćavanje, upotreba; pravljenje nečega

 

za nas koji nismo znali sta je ovo :bigblue:

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Stavila sam lezaljku na terasu (hammock, ona brazilska)

kakav raj!!!!

 

ovakva, samo nije plava nego zuto narandzasto-ljubicasta

 

-VISECA-LEZALJKA-PLAVA-NOVO-_slika_O_35841369.jpg

 

trebala sam to ranije dosta da uradim.....

 

preporucujem svakome ko ima mesta za to, nece se pokajati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Overite ove likove

Kupila ortakinji jerbo je pocela da zivi sa ckodeom tablu sa pticicama, predivno izgleda <3

 

10801743_770926119628653_9002603219655549303_n.png?oh=41c1590e266cd734900d206c8102e1e1&oe=5601F0A9

 

Stavila sam lezaljku na terasu (hammock, ona brazilska)

kakav raj!!!!

 

ovakva, samo nije plava nego zuto narandzasto-ljubicasta

 

trebala sam to ranije dosta da uradim.....

 

preporucujem svakome ko ima mesta za to, nece se pokajati

 

Koliko treba da je solidan plafon iliti drzaci... tj za sta si vezala krajeve?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Des doktorka, nema te...

 

Cool su table, meni je u planu da ofarbam bojom za table deo zida immunem lajsne okolo.

 

Za hammock busis zid pa karabiner, a ja imam obican plafon tipa zgradski (Metalac gradio) (lol), i drzao je na jednoj tacki ljulju.

 

Immunem? Ko neki lek.

 

*i munem

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali ova lezaljka je i bolja ako se ne kaci o plafon. Moj plafon je betonski i ima po difoltu neke rupe, pa smo prvo tako okacili, ali ne vredi, previse lezaljka ide u L, ne mozes da se opruzis. Tako smo izbusili rupe i stavili kuke na metar i po visine u betonski zid (jebiga, kod mene samo beton, zgrada radjena po zezeljevom modelu lol). Razvukla lezaljku na 4 metra koliko je dugacka terasa i udri.

Moze i u obican zid, samo uzmes donre kuke i tiplove, i ne das nikome ko ima vise od 100kg da ti sedne u ljuljasku :)

A kadse ne koristi lepo se smota vertikalno i onda ta polovina terase izgleda otprilike ovako

okacena je o tu kuku koaj je visiko, a sluzi samo da je drzi kad je smotana, kad se koristi ima nize jos jedna kuka koaj se ne vidi

 

kapetan kuka

 

 

1sm8a8.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...