Jump to content

Precenjeni i potcenjeni bendovi


Recommended Posts

Realno:

 

Precenjeni: svi poznati, veliki bendovi koji nisu po necijem ukusu pa taj neko zato misli da su oni automatski govno zbog toga.

Potcenjeni: svi UG bendovi na koje se neko lozi pa misli da zbog toga svi treba da ih slusaju.

 

 

 

 

Posle ovog posta je trebalo zatvoriti temu

 

 

Svaka čast Talvi :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Violent Force је потцењен кад се види какав су утицај имали само са једним албумом. ускоро ће нови албум, па ћемо да видимо како ће се наставити.

 

kako sam ja skontao nisu napisali nove pesme nego ce izbaciti onaj album koji nisu uspeli izbaciti onomad zbog kinte..

 

bas steta sto nisu nastavili tada sa radom... bio bi to sigurno izuzetno veliki bend. taj 1 album im je vrh!! slusam ga jako cesto. :rockdevil:

 

potcenjeni su i kanadski bendovi dosta: razor, exciter, slaughter..

Share this post


Link to post
Share on other sites

precenjeni definitivno metalika, slipknot, dimmu borgir, disturbed, machine head, sunn o))). children of bodom. korn. cradle of filth.

slazem se s onim ko je rekao da je nightwish s novom postavom potcenjen.

i psychotic waltz.

 

 

Za metaliku i slipknot si upravu, to nema nikakve dileme. Slipknot je sama buka...šminka, ma sve ali samo ne muzika.

 

Što se tiče Dimmu Borgira, i sam sam rekao da su precjenjeni, ali kada bolje razmislim možda i ne toliko. Samo uzmite u obzir ostale ''blekere'' i dimmu, onda ćete znati o čemu vam govorim.

 

Za bodome griješiši, sigurno da nisu rješenje za ljubitelje extremnijeg zvuka, ali ne znači da su odma shit. Pogledaj samo njihove tabove na GP... Alexi je majstor na gitari :twisted:, Janne (klavijaturista) je takođe vrh muzičar meni i uzor što se tiče klavijatura. Mislim obojica su mi muzički uzori.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

precenjeni definitivno metalika, slipknot, dimmu borgir, disturbed, machine head, sunn o))). children of bodom. korn. cradle of filth.

slazem se s onim ko je rekao da je nightwish s novom postavom potcenjen.

i psychotic waltz.

 

 

 

Slazem se za sve,sem Metallice i Machine Head-a,pogotovo za Dimmu,COF i Slipknot itd...

Desetine metal undergound bandova je potcenjeno..na primer...desaster,holy moses..itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne slažem se za COB, mnogima smeta što su noviji i mnogo melodični, ali to je stvar ukusa, jako je glupo reći da im je muzika loša, jer ko je iole slušao zna da to nije istina... inače, jedan od rijetkih novijih bendova koji mi se sviđa..

 

podcijenjeni: Annihilator, Sadus, At The Gates, Heathen, Metal Church, Coroner.. ovdje dijelom spadaju Testament i Death, kojima se poklanja manje pažnje nego što bi trebalo..

 

precijenjeni: uhhh.. duga je lista, kao i gornja gdje nisam sve naveo, ali eto: Dimmu Borgir, Cradle of Filth, Slipknot, In Flames.. i do beskonačnosti..

 

Metallica... neće biti baš da je precijenjena, neki ne shvataju pravi kvalitet ovog neprevaziđenog benda, posebno njihov stariji materijal, novije stvari ne volim previše.. s tim što DM uopšte nije loš..

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nightwish није прецењен бенд. Добри су они, што музички што сценски, само што се гомила клинчурије која нема везе са металом ложи на њих, али добро.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad sam za Dimmu Borgir rekao da su precijenjeni, trebalo bi da znaš šta mislim pod 'precijenjeni'.. to znači da kad neko spomene black metal, neko će da kaže: ah, slušam to.. Dimmu Borgir brate... ili neko svira Dimmu Borgir, a sa strane čuješ komentar: jbt, momci rade nenormalne stvari...

 

kao da su bogovi metala... :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не капирам шта си хтео да кажеш са тим реченицама, али ако сам добро схватио, то ти је исто као да неко спомене heavy, а ти му кажеш "Слушам Iron Maiden". Је л' су и они по том принципу прецењени? И Metallica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...