Jump to content

Instinkti u ljudima


bezlichni

Recommended Posts

Mogu da provalim pandura u civilu na kilometar :)...mogu da provalim svakoga ko nesto laze..obicno pocnem da se gusim u sebi kad me neko laze ili se trudi da me prevari...pa instiktivno udarim kontru na takvo ponasanje kod ljudi...za 10 godina klosarenja po gradu,metal rupama i po kraju...razvio sam mnoge instiknte u sustini :)..kako za prezivljavanje tako i za provaljivanje ljudi u sustini...mogu da znam ko je kakav na prvi pogled...itd....

Share this post


Link to post
Share on other sites

QUOTE (Куруз @ 13. 8. 2009, 18:33) Иначе, и ја "осећам" да је телевизор укључен.

 

 

Ma to svi čujemo, samo neko prepozna neko ne.

 

 

Instinkt mi je spasao život nekoliko puta. Jednom sam se prestrojila na autoputu u levu traku sama od sebe, pokret je više bio kao da posmatram sebe šta radim, da bi se ispostavilo da je ispred mene bio ogroman potpuno neosvetljen kamion sa prikolicom koji je naravno išao šezdeset na sat, u koji bih se zakucala kao ništa a on bi mislio da mora da je prešao preko neke rupe na putu. To što me nateralo da skrenem u levu traku i dalje ne mogu da opišem do kraja.

 

Dobro si prosla..ali u svakom slucaju kad vozis auto uzdaj se u gledanje napred i u retrovizore i vozacku sposobost a manje u ta nagla skretanja u levu traku i to....:D Ali navela si dobar primer, posto veoma cesto u saobracaju moras instiktivno da radis..i unapred da pretpostavljas..pogotovo kad vozis brzo i zuris..

 

Sta je to cudno u cujenju odredjenih TV i radio frekvencija ili u mirisu zime...danas se miris zime bas osecam napolju...ja volim miris zime..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu da provalim pandura u civilu na kilometar :)...mogu da provalim svakoga ko nesto laze..obicno pocnem da se gusim u sebi kad me neko laze ili se trudi da me prevari...pa instiktivno udarim kontru na takvo ponasanje kod ljudi...za 10 godina klosarenja po gradu,metal rupama i po kraju...razvio sam mnoge instiknte u sustini :)..kako za prezivljavanje tako i za provaljivanje ljudi u sustini...mogu da znam ko je kakav na prvi pogled...itd....

 

Pa da glavni instinkt ti je da prepoznash pandura u civilu.

Tako ti je to kad nemas posten poso. I kad se vucaras po rupama.

 

Samo cu da ti se zadivim josh jednom u nizu od mnogih koji "provaljuju" ljude na prvi pogled, znaju ko je kakav i izvaljuju pandure u civilu. Ja nisam proveo deset godina al mnogo manje, i sreo sam takvih talentovanih ka' ti kolko ti dusa zeli.

 

Treba da otvorite klub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da glavni instinkt ti je da prepoznash pandura u civilu.

Tako ti je to kad nemas posten poso. I kad se vucaras po rupama.

 

Samo cu da ti se zadivim josh jednom u nizu od mnogih koji "provaljuju" ljude na prvi pogled, znaju ko je kakav i izvaljuju pandure u civilu. Ja nisam proveo deset godina al mnogo manje, i sreo sam takvih talentovanih ka' ti kolko ti dusa zeli.

 

Treba da otvorite klub.

 

A da ti si prosirio svoje stanje svesti van mozga pa ti mozes da znas da li ja imam posten posao ili nemam..ajde ne lupetaj vise molim te..stvarno si poceo da smaras sve ljude na forumu..

 

Sam tvoj nick je pretenciozan...uvek sam mrzeo elitizam i one koje misle da sve znaju najbolje i da su posisali svu mudrost ovog sveta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nick ništa ne znači. Dobar je on momak samo ko ume da ga prihvati :haha:

 

Da li ste imali instinktivno osećanje da ćete nekoga koga daaavno niste videli, sresti negde, i onda ga stvarno sretnete za par dana? Meni se to često dešava. Malo sam počela mogu da kažem i da zazirem od toga, pošto kad pomislim na gazdu znam da će da pozove ("dozivam ga") i znam da to znači da treba da spremim kiriju :gunđ: zato malo ne volim ovu svoju .. "sposobnost"..

