Jump to content

2009.09.21. *SKC Livingroom, Beograd* Artillery


Јарослав

Recommended Posts

Bilo je naroda, cca. 100, steta samo sto nije bilo vishe ljudi napred :]

 

Kriki, ne znam gde izvuce te pesme, ali ovako je isla sinoc lista:

 

Intro (The Ride of the Valkyries)

Rise Above It All

By Inheritance

The Challenge

When Death Comes

Cybermind

10.000 Devils

Upon My Cross I Crawl

The End

The Almighty

7.00 From Tashkent/Khomaniac

 

Encore:

 

Terror Squad

Out Of The Sky

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu!!!! :) :) :) :) Kako je meni bilo bruka!!!! Bas su legende u svakom pogledu, SVAKA IM CAST. Mi smo bili naleteli na kraj tonkse, negde oko 6 i posle se slikali sa njima, malo pricali i tako to. Posle smo upali na svirku, Hatred je bio OK, Forever Storm nisam slusao i onda dolaze tate :muzicar::muzicar: Michael i Morten Stutzer!!!! Kakvo je ono polivanje bilo.... :) Malo su doduse skratili setlistu, ali posle onakve svirke ja se ne bunim. Steta sto nije bilo vise ljudi, jbg, ne znaju sta valja. Pozdrav za Cotochu, Lazu i Vuleta iz Kule! :D I naravno Zlatka organizatora!!!!!!! :pivopije::pivopije: I da :) Majice su im bile katastrasne! Ocekivao sam da cu kupiti duks Fear Of Tomorrow, a ono... Jbg, uzeo sam makar By Inheritance.

 

Ух, какав концерт... за све паре... Фалило је много хитова, мало су скратили, не знам што, али и даље не могу да верујем да нису свирали ,,Time has come"... Све у свему, вредело је видети легенде, дуо гитариста, па шта знам, оно није нормално, солаже ко са диска, свака част стварно, без старца, нема ударца... Све похвале за Јоргена и Михајла, свака част, капа доле... Басиста Мортен је такође доста лудео на моменте, доста се гледао са певачем, углавном нису били мртви као на оном двд-у у Пољској... Бубњар је био на неком спиду, тако да нећу да коментаришем, што је лупао само кечугу и када је требало и када није...;)

 

Сетлиста, колико се ја сећам, била је (не по реду)и не цела:

 

The Almighty

Out of the Sky

Terror Squad

By Inheritance

Bombfood

Out of the Thrash (нисам сигуран)

When Death Comes

10.000 Devils

Sandbox Philosophy

 

упловдоваћу аудио снимак, па додајте шта фали, а шта је вишак...

 

п.с. нисам стигао да га преслушам, тако да не знам какав је звук на снимку, тамо где сам ја био (напред) био је сасвим океј, мало је добош одскакао, али разумело се све...

 

E moj Kriki, ala si se ti sada nalupao!!! :) :) :):violent:

Kakav bre gitarista Jorgen??!?! On nije svirao od Terror Squad-a!!!!! Basista se zove Peter. A Morten je nekada svirao bas, pa je oko By Inheritance ere presao na gitaru, kuku... :mhihi:

Inace, hvala na snimku.

 

Evo jedna slika:

8427_1263361943801_1222313411_2341946_3207654_n.jpg

 

I setlista je bila kao sto je Angelystor napisao. :pivopije:

Edited by Morphy

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko radi, taj i gresi...:)

sve vi znate, de me boli kurac kako se ko zove, bilo je izuvanje...

reko sam za setlistu da nisam siguran, citajte malo...

Tesko da je tamo bilo 100 dusa, do 70-80 plafon...Sve u svemu, okej event, mada kazem, meni je falilo par hitova sa Fear of Tomorrow.

 

Nista za snimak, i drugi put...Meni na ovom krsh laptopu se cuje uzasno, tj. ne cuje, ali cenim da je bolje na bilo koje zvucnike...

 

 

Razbijacu:

trajalo je oko 1:20...

