Jump to content

2009.09.21. *SKC Livingroom, Beograd* Artillery


Јарослав

Recommended Posts

Moja karta je 22 , ali meni jos bolje privatna thrash zurka . Dobio sam i cd , i ok je , produkcija univerzalna za sve novije albume starih thrash bendova , ali meni je to sve novo isto , ne znam dal slusam Destruction , Vendetu , Testament, Helloween..ili neki power -progresiv koji sam vec cuo.. Sve starije iz 80'ih imalo je smeka , bendovi su bili vise prepoznatljivi , mozda nisam upravu. Bice dobro sigurno , pogotovo ako starije pesme koje sam cuo budu svirali .

Share this post


Link to post
Share on other sites

морам да упутим једну замерку организатору. наиме, јуче сам отишао по карту, и узео је. али, пола сата после тога, другарица је дошла да купи карту, али девојка која ради за шанком је рекла "немам више карата код себе"! тако да сад, та моја другарица мора данас да плати карту више него што је намеравала.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ispadni djentlmen, prodaj joj svoju po kupovnoj ceni, a sebi uzmi tu skuplju. :haha:

 

Ma deće.Klao bi se ko hijena za tu kartu,pratim mu postove,od prvog do ove 6 strane,svršava od sreće na koncert.mica mala ćupava.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaaaakkkooooo dooobbbaaarrrr kooonnnccceeerrrtttt.... :) :) :) :)

Zlatko hvala!!!!

 

U pocetku su bili u cudu, malo skepticni i nesigurni, a onda... onda su se opustili i bilo je sve extra!

Velika steta sto nisu jos hitova odsvirali, ali...kraljevi su objasnili neke stvari :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaaaakkkooooo dooobbbaaarrrr kooonnnccceeerrrtttt.... :) :) :) :)

Zlatko hvala!!!!

 

U pocetku su bili u cudu, malo skepticni i nesigurni, a onda... onda su se opustili i bilo je sve extra!

Velika steta sto nisu jos hitova odsvirali, ali...kraljevi su objasnili neke stvari :)

 

 

Edit: za post iznad: braca su!

Michael Stützer i Morten Stützer

Edited by ZmYchE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ух, какав концерт... за све паре... Фалило је много хитова, мало су скратили, не знам што, али и даље не могу да верујем да нису свирали ,,Time has come"... Све у свему, вредело је видети легенде, дуо гитариста, па шта знам, оно није нормално, солаже ко са диска, свака част стварно, без старца, нема ударца... Све похвале за Јоргена и Михајла, свака част, капа доле... Басиста Мортен је такође доста лудео на моменте, доста се гледао са певачем, углавном нису били мртви као на оном двд-у у Пољској... Бубњар је био на неком спиду, тако да нећу да коментаришем, што је лупао само кечугу и када је требало и када није...;)

 

Сетлиста, колико се ја сећам, била је (не по реду)и не цела:

 

The Almighty

Out of the Sky

Terror Squad

By Inheritance

Bombfood

Out of the Thrash (нисам сигуран)

When Death Comes

10.000 Devils

Sandbox Philosophy

 

упловдоваћу аудио снимак, па додајте шта фали, а шта је вишак...

 

п.с. нисам стигао да га преслушам, тако да не знам какав је звук на снимку, тамо где сам ја био (напред) био је сасвим океј, мало је добош одскакао, али разумело се све...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ух, какав концерт... за све паре... Фалило је много хитова, мало су скратили, не знам што, али и даље не могу да верујем да нису свирали ,,Time has come"... Све у свему, вредело је видети легенде, дуо гитариста, па шта знам, оно није нормално, солаже ко са диска, свака част стварно, без старца, нема ударца... Све похвале за Јоргена и Михајла, свака част, капа доле... Басиста Мортен је такође доста лудео на моменте, доста се гледао са певачем, углавном нису били мртви као на оном двд-у у Пољској... Бубњар је био на неком спиду, тако да нећу да коментаришем, што је лупао само кечугу и када је требало и када није...;)

 

Сетлиста, колико се ја сећам, била је (не по реду)и не цела:

 

The Almighty

Out of the Sky

Terror Squad

By Inheritance

Bombfood

Out of the Thrash (нисам сигуран)

When Death Comes

10.000 Devils

Sandbox Philosophy

 

упловдоваћу аудио снимак, па додајте шта фали, а шта је вишак...

 

п.с. нисам стигао да га преслушам, тако да не знам какав је звук на снимку, тамо где сам ја био (напред) био је сасвим океј, мало је добош одскакао, али разумело се све...

 

 

еве снимак...

 

http://rapidshare.com/files/283260617/Artillery_-_Live___SKC__21.09.2009._.WMA

 

37мб 64кбпс

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...