Share this post


Link to post
Share on other sites

.ajde ne lupetaj vise molim te..

 

Ajd da bar stvarno lupetam.

nego:

stvarno si poceo da smaras sve ljude na forumu..

 

Smara ljude svako ko ih tera da razmisljaju. Znam.

Sam tvoj nick je pretenciozan...uvek sam mrzeo elitizam i one koje misle da sve znaju najbolje i da su posisali svu mudrost ovog sveta...

 

Ja bolan ne mislim da znam najbolje. Al znam sta je dokaz, sta su eksperimentalni uslovi.

 

Ja sam uvek mrzeo one sto mrze one sto misle da znaju najbolje jer eto ne prihvataju njihovo baljezganje iz kog ne stoji ama bas nista.

 

Za tebe je i bubashvaba elitizam......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obzirom da sam u mladosti bio prilično polomljen i puno preloma imao, itekako mogu da osetim promenu vremena.

Doktori su mi svojevremeno pričali da ću osećati velike bolove pri promeni vremena i ja ih zadugo uopšte nisam osećao. Sad osećam, mada još to ne mogu nazvati bolom, ali neprijatnim osećajem svakako. Verovatno to ide sa godinama i kako godine prolaze predpostavljam da će bolovi biti sve jači.

Ipak ja to ne bih nazvao instinktom, više možda kao neku prirodnu reakciju tela.

 

Mislim da instinktivno mogu odmah da skontam "sa kim bih bio dobar", a sa kim ne. Nekako, tu energiju prvo osetim, pa onda sve ostalo. Imena pamtim zadnja (što stvarno ume da potraje). Mada je retko bilo ljudi u mom životu sa kojima nisam bio dobar, bilo je i takvih slučajeva da mi jednostavno ne prija nečije prisustvo, odbija me, čini me nervoznim.

Moram ovde da se pohvalim još malo. Upoznao sam gomilu ljudi sa foruma, što sa ovog, što sa drugih foruma i mogu reći da se nikada, ama baš nikada nisam prevario ni u vezi koga. Jedino što se tiče fizičkog izgleda (ja zamišljao na jedan način, a osoba izgleda drugačije), ali što se tiče "duha", nikada. ;) Ja pak izgledam i ponašam se dosta ozbiljnije (kako su mi ljudi rekli) nego što su zaključili iz mog "forumaškog ponašanja". :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obzirom da sam u mladosti bio prilično polomljen i puno preloma imao, itekako mogu da osetim promenu vremena.

 

To je gadno ja sam jednom zglob uganuo pa osecam.

Doktori su mi svojevremeno pričali da ću osećati velike bolove pri promeni vremena i ja ih zadugo uopšte nisam osećao. Sad osećam, mada još to ne mogu nazvati bolom, ali neprijatnim osećajem svakako. Verovatno to ide sa godinama i kako godine prolaze predpostavljam da će bolovi biti sve jači.

 

Tako i meni za ovaj zglob.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mislim da smo se "izdigli" niti išta slično, naprotiv. Nenegovanjem svojih instikata postali smo zavisniji od raznoraznih pomagala koja nam, realno, ne trebaju. Na primer, gledamo TV ujutru da saznamo kakvo će vreme biti icon_razz.gif A to sve može da se shvati -- vidi -- oseti -- ako se čovek samo malo saživi sa prirodom.

 

upravo to. manje zavisnosti od tehnike, veci kontakt sa prirodom i covek povrati one 'moci' koje su mu podarene.

 

promenite ime teme u televizor sindrom xD

 

hahahahahah!!! ftw!

 

Što se tiče instinkata meni je najdraži onaj za parenje icon_wink.gificon_smile.gif

 

 

:rockdevil: jea!

 

 

Mislim da instinktivno mogu odmah da skontam "sa kim bih bio dobar", a sa kim ne. Nekako, tu energiju prvo osetim, pa onda sve ostalo. Imena pamtim zadnja (što stvarno ume da potraje). Mada je retko bilo ljudi u mom životu sa kojima nisam bio dobar, bilo je i takvih slučajeva da mi jednostavno ne prija nečije prisustvo, odbija me, čini me nervoznim.

 

ovo je veoma, veoma tacno. i to je jedna od pravih manifestacija instinkta, a ne na kolikoj udaljenosti cujete zujanje neke masine_ to je hipersenzitivnost.