Edited by LazaGNR
Ne treba ceo quote...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

hvala baća.i nemoj da se nerviraš što iskompleksirani Angelystor zna celu set-listu napamet.vidi se da je neka drndovina na metal.jebo takav život...ni sunca,ni pićke...

 

 

Evo jedna slika:

8427_1263361943801_1222313411_2341946_3207654_n.jpg

 

 

 

A šta,ovaj matori,sviro u papućama?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahh odlična svirka. Bubnjaru packe za konstantnog keca, jebo ga on. I nadjačao je sve ostale, oni predivni rifovi su se mogli čuti baš i bolje, ali sve je to thrash :haha:

 

Odličan koncert! Za sve pare (Zlatko: :pivopije:)

 

Mnogo mi je falio RIP, valjda će se vratiti starkelje da završe pos'o. Cybermind čini mi se bio bolji nego na albumu.

 

 

 

BTW basista i pevac su u nekoj vezi, garant.

 

Nisu to su Danci :) A i Peter je oženjen koliko ja znam.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre svega da se zahvalim Hatredu i Forever Stormu.

 

Hatred me je posebno prijatno iznenadio, jako su napredovali! Za FS se zna da su moji favoriti.

 

Bruka i sramota - ekipa napolju stoji i ne ulazi da cuje dva odlicna benda ...

 

Zvuk je bio jako dobar na domacim bandovima, i to mi je posebno drago. Danci su ukacili kraj Hatreda i bili prijatno iznenadjeni sa oba banda ...

 

Artillery - odrali. Zvuce i sviraju bolje nego ikad ... nebrojeno puta bolji nego na onom nesrecnom DVD-u. Drago mi je da su sada svi konacno shvatili koliko je Soren dobar pevac - potpuno je vladao binom i zvucno i vizuelno.

 

Mislim da im je jednostavno ova mala bina prijala ... onako - bili su zbijeni i lepo su se zezali ... sve je delovalo prilicno opusteno.

 

Na skali od 1 do 10 sto se mene tice cista jedanaestica ;-).

 

Z.

 

P.S. Bez starca nema udarca ... ;-)))

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajna svirka!Sjajna atmosfera!

Zvuk je bio odlican celo vece. Naravno, nismo ni sumnjali u Milosa :)

 

Drago mi je da je publika podrzala obe domace predgrupe, sto je za svaku pohvalu!

Hvala Zlatku na pozivu, pa da bude jos ovakvih koncerata

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar koncerat. vise utisaka posle prakse. :D

i da, ko je lik sto je nudio dinjom? xD

 

то је био мој другар из КГа, Урош. лик је у Максију дркн'о дињу, и делио около :haha:

 

е сад, што се концерта тиче... ЈЕБЕМ ТИ ЖИВОТ ДА ТИ ЈЕБЕМ!!! сунце му пољубим, каква свирка!!!! разочарала ме је једино понуда мајици! али добро, не буним се за Бај Инхеритенс. оно је било савршенство од концерта! ликови скроз опуштени, сјајан контакт са публиком (које је било мало за овакав концерт! Србијо, стиди се!), одлична свирка... ма све! С А В Р Ш Е Н О !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prava klupska thrash svirka,nema ograde,nema security-a...sta jos reci :pivopije::rockdevil:

Jare se zabio u prvi red ispred bine,skida Artillery majcu,gura pevacu pod nos...ihaj :bigblue:

 

 

Jedino sto su opet posle koncerta iskrsle neke 'varnice' :haha:

 

 

EDIT:u'vatio sam trzalicu gitariste :pivopije:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

шта је било: дечко моје бивше је хтео да бије мог другара који је 4,5 године био са најбољом другарицом те моје бивше :confused: е сад, ко је схватио, благо њему :haha:

 

 

I posle kažu da su španske serije preterane :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

никако да кажем... дакле, после онога што сам доживео, морам признати да ми и није толико жао што сам гледао Артиљери без Флеминга! нови певач (Сорен Адамсен) је феноменалан! мени има неки глас између Флеминга и Бруса. одличан је. стварно сам био одушевљен!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...