Jump to content

Precenjeni i potcenjeni bendovi


Recommended Posts

Realno:

 

Precenjeni: svi poznati, veliki bendovi koji nisu po necijem ukusu pa taj neko zato misli da su oni automatski govno zbog toga.

Potcenjeni: svi UG bendovi na koje se neko lozi pa misli da zbog toga svi treba da ih slusaju.

 

edit: jebala vas tema. ;)

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da nijedan metal bend nije precenjen, jer i najpopularnije metal bendove sluša daleko manje ljudi, nego neke tamo fensere. Sa druge strane, za sve bendove, osim možda Metallica-e i Iron Maiden, može se reći da su potcenjeni. Recimo, ja mislim da bend Angel Dust, koji je izdao remek delo poput albuma To Dust You Will Decay, zaslužuje da puni stadione, isto kao i Maideni i Metallica, a slično se može reći i za niz drugih bendova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Venom је случајно смислио назив блек метал. Они су блек метал исто колико је и Цеца.

 

 

Тешо НЕ СЕРИ! Веном је смислио тај назив због тога што су у то време све који су имали дуге косе и гитаре називали Хеви Метал. и паметни људи из Венома нису хтели да буду у истом кошу са разним педерским глемерима, па су рекли "ми нисмо Хеви Метал, ми смо Блек Метал". музички, Веном је Хеви/Спид са упливима у Треш у каснијим радовима.

 

 

venom su zeleli da se zovu blek metal i zauzeli su pravo ime pravca pre blek metala tako da su oni pravi blek metal takodje na neki nacin.osporiti venomu pravo da bude blek metal jeste kao osporiti us poweru pravo da bude power zato sto je posle njega u evropi rodjen flower metal

 

 

 

Sleeejeeeeeer!!!!!! :rockdevil:

 

 

SLejer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockdevil:

 

Realno:

 

Precenjeni: svi poznati, veliki bendovi koji nisu po necijem ukusu pa taj neko zato misli da su oni automatski govno zbog toga.

Potcenjeni: svi UG bendovi na koje se neko lozi pa misli da zbog toga svi treba da ih slusaju.

 

edit: jebala vas tema. ;)

 

da mrzim to uverenje ako je bend poznat i veliki da automatski mora da bude djubre a ako je andergraund onda automatski mora da bude dobar

 

Podcjenjeni su oni Josifovi sympho bendovi :) :)

 

meni su josifovi sinfo bendovi super

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

usput ne razumem vas koji kazete da je slejer precenjen,ako vam slejer ne valja zasto uopste slusate metal?sta trazite u metalu ako vam se slejer ne svidja?

 

 

Брате, ограниченост је гадна ствар.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Брате, ограниченост је гадна ствар.

 

nisam ogranicen ja slusam sve moguce pravce muzike od hardcore tehna,panka,industirala,arapskog folka preko tanga,sansona i svih pravaca folk muzike pa sve do narodne srpske

 

kakav bre slejer,posle plavog orkestra i japana moz' samo ovo:

 

 

 

zar ne,teso?

 

mara i lole su sranje i kic od muzike.cela ta "kemix production" bosanska muzicka scena je sranje

 

 

 

 

 

ovi dve grupe su stvarno kvalitetne.nedjo je cist pank a sinovi manjace su kvalitetna narodna

 

Zavisi kada si poceo da ih slusas i odkad si poceo da ih pratis.

 

pa prvi put sam cuo sevendust pre 6 godina i odmah mi se nije svideo.mozda sam u jednom periodu od 16 do 18 slusao par pesama od njih tu i tamo.ali bend mi uopste ne valja,previse rok

 

 

usput ovo je za mene pravi metal

 

 

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ogranicen ja slusam sve moguce pravce muzike od hardcore tehna,panka,industirala,arapskog folka preko tanga,sansona i svih pravaca folk muzike pa sve do narodne srpske

 

Па, онда немој да дођеш да просипаш памет како не треба слушати метал ако се не слуша Слејер.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, онда немој да дођеш да просипаш памет како не треба слушати метал ако се не слуша Слејер.

ma ne kazem ja,mozda neko ne voli tako agresivan metal.ima ljudi koji recimo vole samo spor ili mekani metal.ali mi nije jasno zasto bi neko mislio za slejer da su precenjeni?

 

i navedi mi jedan bolji bend od slejera?

Edited by Теша Тешановић

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne kazem ja,mozda neko ne voli tako agresivan metal.ima ljudi koji recimo vole samo spor ili mekani metal.ali mi nije jasno zasto bi neko mislio za slejer da su precenjeni?

 

i navedi mi jedan bolji bend od slejera?

 

 

Iron Maiden, Judas Priest, Metallica - old days, Black Sabbath - објективно.

 

 

Субјектвино су ми апсолутно сви бендови бољи од њих.

 

Агресиван метал волим, и те како, али њих не могу да поднесем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iron Maiden, Judas Priest, Metallica - old days, Black Sabbath - објективно.

 

 

Субјектвино су ми апсолутно сви бендови бољи од њих.

 

Агресиван метал волим, и те како, али њих не могу да поднесем.

 

a i ti si nasao s kim ces da se raspravljas o mjetalu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

usput ne razumem vas koji kazete da je slejer precenjen,ako vam slejer ne valja zasto uopste slusate metal?sta trazite u metalu ako vam se slejer ne svidja?

 

 

ma ne kazem ja,mozda neko ne voli tako agresivan metal.ima ljudi koji recimo vole samo spor ili mekani metal.ali mi nije jasno zasto bi neko mislio za slejer da su precenjeni?

 

i navedi mi jedan bolji bend od slejera?

 

Judas Priest, recimo. Ali, to je moje mišljenje. Oni koji više vole thrash od mene se neće složiti sa mnom, mada bih ja rekao da i u okviru thrash metala ima zanimljivijih bendova od Slayer-a. S druge strane, mnogi će reći da u heavy metalu ima dosta zanimljivijih bendova od Judas Priest-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potcenjena je nemacka metal scena u globalu, kada se uporedi sa skandinavskim.

 

 

Није, зато што Немци имају најјачу треш метал сцену, а Скандинавци блек.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto hocu da kazem je, da kada uporedim Fince i Nemce, skapiram da su ovi prvi uglavnom dobri muzicari, ali ne preterano kreativni, dok je kod Nemaca obrnuto, uglavnom nisu neke zveri na instrumentima, ali prave takve albume da mozes da ih pustis i uzivas, za razliku od Sonate i Stratovariusa koji za album naprave 3-4 hita a ostalo da popuni prostor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...