Edited by Emilly

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro si prosao, da ti kazem... meni su rekli da licim na ovaj moj avatar. :haha: :haha:

To je zato što se družiš mnogo sa podmladkom LDP-a, a čim ih asociraš na taj avatar moš' misliti šta je njima u glavi. :da:;) Imam ja jednog takvog druga (nije za LDP-ovac, though) koji mi objašnjava da ga njegov ćale asocira na kutiju za šibice i to na onaj deo gde se pale šibice. :haha:

Tebi treba malo drugovanja sa pravom, zdravom, srpskom omladinom. Ljudima od čojstva i junaštva :mrgreen: , ljudima koji se ne libe da uzmu lopatu u ruke onda kada je nužda u pitanju :evotigana:

E da, kad ćemo u crnu reku da obiđemo manastir? ;)

 

ovo je veoma, veoma tacno. i to je jedna od pravih manifestacija instinkta, a ne na kolikoj udaljenosti cujete zujanje neke masine_ to je hipersenzitivnost.

De si be ti ženo?! :P

Osetiš li kad se domaćin vrati kući i kad je pijan, a kad ne? :haha:

Osetiš li dal' je bio sa nekom, ili je pak bančio sa društvom? :)

 

Cenim da žene imaju najrazvijeniju tu vrstu intuicije. :bigblue:

(ili smo pak mi mnogo providni)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je zato što se družiš mnogo sa podmladkom LDP-a, a čim ih asociraš na taj avatar moš' misliti šta je njima u glavi. :da:;) Imam ja jednog takvog druga (nije za LDP-ovac, though) koji mi objašnjava da ga njegov ćale asocira na kutiju za šibice i to na onaj deo gde se pale šibice. :haha:

Tebi treba malo drugovanja sa pravom, zdravom, srpskom omladinom. Ljudima od čojstva i junaštva :mrgreen: , ljudima koji se ne libe da uzmu lopatu u ruke onda kada je nužda u pitanju :evotigana:

E da, kad ćemo u crnu reku da obiđemo manastir? ;)

 

Realno trebalo bi ti odfikariti vuglu i igrati njom fudbal jer svaku temu zagadjujes politikom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno trebalo bi ti odfikariti vuglu i igrati njom fudbal jer svaku temu zagadjujes politikom.

Ok, u pravu si ;)

Gledaću da smanjim to ubuduće. ;)

Mada, to je više provokacija i zajebancija prema Imaginosu zato što mi je simpatičan lik, nego što sam hteo da pričam o politici. :da:

Edited by d4rk3lf

Share this post


Link to post
Share on other sites

De si be ti ženo?! :P

Osetiš li kad se domaćin vrati kući i kad je pijan, a kad ne? :haha:

Osetiš li dal' je bio sa nekom, ili je pak bančio sa društvom? :)

 

Cenim da žene imaju najrazvijeniju tu vrstu intuicije. :bigblue:

(ili smo pak mi mnogo providni)

 

Eve me bre!:bigblue:

 

 

Hahahaha!!! Izrazenija mi je ona o kojoj si prvo pricao. A ova druga i nije bas dobra_ svadje i nisu bas zanimljiv deo zivota.

 

 

I tebi? Koja koincidencija :D

 

Sta da se radi.:bigblue:

Edited by Emilly

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, u pravu si ;)

Gledaću da smanjim to ubuduće. ;)

Mada, to je više provokacija i zajebancija prema Imaginosu zato što mi je simpatičan lik, nego što sam hteo da pričam o politici. :da:

Izvinjavam se,nije me bilo pa pomislih da i dalje traju ta palamudjenja :)

Elem back on topic,da li imate nekad neki instinkt ili predosecaj da ce nesto lose da se desi ili je to samo paranoja?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno.

 

Imam i "oprezne dane" kad gledam širom otvorenih očiju drum jer osećam loše naelektrisanje u saobraćaju tj imam neki "gut feeling" da će nešto da se desi ili da ima potencijala da se desi. I obično se i desi, drugima na sreću.

 

Recimo kad ulazim na sastanak osećam otprilike kakav će biti, dobar ili loš.

 

@Elf

Stvarno, s tim LDP-om... ja znam da ti voliš Imaginosa, ali mnogo si mu bre navukao sa tom zajebancijom neki loš politički imidž, a čovek ne da ne priča o politici... više priča o jebenom Ramštajnu i klopi nego o politici.

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...