Jump to content

Najjebozovniji muškarci


Brynhildr

Recommended Posts

U trenucima dokolice...

 

http://www.facebook....d/photos_stream

 

ima pičkica, ali ima i ... :wub:

 

 

 

Jedino kosooko iz ovog posta da može.

Ne kapiram one kineze.

 

pritom, mali im prosek, čemu maštanje.

 

 

ahahahh nisu kinezi nego japanac i korejanac...i imala sam decka japanca,solo pevaca i jos visokog 183 :) I veruj mi to o *malom proseku *,bar sto se tice njega ,uopste nije tacno ...za ostale ne znam :)

  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahahahh nisu kinezi nego japanac i korejanac...i imala sam decka japanca,solo pevaca i jos visokog 183 :) I veruj mi to o *malom proseku *,bar sto se tice njega ,uopste nije tacno ...za ostale ne znam :)

 

Јел то онај фазон да се товариш са црнцем, жућом ил тако неким другим егзотичним типом да би се после хвалила другарицама?

  • Upvote 8
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nee...to je ono kada si rasista i 'vaspitali' su te da je zena samo za 'ono' i da ti pere noge i mesi pitu,a zelis da zivis u naprednoj zemlji i da prosperiras bar do toga da budes covek sirokih svatanja ali onda kada dodje o teme o seksu to ti je tabu i nije hriscanski :-) pa shvatis da si 'sedi gdi si,ni za gdi si nisi' ..Ili ne shvatis jer ti je zivot na ovom forumu sve :-)

  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Реално, Јапанци уствари нису жуће да се исправим, бели су али косооки. А то што сам расиста... будимо разумни ипак су и они били фашисти :) а имају и добре фетише које готивим...

интересује ме дал те терао да водиш љубав са хоботницом док он то гледа :D

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nee ja sam ta koja je insistirala na tome :-) Sama pomisao na te pipke me uzbudii vise nego klise '50 nijansi sive'... rekao je da sa nama nije sve kako treba,posebno na cybergoth zurkama,mislio je da su oni ludi za gas maskama i ostalim propratnim efektima...ali onda je skontao odakle je sve poteklo-

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...