Jump to content

Fotomontaže


Dead Man Walking

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

Vidi ovog KJO-a ''Perica će da kara lesija'',šta ćeš ti da radiš?da drkaš na nas?bem te malozdravog.

 

Sisuse,baća,sve pofale,malo sam preglavat,ali lep mi taj moj filmski kurac.u stvarnosti je malo deblji moj,ali ipak,i ovaj mi je lep,prav.baš je kurćina.svaka ti u ćmar dala,delijo junaćino.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi ovog KJO-a ''Perica će da kara lesija'',šta ćeš ti da radiš?da drkaš na nas?bem te malozdravog.

 

Sisuse,baća,sve pofale,malo sam preglavat,ali lep mi taj moj filmski kurac.u stvarnosti je malo deblji moj,ali ipak,i ovaj mi je lep,prav.baš je kurćina.svaka ti u ćmar dala,delijo junaćino.

 

Ааа, ти можеш да зајебаваш друге, а када тебе неко ухвати онда ништа. И ти си ми неки пријатељ. Сад' ћу да те избацим из пријатеља...или када вечерам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Kad bi neki moderator makao ovu sliku,bilo bi dobro.

Verovatno nisu postigli koncenzus u svom podforumu, inače bi sklonili.

Treba nešto žešće da ih uzdrma. Ozbiljna tužba protiv admina ovog sajta ili tako nešto da bi se stvari pomerile iz mrtve tačke.

Nikada do sada nisam reportovao post, ali sada ću to da uradim, i nadam se da će bar neke reakcije biti.

Ne morališem zaludno (već vatam mač odmah), ali Kokopelli je super devojka i kao uvaženi član ne zaslužuje da se ovako nešto vuče po strana yum-a, ma koliko pojedini paćenici bili napaljeni.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su neke teme postale odavno odvratne.

 

Ima ovde užasno opterećenih i iskompleksiranih ljudoida i ženoida koji ne umeju da se šale niti umeju da učestvuju u dijalogu pa tako, histerično mrzeći one koji ih nadgovore, puštaju svojim malim otrovnim sujetama na volju, pri tom čineći to jadno i patetično jer tako jedino i umeju... Ne znam da li mi je više odvratna činjenica da ovakve svinjarije osvanjuju na temama, ili činjenica da su mi izkonzumirale vreme da ih pogledam. :udri:

 

 

 

Edit: Ulete Smorock.

 

Smorock bre. Jel vidiš ti da ovde, od kada se ne broje usrani S&S postovi, ako Astrallis veseli dječarac ne dođe pa bupne 97 postova za jedan dan, prođe gomiletina dana gde ljudi sa po 5 postova uđu u najaktivnije. Znači da ostali članovi samo pišu bulšite poput ovog, jebavaju ale na Randomu ili su nečiji botovi ili trolluju po svađalačkim temama? Jebeš ga.. znam da je offtopic, al morala sam.

 

Ova tema je bila cool jedno vreme ali odavno više nije.. mada, i moja baba je bila dobra riba al više nije. Možda je vreme da angažujete Lazu + još dvoje i počistite sve crap teme sa yuma.

Edited by Ајлин
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ae iskulirajte, sta odmah napadate moderatore, receno je dami sa slike za ovo i rekla je da joj seva paja za fotku.

 

Ti vidis neki napad na moderatora u tom citiranom postu? "To je zato sto si moderator,pa vidis neke stvari koje mi ne mozemo" - Grobodan.

 

 

 

 

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmači, došli smo i do toga da se bivši momci(ili oni koji su nesrećno odbijeni) registruju, samo da bi kačili ovakve paćeničke montaže. Lepo sam skoro jednom prilikom rekao da je forum na autoputu za kurac, sa ciglom na gasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma što je najgore meni moja intuicija govori da je ovo uradilo neko pakosno jadno žensko čeljade.

 

I neko to jebe. Ogavnosti nikad kraja.

 

Ej, edit: ovo je kap u čaši. Ja se stvarno trudim da budem fina i da ignorišem ovakve stvari, ignorisala sam kad sam je videla (istog dana kad je pristavljena) ali pošto nije maknuta (a mnoge dobrovoljne gluposti su maknjavane istog pikosekunda) ajde da se ćeramo, kad se već ćeramo.

Edited by Ајлин
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smorock bre. Jel vidiš ti da ovde, od kada se ne broje usrani S&S postovi, ako Astrallis veseli dječarac ne dođe pa bupne 97 postova za jedan dan, prođe gomiletina dana gde ljudi sa po 5 postova uđu u najaktivnije. Znači da ostali članovi samo pišu bulšite poput ovog, jebavaju ale na Randomu ili su nečiji botovi ili trolluju po svađalačkim temama? Jebeš ga.. znam da je offtopic, al morala sam.

Ljudi rade ono sto ih volja. A izgleda da vishe vole da se zajebavaju i smaraju po SiS nego da drve po muzickim temama. Svidelo se to ostalima ili ne. Jedina promena moze da potekne iz svakoga ponaosob, a posto kontam da se ljudi ipak dobro zezaju samim tim sto godinama ne idu sa tupavog foruma, sta drugo da kazem sem da je ovo nova faza. Uostalom, na vecini foruma na kojima sam nekada bila aktivna ista je prica. "Rade" samo opste teme i prozivke, nema nista "pametno". A i gde mene pitash, ja sam spamerska majka, vish da su sve najgrdje teme na SiS moje, pocevshi od Randoma preko rahmetli 'bem ti zivot...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koji deo od " receno je dami sa slike za ovo i rekla je da joj seva paja za fotku." ne razumete?

Ako nju ne zanima i ne uzbudjuje se oko ovakvog trasha, ne vidim sto vi sad igrate kolo i lamentirate nad tim? Ko da vazda nije bilo pun net pacjenika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...