Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

@Soul Wandering, pa uglavnom krstarim tumblrom, imam i nekolicinu blogova koje pratim u vezi enterijera, odlična stvar je što time dobijam ideje za sopstveni stan, pa uvek pokušavam da nađem nešto slično kod nas, mada to uvek ide teže...

 

Simone, Purpurni je neizbežan, a i dobra je talija.. :bigblue::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da te boli što ne vidiš Bowie-a, ali zasigurno je tu negde dole sa Willie Nelsonom, Stones-ima i nekim indi bendom za koji je čulo samo 100 rođaka iz njihove zabiti. :maca:

 

Isto se onda može reći za knjige, filmove, figure itd.

 

Mada imao bih zamerku kako stoje ploče, previše su nisko police i tu će prašina prva da udari, uglavnom je bolje kada imaš kakav ormarić sa staklenom vitrinom da ih zaštiti. Upravo tražim nešto slično po salonima nameštaja, ali nijedan mi se vizuelno nije dojmio.

 

Možda ipak da svratim do te precenjene Ikee, da proverim. :azal:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Knjige iznad šporeta :D

Jasno je da tu bude varijanta kao kod ćerke mog prijatelja: nikad ništa nisu spremali (bukvalno nijednom upotrebili kuhinju) u novoj vili (sele se na 5 godina), isključivo naruče hranu iz restorana nekog hotela ili idu u restoran po izboru na klopu. Sve to se dešava na Havajima :wub:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово су књиге о кулинарским умећима. Књиге могу свуда, и у тоалету, кад човек реши да се олакша. Рецимо шунд литература и сл.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта ће ти врата, ниси вратар момчади... Све кроз прозор!

 

Za WC šolju provereno treba čitati dnevne vesti, može i na mobilnem

 

Може и тако. Штампа се данас листа онлајн, то је неспорна чињеница. Једино што чланци приморавају да се веома брзо тресне шапом по тастатури те насилно преклопи лаптоп.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo prve dve slike na ovoj stranici valjaju.

 

Slažem se, eventualno i treća dobra za seksualne odnose na trpezarijskom stolu, jake su boje...

 

Kod ostalih je kruna poslednja slika u prvom Voivodovom postu, kao da je došo IDJ Cribs na gajbu kod Svetlane Cece Ražnatović, fazon taineki kič koji "treba umeti izneti" :P

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Baš ne volim smeđe i braon tonove i drvene elemente. Najbolja mi zadnja slika sa posta iznad: ogromni prozori ,mnogo svetlosti, beli ili svetlo-sivi zidovi i elementi, minimalizam ,simetrija, mogu da ulete neki plavi, zeleni pa čak i crveni tonovi. I da je kuća negde usred šume i vrlo prostrana ,of kors.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...