Jump to content

Zer00ne


Sgt.Splatter

Recommended Posts

Podseti me ovaj minifest koji treba da se održi u Užicu. Mislim da nema nikog iz tog benda na ovom forumu pa rekoh da ih predstavim.

 

Bend LOBOTOMY sam upoznao preko myspace pre nekog vremena. U pitanju je niskoštimni death metal sa zapletima i pomalo groove-a. Skoro su snimili demo, a pre toga imali su žive snimke na stranici, odlično cepaju i uživo. :]

 

Overite im myspace stranu

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

skoknuo sad za vikend kuci, i vidim neka svirka, kad sam video da lobotomy svira znao sam da moram da dodjem jerbo tu bas prangija moj bas mentor i drug Dule(koji je btw na forumu samo 100godina nije dolazio :D) . elem, super su im autorske, bend navezban, vokal se nista nije cuo(ali to je bilo do opreme/tonca), i konacno da se desi da cujem da neko u cacku odsvira nesto od Gojire i Terrorizer-a(i da to jos super i zvuci) :D

 

sve u svemu , super samo napred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Моја девојка је из Ужица, а самим тим сам упознат са радом бенда. Сморичина, али нека им је са срећом у даљем раду.

 

И то само јер су из Ужица. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Jedini đed metal bend u Užicu i okolini, znači u principu u zlatiborskom okrugu. Bend je nastao... ne znamo kad je nastao al' je važno da je nastao. Trenutnu postavu čine: Kizo, Gruja, Luka, Njufko, Gagi, Kizo, Kizo iiii KIZO! Kiza smo naveli više puta iz razloga što je on karikatura od čoveka i pevaljke. Trenutno rade na albumu... valjda! :uhoh: Mi njih mnogo volimo, posebno Kizu i njegov šal od rakuna.

P.S. Zajebite vi ove đed metal pevače ako ne znaju da otpevaju "Žene vole oficire" i d odigraju užičanku 'nako kvalitetno! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

Ovako... Par novosti... Bend je vec odavno promenio ime...

 

Zer00ne je novo ime benda...

 

Uz standardnu ekipu Gruja(gitara),Kizo(vokali),Luka(bubnjevi(inache novi bubnjar benda 357)) su se prikljuchili Gagi(gitara ex-Histeria) i Njufko(ex-Histeria)...

 

Snimljen je album prvenac i do kraja godine ga ochekujemo jbm li ga (nisam iz benda pa ne znam detalje bash)...

 

Uglavnom bend trenutno se krece pravcima modernog death metala najvishe pod uticajima bendova In Flames i Meshuggah...

 

Inache postoji vec forum legendarnog uzichkog benda Histerija

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Pozzzzzzz svima......

DA, zapravo ovo jeste stari lobotomy,samo sto je doslo do nekih izmena samim tim i promene naziva benda....Snimljen je album prvenac World without End(2011),deo albuma ,tacnije 4 pesme,se mogu cuti na you tubu kao preview onoga sto vas ocekuje.....Bend je malo i promenio clanove tako da trenutni Line up cine:KIZO(vokal),LUKA(bubanj),GRUJA(gitara),GAGI(gitara),NJUFKO(bass),od stare postave Lobotomije samo ostali samo Ja(Luka),Kizo i Gruja,tako da smo odlucili da novonastale promene u bendu doprinesu promeni zvuka i aranzmana.Bend ce leta 2012 raditi na promociji albuma i bice koncertno aktivan,Press kit-ovi se rade i bice poslati izdavackim kucama... Za sada Uzivajte uz ove 4 pesme a za ostatak vam mogu reci da je jos TEZI i BRZI!!! :rockdevil:

Pozzzzzzzzzzz from Zer00ne!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе, ово је одлично! Људи, гурајте ово што више, јер бих рекао да итекако много може да се уради. :da:

 

Иначе, што се албума тиче, јел може негде да се купи, и јел ће бити неких свирки по БГ-у?

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе, ово је одлично! Људи, гурајте ово што више, јер бих рекао да итекако много може да се уради. :da:

 

Иначе, што се албума тиче, јел може негде да се купи, и јел ће бити неких свирки по БГ-у?

E ne moze jos nigde da se kupi jer nije jos zvanicno izdat,ali radimo na tome....

Bend ce uskoro krenuti sa koncertima,pa ce biti svirki i po Bg-u....pozzzzzz from Zer00ne!

 

Dobro je ovo,samo neka prekadjuje :).

Jasta kolega ,samo neka bije!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuu, pa ja se osecam bas privilegovano sto vec imam album u svojoj mp3 kolekciji, naravno zajedno sa svim uzicanima i pozezanima kojima je podeljen prvi tiraz! :bigblue:

 

Inace, mene su drugari bas prijatno iznenadili, pogotovu te Meshuaggah-like deonice, koje su mi bas na mestu, odnosno ne zvuce isforsirano, kao kod nekih bendova koji preteraju s tim kurcevim djentom i samim tim ujebu stvar da na kraju ni na sta ne lice pesme. Svaka cast i za vokal, super se uklapa...nema sta, brdjanin's finest! :mhihi: Sve u svemu, vesto izbalansiran melodic death/trash sa modernim metalom... A i vidi se da su deonice sklapane pametno i svrsishodno...

 

 

 

 

@lukadrum:

 

Steta sto niste okacili medju te 4 Through The Gates, to je bre glavni hit... :cool:

 

Inace, meni onaj Intro najbolja stvar na albumu... S'aka cas'!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo definitivno nije moja vrsta muzike, ali fino zvuci nije napadno i rogobatno. Samo napred i puna podrska :D

Hvala na podrsci!!!

 

Ovo definitivno nije moja vrsta muzike, ali fino zvuci nije napadno i rogobatno. Samo napred i puna podrska :D

Hvala na podrsci!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...