Jump to content

2009.09.21. *SKC Livingroom, Beograd* Artillery


Јарослав

Recommended Posts

Pa eto povoda da im tražite da sviraju tu što jaroslav vrišti bombfood.grad gori,a oni sviraju bombfood,i pevaju u rap fazonu: we-don't-wanna to be gays!

 

Bilo bi ekstra i da u celom tom metezu izvade kameru i snime spot. Bio bi to naj thrash spot svih vremena.

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da jbt, zamisli ono neki panduri rese da idu na Artillery da se malo podsete starih dana i na blagajni ih pocaste rezancima. :) :) :)

 

ne lazite da daju rezance... pa to je masovna piraterija! i to usred bela dana! :confused:

 

Bilo bi ekstra i da u celom tom metezu izvade kameru i snime spot. Bio bi to naj thrash spot svih vremena.

 

 

 

pa nego... bash bi voleo da to urade! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo: kaze se nepotrebno, a ne ne potrebno.

 

Drugo: Nisu svi koji dolaze na koncerte posetioci Yumetala (srecom) a ni kompjuterasi. Cak je ovde realno manjina ...

 

Trece: Ko nije cuo novi album ovako moze da ga cuje. Ako ga ima - da ga nekom koga bi mozda tako mogao da ubedi da dodje na koncert ... dobru muziku treba siriti ... a ovo je ODLICAN album!

 

Sesnaesto: Niko nije primetio da se pre Municipal Wastea izvrteo ceo album artiljerije ... eee ...

 

LR

 

приметио сам ја за вртење албума. а и у недељу на Корпус Кристију се могла чути Uniform.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

многих ствари има само у Србији. тако да је овако нешто најмањи проблем. а и што да се не деле? сви режу, па зашто не би и људи из ЛРа? лепо је речено, можда неко нема могућности да другачије набави албум, па ово испадне сјајна прилика за то. а албум и те како вреди одслушати!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to stoji, ali covece, ovo je organizator koncerta. Pa zamisli sta bi se desilo kada bi menadzer ili organizator turneje slucajno saznao za ovo pa dojavio izdavacu. Ojadili bi ih.

Ne samo to, verovatno bi otkazali i sam nastup.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajoj vas P:)))

 

k'o da je artillery mrtvi majkl dzekson ili u najmanju ruku neki panonski govnar pa da njihovi tjelohranitelji zlostavljaju ljude i otkazuju koncerte zbog piraterije.

 

karta br 13 kupljena; nazalost, nisam dobio disk zbog vas dusebriznika i legalista, a i da sam ga dobio to me naravno ne bi omelo da kupim taj isti album na koncertu. Uostalom, 800 din za kartu, 800 za pivo, 1000 za disk. malo li je? :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Sesnaesto: Niko nije primetio da se pre Municipal Wastea izvrteo ceo album artiljerije ... eee ...

 

LR

 

Cijeniš? Ja znam neke koji jesu. :)

 

 

Polovicu treba da bude sram,umesto da budnete zafalni ćoveku što dovodi ove iz ko zna kakvih pizdinaca,izvućene iz naftalina,vi sad napadate što dele piratske diskove.Kuš stoko!

a ovamo svi po netu skidate muziku,kolekcije merite terabajtima,a ovamo glumite puritance,kao nećemo piratski cd-r diskove!Ćibe more!

 

Šta treba ćovek,da vam da original lp,cd i kasetu,i plus maslac na dupe da vam namaže i dadne vam crnćugu na uzicu da vam olizuje prkno?Iš!

 

 

Petre bre. Ima još ljudi koji KUPUJU muziku. Aman :) I to ih je dosta ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...